Zakupy w Chinach, Hong Kongu na platformach typu ebay

serio?? Omg 😀

zamawiam ILife taki co odkurza i myje 🙂 Masz jakis z Ali?



aaaa widziałam, laski recenzje pisały na grupie i polecają. Sama myślę, by sobie sprawić. Zwłaszcza teraz jak remontują mi blok w środku i syf będę miała 3 miesiące... jak nie dłużej. Codziennie odkurzam, myję podłogi i ścieram kurze. Tak to bym tylko kurze miała 😀
Opłaciłam dzisiaj spore zamówienie. U różnych sprzedawców po 1-3 sztuki różnych rzeczy, u jednego chyba z 8 drobiazgów. 300zł pękło 🤣
Na szczęście część to zamówienie znajomej więc kaska wróci do mnie.
Jakie macie doświadczenia z zamawianiem prezentów świątecznych? Jak zamówiłam teraz (biorąc pod uwagę bajzel 11.11) ma toto szansę dojść przed 24.12? Jak nie to płakać nie będę ale fajnie by było 🙂

Zamawiał ktoś takie naprasowanki?
https://www.aliexpress.com/store/2792108?spm=a2g17.10010108.0.0.4c888f30Mny2Ni
Jest toto jakkolwiek trwałe?
Ma szansę, ja zwykle czekam 3-4 tygodnie.
Bardzo się cieszę 🙂
No to teraz czekam. W sumie przyjdzie do mnie naście małych paczek.
asds   Life goes on...
11 listopada 2017 22:33
Oj....a to jak większa ilośc paczek to się Urząd Celny nie przyczepi?
Nic mi o tym nie wiadomo. W każdym razie wartość najdroższej paczki to ok 50zł, pozostałe 2-15zł.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 listopada 2017 22:43
asds, paczki najczęściej nie przychodzą na raz - listonosz mnie NIENAWIDZI  😀iabeł:
safie, ja mam wrażenie, że mój zacznie 🤣 Na razie wszystko przychodziło kurierem a teraz będzie niemal hurt.
Jak tam, szalałyście wczoraj??
Do mnie płynie 97 paczek 😀

Ogromny obraz.
Do mnie też przyjdzie kilkanaście.
ner czekam na recenzje odkurzacza. Rozważam philipsa myjącego jednak ten który podlinkowałaś wydaje się przyjemniejsza alternatywa..

Cierp1enie nie dobijaj mnie, ja skaczę z radości kiedy uda mi się odkurzyć w domu jednego dnia, a gdzie tu mycie i reszta. Samo odkurzanie podłóg zajmuje mi do godziny  🤣
tez sie nie moge doczekac, szczegolnie ze przelustrowalam troche siec i te maja naprawde dobre opinie - a jak mowisz, cena jest przynajmniej polowe nizsza niz roomby itd. Mam wiec nadzieje ze bede zadowolona, zdam relacje jak zaczne uzytkowac 🙂
A jaki model kupiłaś??

Quendi - u mnie niestety mus, właśnie zrywają mi podłogę za drzwiami, wcześniej tłukli ściany... także by dom wyglądał w miarę ok, muszę codziennie sprzątać, a tak mi się nieeeee chceeee.
Do mnie też kilkanaście, większość drobiazgi. Lakiery do paznokci, biżuteria, pędzle do makijażu, papiernicze pierdoły (znalazłam cudownego sprzedawcę *-*). Największe są koszulki i poszewki na poduszki 🙂 Trochę się wkurzyłam bo oczywiście później na grupie na fb znalazłam kilka podobnych produktów taniej 🤣 No ale nieważne 🙂 Teraz będę czekać na paczki jak na przyjście świętego Mikołaja.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 listopada 2017 12:03
A ja sie staram byc zero waste i na szczescie nic mnie nie skusiło 🙂
Mnie skusiło głównie dlatego, że to moje początki 😀 Ale powiem Wam, że nie jest źle. Po 5 dniach przeglądania mocno zobojętniałam. O tych lakierach to i tak myślałam wcześniej. Tak naprawdę to założyłam sobie konto przez nie a później pomyślałam o prezentach.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 listopada 2017 12:33
Ja zamówiłam tylko to co i tak miałam zamawiać: sztuczne kwiaty, pędzle do makijażu, naklejki na słoiki z przyprawami i dla kuzynki jakiś wisiorek Sailor Moon
Ja dużo w cebulach 😀 Ale w końcu kupiłam te rzeczy, które leżały już dłuższy czas w koszyku 🙂


