Westernowa Rewia Mody

Stwierdzam, że dobra krawcowa powinna spać na złotych igłach bądź zwyczajnie mieć masę klientów.
Oddałam mój neoprenowy popręg w dobre i polecane ręce. Poprosiłam o zdjęcie materiału i przyszyciu filcu w jego miejsce.

Wykonanie przeszło moje najśmielsze oczekiwania, nie mówiąc już o cenie.



Swój pierwszy test przeszedł parę dni temu, jechałyśmy w bardzo długi teren.
Jestem bardzo zadowolona.
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 września 2017 12:32
maluda, wygląda super! Też moją krawcową mogłabgym na rękach nosić, tak mi koszule na show szyła 😀
Naprawdę jestem mega zadowolona. Krawcowa bardzo się przyłożyła do detali, widać dopieszczenie w każdym milimetrze.
I że nie wpadłam na to wcześniej!
Głupia ja.  😉

Jakiej grubości jest filc na popregu ?  :kwiatek:
Ja dla swojej będę miała lepsze zadanie. Mam zamiar wymienić wypełnienie w starym padzie prof choice, bo jest już bardzo uklepane 😀
Też niezłe zadanie!

Jakiej grubości jest filc na popregu ?  :kwiatek:

Jest gruby i wiem - żadna to odpowiedź, ale jutro jestem w stajni to specjalnie dla Ciebie zmierzę.  😀
:kwiatek:
Prawie centymetr filcu.
maluda super pomysł z tym popręgiem, nie sądziłam, że krawcowa podejmie się takich rzeczy!
No to zacna grubosc 🙂
maluda super pomysł z tym popręgiem, nie sądziłam, że krawcowa podejmie się takich rzeczy!

Ja również nie sądziłam, ale akurat ta Pani ma córkę, która jeździ konno i zawsze coś dla niej uszyje...
Uśmiechnęłam się ładnie i z popręgiem nie było problemu.
Livia   ...z innego świata
12 września 2017 19:12
Rozruszam troszkę wątek - byliśmy z końmi w niedzielę na zawodach i była okazja, żeby się ładnie ubrać 🙂



Dziewczyny, przybywam po prośbie!  🙇 Czy możecie mi poradzić gdzie szukać kowbojek? W moim ulubionym sklepie Horse Passion zawsze był przeogromny wybór, a ostatnio coś zbiedniało i nie moge tam znaleźć niczego co by mnie zachwyciło 🙁 Przekopałam internety, ale może znacie jakieś magiczne zakamarki, o których nie wiem ja 🙂
gocunio patrzyłaś na kinghorse?

Poza tym - pisz maile do obu sklepów. Dużo rzeczy wystawionych nie mają, ale mogą sprowadzić z katalogu tak jak moje ostrogi (na zdjęciu) 🙂
maluda - tak, widziałam tylko dwa modele iiiii...

....w związku z tym masz rację Nique !! to jest świetna myśl!  :kwiatek: Takie piekne ostrogi! 😍
gocunio poszukaj po sklepach niemieckich i jak coś Ci wpadnie w oko to wal do kinghorse 🙂

Edit: Skoro już w tym wątku jestem to pochwalę się też nowym ogłowiem 🙂

Wybaczcie kupy w tle  🤣 🤣 🤣 Zdjęcie robione po jeździe.

Fotka niestety za duża.
Livia   ...z innego świata
11 listopada 2017 15:09
Ja z takim pytaniem, czy któraś z Was ma może ogłowie west z Loesdau i może powiedzieć, jak wypadają rozmiary? Podoba mi się od nich jeden model, ale nie mam pojęcia jak z rozmiarówką... będą mieć takie same fulle/WB jak w Kraemerze? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się