muzyka z filmow, reklam. szukam...

Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 września 2014 20:08
lilly wood prayer c
taaak! 😀 Dzięki, jesteś niezastąpiona 🙂
[s]aaaa, szybko potrzebuję tytułu tego hiciora, który leci od 0;18
🙇[/s]
ChingisChan   Always a step ahead! :)
13 października 2014 16:30
Zagadka! Co to może być za piosenka, która w pierwszych sekundach brzmi podobnie jak "last mile home" kings of leon?
ChingisChan, bardzo strzelam, ale kojarzy mi się z Gossip - Standing In The Way Of Control albo Kasabian - eez-eh 😜  (o ile chodzi o ten beat, który jest w tle gitary w KOL?)
brzmi mi w głowie, nie wiem skąd, chyba z reklamy
tekst "do something, do something". Taka skoczna, równa, rytmiczna melodia
Jak sie nazywa piosenka ktorej kawałek leci na TVP2, to jest taki przerywnik.  😉
szukam muzyki, chyba po portugalsku albo te klimaty gdzie w tekscie jest taka fragment "mambo se" taka dość rytmiczna 😀 wiem trudno z dwoma słowami, ale może ktoś będzie kojarzył 🙂
Wpadła mi w ucho piosenka, dosyć znana, dosyć starawa pewnie, rock, melodyjna, energiczna. Nie znam słów tekstu, ale z tego co pamiętam leciało coś w stylu "Make it aaaaaall, make it freeee, make it aaaaaaall, make it reaaaaal"- refren  😁 słowa mogą być absolutnie inne, ale coś takiego :P wiem, że to prawie nie możliwe, ale czy ktoś kojarzy? 😉
grzesiek.1993 nie wiem czy ma w refrenie tyle "make it", ale może Rise Against - Make It Stop? Nie jestem pewna, ale tak mi się skojarzyło. 😉
Niestety nie 🙁 ale podobne klimaty 🙂
Post pod postem, ale znalazłem wreszcie tę piosenkę :P The Kids Aren't Alright zespołu Offspring 😉
co to za piosenka, która zaczyna się od 15:20?
http://serialnet.pl/ogladaj-online/3-13611/prawo-agaty-sezon-7-odcinek-2
nieaktualne😉
piosenka z radia... po poslsku. Nie pamiętam słow, ale było coś otym , ze czekasz na kogos takiego jak ja. Spiewa to facet, bardzo spokojna i jakby smutna. Chyba nowa. Ktos cos pomoze? bo szukam jej już 2h 😀
Szukam utworu z 60 odcinka Singielki
http://player.pl/seriale-online/singielka-odcinki,3784/odcinek-60,S00E60,57878,ogladaj.html około 11:20 się zaczyna
wyłapuję słowa "Are you lonely just like me"
Pomoże ktoś? 🙂
Muzyka nie z reklamy, ani filmu, ale od soboty nucę i szukam tej piosenki https://www.facebook.com/sheeshalounge/videos/10154225173701460/
Ktokolwiek orientuje sie w tych klimatach?   👀 Dowiedziałam się tylko, że to Pakistański hit
Jaki polski utwór zaczyna się dokładnie tak samo jak Give It To Me Jacksona? I ogólnie jest na tej samej melodii zrobiony?
Bo mam tą piosenką na końcu głowy i nie mogę sobie jej przypomnieć.
Nie ma lepszego wątku, więc zapytam tutaj 🙂
Poszukuję piosenkarki, z bardzo delikatnym głosem, dwuczłonowym nazwiskiem z którego jeden człon brzmiał polsko, której często akompaniuje fortepian. dzisiaj słyszałam ją w radiu, oczywiście nie zapamiętałam jak sie nazywa, a w ramówce nie moge znaleźć.  😕
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 września 2017 22:33

co to za piosenka w tle od 2😲3? znam ją, nie pamiętam tytułu  😵
madmaddie o ile dobrze  słyszę to Andreas Johnson- Glorious  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 września 2017 22:43
danke!
Wiecie gdzie mogę znaleźć całą piosenkę z tej reklamy



znam tytuł i wykonawce nawet a i tak nie mogę jej znaleźć
orianne marsilli - believe
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 września 2017 22:38
pierwsza piosenka klik
Dziękuję bardzo  😍 💘 🙂
Jesteś niesamowita  😅 :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 września 2017 18:12
Nie ma za co 😡 kluczem okazało się poszukanie po kompozytorze 😉
Szukam piosenki, która jest albo z głębokich lat 80' albo nowa i tak stylizowana. Teledysk chyba a la 80's disco, piosenka elektroniczna. W refrenie charakterystyczny damski śpiew/krzyk przypomonający małpę (?)  😁 Nie umiem tego opisać, ale co jakiś czas przez cały utwór powtarza się takie "auu auuu ahaha".
Nie zasnę jak nie znajdę  😍
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 listopada 2017 22:49
Pierwsze co mi przyszło na myśl to The Lion Sleeps tonight,  ale to pewnie nie to.
Nie nie, kompletnie nie. Ta moja to taka naprawdę disco taneczna elektronika,  możliwe że nawet bez słów - no pomijając te damskie wstawki. Kurczę nawet shazam nie daje rady, a mam tę melodię dokładnie w głowie.
desire   Druhu nieoceniony...
01 grudnia 2018 08:18
Szukam teledysku, non stop chodzi mi po głowie, ale nie pamiętam żadnego słowa tylko melodie 🙁
Łąka, staw/płynąca woda (?), śpiewa młody chłopak, są urywki z galopującymi końmi. Był tu na forum gdzieś kiedyś wrzucany, help!  🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się