Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

ekuss   Töltem przez życie
05 listopada 2017 21:21
Żeby nie było, że nie ma u nas drzew:









I 2 z tego lata, teraz już postaram się aktualne 🙂 Chyba,że coś fajnego znajdę



Taaak... był galop (i inochód  😀iabeł: )  😁







I 2 w sumie nie konkretnie z terenu, ale musieliśmy dojechać jakieś hmm 25-30 km żeby zrobic te zdjęcia 😀





I krótkie filmiki, niestety fb psuje jakość

https://www.facebook.com/islandery/videos/467541880245528/

https://www.facebook.com/islandery/videos/434614473538269/

https://www.facebook.com/islandery/videos/422035591462824/
Livia   ...z innego świata
06 listopada 2017 07:41
Na_biegunach, jak zwykle cudownie!

ekuss, niesamowite te wasze krajobrazy, takie surowe 🙂

My też się dorzucimy, terenujemy ciągle jak tylko pogoda pozwala, ale wreszcie była okazja na fajniejsze zdjęcia 🙂


Cudowne lasy "Park Krajobrazowy Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich"
desire   Druhu nieoceniony...
06 listopada 2017 10:22
ha! my się też terenujemy (mam w końcu las pod stajnią, a nie pare km od stajni  :icon_rolleyes🙂 tylko troche inaczej... 😉
kLik

edit: coś z linkiem nie tak..
Z moją arabką tak po lesie biegałam za nim wyjechałam na niej w pierwszy teren pod siodłem. Dla mnie super rozwiązanie, jeżeli koń wymaga ruchu, a nie można na nim jeździć (bądź ma się lenia, o!).
ekuss bajeczne tereny  🙂 a te ostatnie zdjęcia  😍
Ja też skorzystałam z pogody w weekend i wybrałam się ze znajomą w dłuższy teren...oczywiście zdjęcia wyszły jak wyszły, ale przynajmniej jest jedno nie od uszu strony  😁
Może nie zdjęcie alee :

https://drive.google.com/open?id=0B_--9K-pdV64dk5STWdfVGxFMUE

Zapraszam do oglądania 😀 jeden z pierwszych terenów młodzieży, dzielnie przeszły przez drzewo i wodę 🙂 oraz mój pierwszy zmontowany filmik 😀

Edit: Kamerce trochę się data pokiełbasiła  🤣
Podoba mi się nuta z tego filmiku, podasz tytuł?

maluda Dillon Francis, DJ Snake - Get Low 🙂
Dzięki wielkie!  :kwiatek:
My się wybraliśmy na hubertusa :P



i oczywiście z miną srającego kota na pustyni... (przynajmniej koń ładnie wyszedł)

i z drogi powrotnej
ale macie wszyscy czadowe zdjęcia!  😍
ekuss   Töltem przez życie
09 listopada 2017 17:31
patid1220  any Zazdroszcze koni  😍
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
10 listopada 2017 22:48
Dzisiejsze gadające uszy



