Poszukiwany/poszukiwana

Poszukuje gniadej klaczy wielkopolskiej, o imieniu Mirra, wiek ok. 11 lat. W kłębie raczej ponad 160cm. Ostatnie informacje o tym gdzie jest mam z przed roku/dwóch - sprzedana do Tarnowskich Gór.


Próbując dopasować ją w bazie PZHK, znalazłam dane konia, który pasuje do informacji, które mam. A mam ich niestety niezbyt wiele. Nie mam pewności czy to o niej, ale umieszczę je tutaj jako możliwość, może to akurat ona?
Także być może Mirra, której szukam, to koń z bazy PZHK o nr paszportu 616007590192807, data urodzenia 2007, rodzice Wallon i Miza

Jeżeli ktokolwiek ma jakieś informacje o niej, proszę dajcie znać. Mimo, że to nie był mój koń, od 3 lat cały czas za nią tęsknię

Zdjęcia giganty!
vissenna   Turecki niewolnik
11 sierpnia 2017 20:10
Widziałam to ogłoszenie rok temu, ale kompletnie o nim zapomniałam! Dziękuję bardzo za przypomnienie 🙂 Może przynajmniej dowiem się czy jestem na dobrym tropie
Szukam klaczy Wenecja od Wena, po Junus. Klacz siwa, teraz prawdopodobnie jest juz biała, w tym roku urodziła ogierka o imieniu Weno po ogierze Egerro. Wzrost około 165cm. Klacz łykawa. Dziewczyna której została sprzedana, sprzedała ją dalej w okolice Kłodawy, nie wiem czy nadal tam jest. Wie ktoś gdzie może się znajdować? Bardzo mi zależy!

Ogromne zdjęcie!
Hej, Poszukuję Koni, które 5 lat temu stały w Chełmnie u kobiety, która handluje końmi w Polsce i za granicą, nie chciała mi powiedzieć gdzie sprzedała konie, może ktoś widział ?
Ciemnogniady wałach teraz ma 11 lat, bez żadnych odmian nie za wysoki (ok 165cm). Matka Iga jr ojciec Poll prawdopodobnie sprzedany w Polsce.
Kary wałach trzy skarpetki białe i odmiana na pysku, lekko opuchnięty nos przez wypadek. ok 9-10 lat obecnie, jakieś 170-180 w kłębie.
Zależy mi bardzo na odnalezieniu tych koni, wiem, że przez pewien czas konie były u handlarzy.
Moja trenerka poszukuje wlkp ogiera Benson po Liberatto P. Karosrokaty. Może ktoś coś słyszał?
Poszukuję informacji o wałachu Mistral, NN, gniady b.o. ok. 165 cm w kłębie. Urodzony w 2002 roku. Sprzedałam go w 2006 roku, po 2007 słuch po nim zaginął.
Za każdą informację będę bardzo wdzięczna.




Witam wszystkich serdecznie 🙂

poszukuje konia o imieniu Tender S gniady urodzony w 2002 roku, po Sofix od Tendencja.
Wiem, że parę ładnych lat temu przebywał w okolicach Poznania, chciałabym się dowiedzieć czy ktokolwiek wie gdzie stacjonuje i jak mu się żyje, przez sentyment. A gdyby istniała możliwość byłabym zainteresowana kupnem tego konia.

Gdyby ktokolwiek wiedział gdzie obecnie przebywa i co się z nim dzieje prosiłabym bardzo o jakiekolwiek informacje 🙂

Duet POSZUKIWANY!
Ojciec: Weltino
Matka: Donna
Data urodzenia: 2009-02-22
Rasa: szlachetna półkrew
Maść: kasztanowata
Płeć: Wałach
Sprzedany rok temu.


Hej, w okresie, w którym szukałaś Dudziaka jeździłam na nim. Znam również jego aktualne miejsce przebywania. Cudowny koń, wiele zmienił w moim życiu  🙁
Szukam dwóch klaczy:

Pierwsza do Gwiazda Nilu sp od klaczy Grawa mlp po ogierze Niels KWPN. Ostatnie informacje o niej mam jakieś z internetu, że brała udział w zawodach skokowych na Kaszubach w województwie Pomorskim.
https://www.bazakoni.pl/gwiazdanilu-niels-grawa

Kolejna klacz to Dolina Róż oo od klaczy Delora oo po ogierze Wiedeń oo. Ostatnio była wystawiona na sprzedaż na OLX, ale spóźniłam się z jej kupnem i teraz szukam kontaktu do nowych właścicieli.
SZUKAM BARDZO PILNIE!!!  🙇 🙇 🙇



Imię: JUBILAT
Wiek: 2005-02-27 (12 lat)
Rasa: Pełna krew ANGIELSKA
Maść: gniada
Płeć: Ogier (teraz możliwe że wałach)
Ojciec: DELATOR
Matka: JUTRZNIA
Hodowca: SK Jaroszówka
Nr paszportu hodowlanego: POL050000003759

Koń jako 2/3 latek został wykupiony za przysłowiową złotówkę ze Służewca, chociaż ile w tym prawdy nie wiem. Po tym trafił do domowej stajni w Leśniakowiźnie(Wołomin), która mieściła się niedaleko Stajni Humorek do niejakiego Artura. JUBILAT przebywał tam trochę czasu wraz z koniem koleżanki. Po jakimś czasie rodzice zadecydowali o kupnie, niestety kiedy przyjechaliśmy pan byl nietrzeźwy i kazał pisać ręcznie umowę. Miał się odezwać kiedy będzie miał przygotowane papiery i od tego momentu kontakt się urwał. Później od koleżanki dowiedziałam się że podobno został sprzedany w nieznane miejsce, możliwe że do handlarza... Było to jakoś 8 lat temu, ale wciąż nie mogę się pozbierać i mam chociaż małą nadzieję, że nie spotkał go najgorszy los... ZA KAŻDĄ INFORMACJE BĘDE BARDZO WDZIĘCZNA 😕 😕 😕
Pursat   Абсолют чистой крови
22 października 2017 14:21
Podbijam!



