Końska Rewia Mody XI 2017

Dziewierz, - poraża, ale użytkuje się obłędnie. Mam offwhite glossy i pierze się go jak marzenie, po 5 praniach wygląda jak nowy dalej, a zabrudzenia schodzą bardzo łatwo. Żadnych kulek, przytarć, siateczka od spodu, nie traci sztywności. I też mam dylemat, czy orchidmauve polować cottona, czy glossy rub protection...
wątek zamknięty
A ma ktoś/ macał BR Passion Elara? W oko mi wpadł właśnie...
wątek zamknięty
Moje kilka nowych nabytków w których jestem zakochana  😍

Velvet Platinum


i moje marzenie, które w końcu udało mi się dorwać w ogłoszeniach czyli ES Plum  😜
dobrał ktoś może do niego jakieś owijki?

wątek zamknięty
Dziewierz, granaty!
wątek zamknięty
A ma ktoś/ macał BR Passion Elara? W oko mi wpadł właśnie...


Ja macałam w sklepie. Straszna szmatka, wierzchni materiał cienki i delikatny. No chyba, że lubisz kupować często czapraki- będzie w sam raz.  😁

Jak już tu naskrobałam posta: teraz też istnieją jeszcze gdzieś takie czapraki "nie do zabicia" jak stare zamszowe euro-stary? Mam takiego chyba już z 6 lat, a i tak kupiłam z drugiej ręki. Poprzecierał się trochę od popręgu, ale wróże mu jeszcze długie życie.
wątek zamknięty
Alaska, takimi czaprakani był u jeszcze Impulsy i stare polopady Eskadrona. Mam egzemplarze 12 letnie które nadal żyją i mają się dobrze. Na tą chwilę nie znalazłam równie mocnych czapraków, ale w porównaniu do bawełnianych dobrze wypadają glossy Eskadrona
wątek zamknięty
Ja mam dwa jar-pole z alkantary od dwóch lat. Używane i prane na okrągło, bo jeżdżę na trzech koniach po kilka razy w tygodniu. Nie oszczędzam ich, bo piorę z odplamiaczem w 60 stopniach, przejeżdżam po krzakach, zostawiam na płocie na słońcu, deszczu i mrozie... I wyglądają rewelacyjnie, właśnie tylko od popręgu się przetarły odkąd zaczęłam używać skórzanego. I w jednym jest sznureczek ozdobny to już trochę pod łydką się wytarł.
Dałam je do szewca, żeby wszył wstawki przy popręgu i mam nadzieję na jeszcze wieloletnie używanie.
wątek zamknięty
Alaska, mi się od 7 lat nie udało zabić żadnego mojego Caballa i raczej nie uda. Na rynku nie widzę nic co mogłoby przeżyć, jak stare polopady właśnie.
wątek zamknięty


i moje marzenie, które w końcu udało mi się dorwać w ogłoszeniach czyli ES Plum  😜
dobrał ktoś może do niego jakieś owijki?



a to nie będą te? https://dobry-kon.pl/24h/dla-konia/owijki/bandaze-euro-star-polarowe-op4szt-blueberry-24h.html
wątek zamknięty
Hmm czy dalej mało wiemy o nowym NICI ? czy pojawiły  się  nowe przecieki?
wątek zamknięty
Hmm czy dalej mało wiemy o nowym NICI ? czy pojawiły  się  nowe przecieki?

Mnie bardziej ciekawi heritage - ponoć miało być na jesień, ktoś coś mówił jakie mają być i nic, temat ucichł i zaczęłam się zastanawiać czy w ogóle będzie?
wątek zamknięty
ZygZakowa, no właśnie, Heritage czy Next Generation, bo widziałam już gdzieś Pikeur NG 2017/18  👀
wątek zamknięty
Heritage będzie w połowie listopada
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 listopada 2017 07:43
Skusiłam się na dralon z zimowej kolekcji i w końcu dotarł 🙂



wątek zamknięty
minerwa dziękuje pięknie za link, ale zdążyłam już byc w jeździeckim i dopasować jakieś hkm za połowe tej ceny  😁
Livia Oo, na żywo wiele zyskuje ten dralon. Pięknie, może też się skuszę dla karuska.
wątek zamknięty
Livia, - śliczny i delikatny ten dralon, dużo lepiej kolory grają niż na katalogowych fotach 🙂
wątek zamknięty
Mieliśmy przepiękną pogodę w weekend, więc nie mogę się nie pochwalić  😀

Moje (nareszcie!) siwe w eskadronie brand racinggreen i ochraniaczach hkm champagne 😍
Nie wybaczę sobie, że nie kupiłam derki do kompletu...

wątek zamknięty
Livia, wooooooooooow. Też taki chce!!!!!!!

Siwaa, to jest kolor Siwych ;d Ja mojego uwielbiam i na pewno zostanie z nami ten komplet na długo 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 listopada 2017 18:20
dairoxroxi, keirashara, xxagaxx, dzięki 🙂 Mnie się spodobał od razu już na fotkach, a na żywo jeszcze ogromnie zyskuje 🙂


wątek zamknięty
Czy dostanę gdzieś jeszcze derkę Heritage w rozmiarze 145 cm? W koniku widzę tylko 155 i się zastanawiam...



tu dla porównania kary w 155, jest tragedia?

wątek zamknięty
155 powiadasz  😁 No troche duża na twojego. Ale chyba tylko w szyi.
wątek zamknięty
anil22 uciekaj mi..!  😁 no i tak głównie byłaby to derka na siodło więc luka na szyi zniknie  🙄
wątek zamknięty
Jakbym mogła to bym sama wzięła  😁 Będzie szał na karym  😉
wątek zamknięty
No ja właśnie się napatrzyłam na Instagramie na zdjęcia skarych i karych  😍
edit. literówka
wątek zamknięty
Podeślij mi link, też sobie popatrzę.
wątek zamknięty
Siwaa, to jest kolor Siwych ;d Ja mojego uwielbiam i na pewno zostanie z nami ten komplet na długo 😀


Oj tak, a to jeszcze jeden z moich ulubionych kolorów tak ogólnie, chyba przeznaczenie  😀
wątek zamknięty
Niestety derki eskadrona już tak mają, wieelkie dziury na szyje i jest problem z kupieniem rozmiar większej. Nie dość, że jest dłuższa to ma wielką dziurę, która z ruchu ściąga się już za kłąb i wisi na ogonie 🤔 Jako derka pod siodło ja bym wzięła większą skoro tak Ci się podoba (zrobiłam to samo  😀 )
wątek zamknięty
Ja tam uwielbiam te wielkie dziury, bo to jedyne derki, których nie biorę rozmiar większych, żeby mi koń w nie wszedł 😀
Siwaa, - ale super ochraniacze dobrane, czad 🙂
wątek zamknięty
Tu mam takie w miarę obecne zdjęcie tej 155cm, u nas nie tyle ta dziura jest problemem co długość tej derki  🤔
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
07 listopada 2017 09:26
Nie wiem czy dobry wątek, ale zapytam...
Czy ktoś... zmniejszał kantar, z futrem w dodatku? Ja nie wiem, Eskadron kantary z futrem o rozmiarze FULL produkuje chyba na słonie  🤔wirek: Kupiłam mój wymarzony, granatowy z futrem i okazał się za wielki na Kula ;( Odesłać nie mogę, bo juz minęło 14 dni od zakupu, sprzedawać bym nie chciała mimo wszystko. Jakiś szewc może dałby radę uciąć na środku pasek potyliczny i go zszyć?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.