ekuss, warto było jechać te 30 km - zdjęcia w wodzie cudne
any, druga fotka szczególnie fajna, taki galop to jest moc 🙂
Livia, idealne jesienne zdjęcie!
Wy macie ładne widoki, a ja skorzystałam ze święta
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
11 listopada 2017 13:49
Łe, zamknięta się nie liczy :P
No niestety, gdyby byla otwarta to nie mialabym gdzie zaparkować.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 listopada 2017 19:19
Any ale czołg 😍
marysia550 konik kompaktowy, to może byście się gdzieś wcisnęli 😉
My ostatnio z braku czasu mało terenujemy niestety, ale mam nadzieję, że uda nam się nie przespać tej zimy 🙂 Wrzucam jedną fotkę z zeszłego tygodnia, jak pogoda była łaskawsza. Przeglądając fotki z tamtego terenu zaskoczyło mnie jak mojemu koniowi dupka urosła! Samo mięsko 😀 Między zdjęciami jest rok różnicy, pierwsze z września zeszłego roku, drugie z teraz. Jednak terenowanie też dobrze konie trenuje 😉
Any -zakladam, ze masz ogromne szanse na zlapanie lisa na Hubertusie 😁
Coraz bardziej podobaja mi się do jazdy takie zimnioczki 😀 Zawsze mialam arabo -folbluty i zapier... w terenie. Teraz, w moim wieku, juz bardziej pasują konie  w stylu wierzchowców królowej Elżbiety 😜
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 listopada 2017 17:12
A pospamuję jeszcze trochę, bo dziś nas pogoda zaskoczyła 😉 Zapowiadali weekend z burzami, wichurą i ogólnie rzucaniem żabami, a okazało się być całkiem przyjemnie 🙂 Nawet rano było słoneczko 😀 To wykorzystaliśmy okazję i pojechaliśmy w las. Dzisiejszy teren obfitował w bliskie spotkania z miejscową fauną. Najpierw drogę przebiegło nam 5 byków jeleni z pięknymi okazałymi porożami 😀 a potem widzieliśmy stado kruków próbujących odgonić bielika od jakiegoś truchła 😀 Jelenie się na fotę nie załapały, ale bielik owszem 😉 Konie super grzeczne pomimo, że są niewyżyte ostatnio. Nawet się mój małż załapał na ładny galop jako czołowy, gdzie zwykle taka opcja była okraszona sporą dawką chaosu i braku kontroli tempa 😉
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
12 listopada 2017 20:22
Prawda pogoda wbrew prognozom idealna. Trochę żałuje, że wczoraj odpuściłam.
Z dzisiaj mam jedną  (tak, JA JEDNĄ) fotkę potem bateria odmówiła współpracy  🙄

Dobra to teraz na spokojnie bo wcześniej to tak aby dorwałam się do neta wrzucić kilka zdjęć :P
ekuss, zdjęcia jak z okładki - te dwa w wodzie mega  😍
Na_biegunach, e tam uszy - jaka grzywa :P super te pasemka wyglądają :P
zembria, a żebyś wiedziała - prowadzi się też jak czołg  😁
rzepka, akurat gonitwę sobie odpuściliśmy :P raz, że udało nam się znaleźć lisa szukanego, dwa - uznałam, że to może być ryzykowne bo Borysowi zdarza się kopnąć do tego nie jest taki zwrotny i w całym tym zamieszaniu mogła bym nie ogarnąć i kogoś staranować  😁 , trzy nawet gdybyśmy lisa złapali to nie nadajemy się do roli lisiej kity na przyszły rok  🤣 (swoją drogą lisica na najwyższym koniu złapana została przez kucyka najmniejszego w stawce  :konik🙂
a tak na marginesie to Borys wcale nie jest taki stateczny na jakiego wygląda... cały teren z nim walczyłam bo chciał się z każdym ścigać  🤔
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
13 listopada 2017 18:51
any, haha pozory bywają mylne!
Grzywa odziedziczona po mamie kn, podobnie jak szpagatogenna kłoda 😉

Jutro pierwszy zimowy teren w tym roku - spadł śnieg! W zeszłym się spóźniłam, ale na ten tok sprzęt do skiringu praktycznie opracowany. Jak tylko dość napada rura! 😀iabeł:
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
14 listopada 2017 20:31









Już masz śnieg...?
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
14 listopada 2017 21:16
Od wczoraj. Stajnia jest 600+ m n.p.m.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 listopada 2017 21:45
O ja! u nas dopiero pierwszy mini przymrozek i skrobanie szyb, a tu proszę, śniegiem sypnęło 🙂
Livia   ...z innego świata
15 listopada 2017 13:26
Na_biegunach, o kurcze! U nas też dopiero pierwszy przymrozek dzisiaj, na szczęście bez śniegu 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się