... ślub :) ...

Cricetidae, cudne! 😍 A nachrapnika nikt nie zauważy i tak 😁
Doubler, najłatwiej byłoby się zdzwonić bo do pisania jest dużo 🙂

Trafiłam przypadkiem na profilu jednej z ulubionych fotografek ślubnych. Może któraś z przyszłych panien młodych szuka inspiracji wiankowej?  😍 https://www.facebook.com/cudnewiankislubne/?fref=mentions
Scottie   Cicha obserwatorka
23 października 2017 06:58
Cricetidae, piękne! 😍 zazdroszczę na maxa fotografa! I czekam na więcej 😀 😀
Scottie, a ja Tobie dziękuję za polecenie go bo to dzięki Tobie go poznałam i wzięłam! 🙂
Mam, mam, mam sukienkę! 😍 😜 😅
Nie mam zdjęcia na sobie, więc pokażę Wam tylko z internetu, bo udało się znaleźć (z tych emocji to aż zapomniałyśmy zdjęcie zrobić - ale może to i lepiej, bo nikomu nie będę jej pokazywać :hihi🙂 Sukienka taka, jest po prostu na mnie idealna, to było zdecydowanie TO. 😜 A przymierzyłam ze 40 sukienek. 😵 Jedynie co, to będę mieć inny pasek. Mój będzie biały i tylko na środku będzie srebrna broszka 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 listopada 2017 15:48
Doubler, przepiękna. Ile kosztowała?  😡
safie, bardzo mało jak dla mnie. 2590 zł 😉 Do tego ten pasek dostałam na wypożyczenie za darmo (normalnie kosztuje 350). 😉 Gdyby kosztowała dwa razy tyle i tak bym ją wzięła 😂 Welonu nie będzie, we włosach będą kwiaty jakieś i tylko kolczyki z biżuterii. 🙄
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 listopada 2017 15:56
E fajna cena 🙂
Mnie się marzy TAKA  😍
safie, to powinnaś mieć duuuży wybór, podobnych jest mnóstwo 😉 W sumie byłam chyba w 13 salonach, także trochę tych sukienek w sumie widziałam. 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 listopada 2017 16:45
Jeszcze się nie zebrałam do żadnego salonu  😂
Nawet nie wiem, jak będę wyglądać, ale bardzo bym chciała iść trochę w kierunku jesiennego ślubu z nutką boho  😜
Wianek na głowie, bukiet z jarzębiną i dynie na stole
Doubler, piękna sukienka!  😀 a ty nie chciałaś takiej gładkiej z mikado przypadkiem?  😀
safie, to te koronki tak z innej beczki trochę, ale dobre dodatki i będzie bajka! 😍

Aszra, świetna pamięć! Chciałam 😁 I przymierzyłam takich z 15 😵 W każdej słyszałam że "dziecko, będziesz miała 24 lata, a nie 32! To Cię POSTARZA" także sama rozumiesz 😁 Tę przymierzyłam i przepadłam 😜 To była 5 sukienka w pierwszym salonie - potem przeszłam wszystkie te wspomniane po czym na końcu wróciłam do tej i normalnie wtedy to już miałam łzy w oczach. 🙄 Dzisiaj jeszcze byłam umówiona w Nabli, więc poszłam, zwłaszcza że prócz mamy i świadkowej (taki skład był wczoraj) dochodził mój przyjaciel i chciał mnie w kilku sukienkach zobaczyć. Potem prosto stamtąd pojechałam zamówić ostatecznie, dla wszystkich była po prostu najlepsza z najlepszych 😜
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 listopada 2017 11:18
Może któraś z Was kupowała na aliexpress suknię ślubną? Znalazłam takie ,,w swoim stylu" do 50 dolarów, inne są do 200. Jestem ciekawa, jak wyglądają na żywo.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 listopada 2017 12:22
😁
W Polsce nie szyją sukienek w tym stylu... Znalazłam tylko w Anglii i na aliexpress. No i ceny.
Na grupie aliexpress ślub widziałam kilka udanych zakupów, ale nie za 50 dolarów tylko 200-300. A jaki jest Twój wymarzony krój?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 listopada 2017 13:06
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 listopada 2017 16:52
Dementek, przejrzyj sobie grupę Aliexpress Ślub
Scottie   Cicha obserwatorka
07 listopada 2017 07:44
Dementek, obawiam się, że może przyjść w paczce kawał szmaty. A sprawdzałaś w feedbacku, czy ktoś wrzucił zdjęcia po odebraniu paczki?
emptyline   Big Milk Straciatella
07 listopada 2017 07:51
Dementek, idź do dobrej krawcowej, inaczej przy tego typu sukniach może być wtopa na maxa.
Ja też przy tak nietypowej sukience bym nie ryzykować Ali. Niby zaoszczędzisz, a potem się okaże że jest brzydka i i tak będziesz musiała uczyć nową.
Zgadzam się z poprzedniczkami, zdecydowanie bym nie ryzykowała. Tak jak mówi Cricetidae, potem może się okazać że musisz i tak płacić drugi raz.
majek   zwykle sobie żartuję
07 listopada 2017 11:59
Dementek, szyj wg własnego pomysłu. Ja szyłam i co prawda nie wyszło mnie dużo taniej niż z salonu, ale sama w hurtowni materialów zostawiłam przy pierwszych zakupach 1700 zł, więc wiem, że jakość kosztuje.
o jezu, ale sie usmialam z tych kiecek, rzeczywiscie horror story 😀

Dementek hm... powiem Ci tak - te sukienki maja jakis styl i pomysl, ale sa dosc badziewne. Zobacz sobie jakies strony costplayowe, poszukaj ludzi ktorzy sie w to bawia i popytaj gdzie szyja swoje ciuchy. Jesli chcesz pojsc w taki styl to musi to byc wykonane z dobrych materialow i wykonczen. Ewentualnie mozesz poszukac stron ludzi rekonstruujacych historie, tam tez duzo jest ludzi ktorzy szyja piekne rzeczy.
Moge Ci dac jeden namiar na dziewczyne ktora szyje swietne ciuchy wczesne, ale moze gdybys dala jej projekt to by Ci uszyla fajna suknie i z porzadnych materialow.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 listopada 2017 09:51
Dzięki za odzew! Już dostałam na pw namiary, pogadam jeszcze z jedną krawcową, która szyła mi marynarkę na zawody.
Hej dziewczyny, mam ogromną prośbę - mam nadzieję, że modzi mnie nie pogonią😉 Otóż postanowiłam wreszcie poznać oczekiwania i potrzeby par młodych względem fotografów ślubnych - trochę z ciekawości, trochę na potrzeby zbudowania dobrej oferty a trochę na poczet zajęć z uczestnikami warsztatów foto ślubnej. Mogłybyście pomóc?🙂

Chodzi o uzupełnienie ankiety - skierowana jest do osób zaręczonych oraz tych które ślub wzięły w ciągu ostatnich 5 lat😉 Będę przeogromnie wdzięczna za każdą ankietę🙂😉

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepeeewqAJyMBmut9KMQH5jayjT5hNZ0BVWtxeWHvxPFoZomw/viewform#responses
Breva, zrobione. 🙂
lenalena, bardzo dziękuję!🙂😉
emptyline   Big Milk Straciatella
13 listopada 2017 16:19
Breva, uzupelniona 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się