24. 11. ---------> rusza BLACK FRIDAY
a 27.11 ---------> CYBER MONDAY

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 listopada 2017 19:22
Akurat będę po wypłacie, więc może zacznę kupować jakieś weselne akcesoria 🙂
i sie dziwic ze 1/3 paczek nie dochodzi...  🤣
u mnie na razie nie doszły 4 paczki, za 2 odzyskałam kasę (spór), a za 2 nie, bo czas ochrony minął (nie ogarniałam jeszcze ali), choć jeden cały czas pisze, że mam czekać cierpliwie, mimo że już 3 miesiące minęły. Czekam choć z małą nadzieją, bo to moja 2 paczka u niego i 1 doszła w dwa tygodnie.
Ogólnie teraz czekam na 101 paczek 😀
asds   Life goes on...
14 listopada 2017 11:38
No zobaczymy..zrobiłam zakupy na 210 zł - tona papierniczych (ach te tasiemki i naklejki dekoracyjne), teczka filcowa plus piżama i tunika.

Rozumiem ze jak dostawca się nie wyrobi z terminem wysyłki to kasa wraca mi na konto?
101?!? zwariowalas totalnie  🤣 A co pozamawialas? 🙂

asds jesli towar nie dojdzie do Ciebie w terminie (zazwyczaj jakies 60 dni) to musisz kliknac ze nie dostalas paczki i "wytoczyc spor" - wtedy oddaja Ci kase bez problemow. Kilka razy zdazylo mi sie dostac wiadomosci od sprzedawcy zeby jeszcze poczekac, ale i tak otwieralam spor bo te paczki jesli nie doszly w tyle dni i widac w monitoringu ze nawet z Chin nie wyszly to wiadomo ze nigdy nie dojda.
Trochę rzecz do Julki pokoju, w tym 2 lalki Metoo, zaczynam też zmieniać pokój synka, więc też dodatki. Kilka rzeczy na święta do dekoracji domu. Światełka przeróżne. Sukienki dla Julki i mebelki do domku Sylvanian Families.
Duuuużo cebuli.
a co to ta cebula?  😡
Fajowo, tez zaczynam szperac po pierdolach do pokoju Igi, zwariowac mozna! 🙂

A nie zauwazylam ze pytalas, zamowilam model v5s 🙂 wahalam sie miedzy tym a v7s ale ogolnie sa niemal identyczne a cena v7 sporo wyzsza.
to za aukcje np za 0,03 $ 😀

Będziesz zadowolona z tego v5s, też o nim myślałam i dużo pozytywów czytałam na jego temat. Też sobie sprawię ale to za rok, bo teraz mąż mi Thermomixa kupuje 😀
a co mozna kupic za takie 0,0x ? Co Ty kupilas, pokazesz pare rzeczy?

Tez czytalam dobre opinie wiec czekam niecierpliwie 🙂
Thermomix super sprawa!
Ja nie mogę ogarnąć tego Ali. Jak wy ogarniacie te niskie ceny? Jak wynaleźć takie super hiper okazje?
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
15 listopada 2017 21:11
Nerechta - ja mam ILIFE, ale bez opcji mycia, bo sie naczytałam, ze potrafią zalewać, a mam panele wiec nie zaryzykowałam. Ale z samego odkurzacza jestem mega zadowolona. Jeden z najlepszych zakupów ever ! Chodzi cosziennie i codziennie zbiera meg duzo kurzu. Doszedł do mnie po trzech dniach od zamowienia.
Mógłby ktoś podrzucić link do aukcji z takim poleconym i spawdzonym odkurzaczem? Jestem zaintrygowana 👀
[quote author=budyń link=topic=93642.msg2730367#msg2730367 date=1510781503]
Mógłby ktoś podrzucić link do aukcji z takim poleconym i spawdzonym odkurzaczem? Jestem zaintrygowana 👀
[/quote]

Ja też poproszę! Nie cierpię odkurzać!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się