M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

maleństwo   I'll love you till the end of time...
09 listopada 2017 20:36
smarcik, kawał chaty. Fajnie jasne jest, zwłaszcza salon z tymi oknami balkonowymi.
przedziwne! Mi sie wlasnie ciasne wydaje, mimo metrazu.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 listopada 2017 09:16
W sumie to ciężko ocenić po samych zdjęciach robionych fiszajem... Na pewno smarcik wstawi swoje i wtedy będziemy mieli prawdziwy obraz.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 listopada 2017 09:34
Wstawię wstawię, jak już do końca je kupię  😉  Zaraz poszukam planu mieszkania.

Dla mnie nie jest ciasne - 60kg mojej osoby mieści się w nim w zupełności  😁 Kilka kg mojego kota też powinno się upchnąć  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 listopada 2017 10:10
smarcik, zajebiste!
asds   Life goes on...
10 listopada 2017 10:18
smarcik

Porządna chawira!

U mnie mieszkanko wygląda tak:

http://deweloperserwer.eu/radius-frame/ShowProduct.aspx?ID=6021

Docelowo będę jeszcze stawiać ścianę aby oddzielić aneks kuchenny od salonu  (oddzielnie kuchnia i pokój salon). 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 listopada 2017 10:36
asds  super rozkład! Nawet brałam pod uwagę to osiedle bo właśnie możliwość oddzielenia kuchni bardzo mi się spodobała, niestety w nowym budownictwie to rzadkość na mniejszych metrażach. Ale jednak lokalizacja totalnie nie moja  😉
asds   Life goes on...
10 listopada 2017 10:42
Ja uwielbiam zielone Włochy  💘.  Rozważałam jeszcze Pragę Północ i Południe ale niestety nic ciekawego nie znalazłam dla siebie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 listopada 2017 10:47
Włochy są spoko, ale dojazd 27km do pracy i 30km na uczelnię już nie bardzo  😁  Jak ktoś pracuje po tamtej stronie albo w centrum to jak najbardziej  🙂




edit: wycinam zdjęcie, żeby nie kusiło 🙂 jak coś to priv.
asds   Life goes on...
10 listopada 2017 10:53
smarcik

O matulu jaki masz malutki balkonik  😲!  Co ty tam zmieścisz? Masz skrytkę lokatorską/piwnice?

Co do dystansu do miejsca pracy. To razem z tramwajem i spacerkiem do Sejmu mam jakieś maks 30 minut więc nie jest źle.  😅
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 listopada 2017 11:05
asds 4 metry to jest mały? nigdy nie mieszkałam w mieszkaniu z większym, i szczerze mówiąc byłam tylko w jednym, ale to był balkono-taras na 1 piętrze. A co mam mieścić na balkonie? Popielniczkę bo chłop palący, ewentualnie leżaczek dla mnie do czytania książek w lecie  😁 Ale na spokojnie zmieszczą się dwa fotele i stół i zostanie miejsce na wyciągnięcie nóg.
asds   Life goes on...
10 listopada 2017 11:26
No ja tak myślałam żę kwiatki, jakieś donice, stoliczek and krzesełka.  Co do kwaitków to spojrzałam pod swoim kątem - ja lubię mieć zielono i kolorowo
(plus mini warzywniak) 😀.
Jak mieszkaliśmy w poprzednim domu, to marzyłam o balkonie. No i dostałam pokój z balkonem z pięknym widokiem na całe miasto. I wtedy zaczęło mi to totalnie zwisać czy mam ten balkon, czy nie i jaki 😁.
asds   Life goes on...
10 listopada 2017 11:40
Muchozol To ja powiem szczerze uzależniona od balkonu jestem. Nawet jak w hotelu czasem mieszkam to pytam czy dostepny jest pokój z balkonem.  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 listopada 2017 11:41
Aaaa to ja zdecydowanie nie lubię mieć nic ponadto, co muszę. Nie znoszę wszelkich gratów i rzeczy, które nie są do życia niezbędne  😉 A od jakiegoś czasu to w ogóle jestem minimalistką i staram się powoli ale systematycznie wyrzucać jakieś graty. Tylko ciuchów mam dużo, ale też staram się pozbywać starych i nie kupować nowych. I książek, książki się nie liczą  😁

Za to pierdółki, szpargałki, kolorowe akcesoria itp - co to, to nigdy!


Z fanaberii - chcę żółty fotel z Ikei i Thermomixa. I absolutnie nic więcej  😉
asds   Life goes on...
10 listopada 2017 11:43
Thermomix jest wspaniały! Mam i sobie chwalę. Wszystko w  nim zrobię 🙂.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 listopada 2017 11:47
Warty swojej ceny? Jakbyś teraz miała wybierać to kupiłabyś ponownie?  😀

Kusi mnie ogromnie, ale cena troszkę przeraża  😡  😉
smarcik o tak, żółty uszak z ikei + podnózek to must have przewidziany w wizji mojej sypialni (jak wreszcie się za nią zabiorę :p)
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 listopada 2017 11:50
teraz jest uszak w butelkowo-zielonym aksamicie... to jestr dopiero cudo... rozpaczam, że mam raczej za mało miejsca a na pewno za mało pieniędzy póki co 😁
smarcik ja mam tak samo 😀. Tylko potrzebne rzeczy. Jeśli jakaś ozdoba to tak delikatnie 🙂.
Coś w ten deseń, ale jeszcze mniej stojących rzeczy na komodzie 🙂. Tylko nic takiego nie znalazłam 😁. Ten obrazek najbliższy temu, co mi się podoba.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 listopada 2017 11:52
Ten butelkowy ma zdecydowanie milszy materiał  😀 Tylko jakoś go nie widzę w mojej koncepcji kolorystycznej 🙂
smartini właśnie zmieniłaś moją wizje sypialni  🤣 piękny!!
asds   Life goes on...
10 listopada 2017 11:56
Warty swojej ceny? Jakbyś teraz miała wybierać to kupiłabyś ponownie?  😀

Kusi mnie ogromnie, ale cena troszkę przeraża  😡  😉



Tak, zdecydowanie. Bardzo mi życie ułatwia i dodatkowo nie musze kupować innych przyrządów kuchennych np. miksera, maszynki do mielenia mięsa, mielenia kawy, blendera  czy szybkowara. Jak mam wenę to i sama w nim mąkę z ziarna zrobię, masło, konfitury. Gotuję w nim jednocześnie cały obiad np - ziemniaki, mięso i warzywa na parze. Naprawdę polecam.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
10 listopada 2017 11:58
Ja mam tego uszaka miętowego u córki w pokoju. I oprócz tego, że jest ślicznie, to to najwygodniejszy uszak na jakim siedziałam! Szczerze Wam go polecam 🙂
Thermomixa rekomendować nie trzeba, a czy używał ktoś tego urządzenia z lidla lub biedry ? Różnica w cenie kosmiczna.
asds   Life goes on...
10 listopada 2017 12:06
Czy ktoś może ma to łózko i może się wypowiedzieć? Wygodne? Bo się zastanawiam nad takim do małego pokoju...

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90349326/

Quendi

Oglądałam w biedrze tego robota....tylko no nie wiem......Pytanie jak z trwałością..TM ludzie mają po 20 lat i dalej działają bez zarzutów...

smartini   fb & insta: dokłaczone
10 listopada 2017 12:10
asds, czy wygodne to zależy jaki materac na niego dasz pewnie 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 listopada 2017 12:16
Fajnie wygląda to łóżko!


Chociaż ja zdecydowałam że będę celować w wyższą półkę. Jeden mebel na pół roku, ale drewno  😉


Z wyjątkiem oczywiście fotela uszaka i jakiegoś narożnika do niego  😉 Może ktoś widział ładny szary lub czarny narożnik z możliwością spania, pasujący do żółtego uszaka?  🙂
smarcik, 4 metry balkonu to już coś :kwiatek: Całe mieszkanie wielkie, więc będzie super!
To jest jakieś osiedle? 🙂 Gratulacje! :kwiatek:
4 metry balkonu w Warszawie to często OGROMNA powierzchnia  😁. Ja nie weim jak ludzie dają radę z tymi "rzygaczami" 1m2 albo wogóle bez balkonu. Tym co to projektowali powinni paluchy poucinac. Mieszkałam tak kilka lat (z pseudobalkonem albo bez) i to było ciągłe pasmo wkurwa i frustracji.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się