Szukam klaczy Pendżegul, ur. 1994 (Pelhan - Lanca), półkrew achał-tekińska, gniada z gwiazdką i małą skarpetką na prawym tyle, startowała w skokach w kat. pony. Ostatni mi znany jej przystanek to klub Rusticana Blachownia. Pisałam do nich, ale bez odzewu.


Czyżby moja Pendżi rozpłynęła się w powietrzu i nikt o niej nie słyszał? Może jednak?  :kwiatek:

Nie cytuj zdjęć.
Jakiś czas temu sprzedałam konia i chciałabym wiedzieć czy nadal stoi w stajni pod Poznaniem  (Wiry).

Skarogniady wałach bez odmian, Karino sp 158cm

Zdjęcie gigant!
Witam. Szukam informacji na temat tego konia, chodzi mi o informacje z przeszłości
Imię Gigant, arabo podobny, wiek w paszporcie: 2006 nic poza tym nie wiem. Ktoś coś wie?
Poszukiwana
Klacz SP Gniada 6 lat ok 165-170 cm wzrostu
Imię Ola. Matka Olimpia. Ojciec Castilio.
Sprzedana w wakacje w okolice Krakowa do starszego pana.
vissenna   Turecki niewolnik
17 listopada 2017 14:25
Szukam informacji o klaczy Nokia wlkp. ur. 2001 albo 2002 od Nowina wlkp po Igen wlkp.
Sprzedana nie wiem gdzie koło 2006r z Bydgoszczy.
Może ktoś wie gdzie stoi, albo coś o jej potomkach?
.
vissenna Nokia taka ciemnogniada z łysiną?
vissenna   Turecki niewolnik
20 listopada 2017 11:44
vissenna Nokia taka ciemnogniada z łysiną?

Nie, kara. Ma niewielką gwiazdkę.
[quote author=zielona_stajnia link=topic=472.msg2658415#msg2658415 date=1488972342]
PZHK ma taki jakiś dziwny system, żeby nie powiedzieć bajzel, że ich dane nie zawsze muszą być prawdziwe 😉
Na moim przykładzie - co roku biorę zaświadczenie o ilości posiadanych koniowatych, bo potrzebuję do ARiMR i ciągle na liście koni widnieje jeden, którego wg. PZHK mam, a który nigdy nie był moim koniem - jako miejsce pobytu miał wpisaną moją stajnię (jak w 2004 wchodziły paszporty to podawało się miejsce stacjonowania konia) i to poprzednią w wlkp., w 2007 roku został sprzedany, a potem sprzedany jeszcze raz co najmniej - a wedle listy koń stoi u mnie 😉 i mam go jako "Kowalska jest posiadaczem niżej wymienionych koni". Poza tym mam też w wykazie konia, którego dawno sprzedałam i miał przepisany paszport, a kolejny właściciel go sprzedał, za to nie wpisali mi jednej kobyły  🤣
[/quote]
Zielona_stajnia  po co ci spis koni do ARiMR ??? koni też trzeba robic ?  nam każą tylko bydła itp,  a koni podobno nie trzeba
zielona_stajniaTaki system. W systemie mają to co widnieje w dokumentach wypełnionych w trakcie opisu konia. Ja też się kiedyś zamotałam i w paszporcie był wpisany właściciel konia ok ale mój adres zamieszkania jako adres własciciela  😉 ale to mój błąd bo ja dyktowałam dane, wypełniający też się może pomylić, trzeba sprawdzać i patrzeć na ręce  🤣 Wszystko można popoprawiać i poodkręcać. Jak ktoś kupi konia i nie przerejestruje go na siebie to w bazie też ciągle będzie wisiał "stary" właściciel. Bo skąd mają wiedzieć, że koń sprzedany. Jako były właściciel z umową kupno-sprzedaż chyba możesz wyrejestrować go, żeby już na Ciebie nie był w pzhk.
Szukam dwóch klaczy:

Pierwsza do Gwiazda Nilu sp od klaczy Grawa mlp po ogierze Niels KWPN. Ostatnie informacje o niej mam jakieś z internetu, że brała udział w zawodach skokowych na Kaszubach w województwie Pomorskim.
https://www.bazakoni.pl/gwiazdanilu-niels-grawa



Gwiazda Nilu - prv  :kwiatek:
https://www.bazakoni.pl/dzidka-mciwoda-dalida

Proszę o kontakt osobę która wie coś na temat tej klaczy:
Dzidka (od Dalida, po Mąciwoda) - urodzona w 2013, klacz małopolska.
Chciałabym zadać parę pytań, za poszukiwaniami nie kryje się żadna historia, tylko zwyczajna sympatia do rodziców klaczy.

Jeżeli ktoś coś wie proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Z góry dziękuję za pomoc!  🙂
Wałach KAPRYS, m: Korweta, o:Walczyk!!!

Szukam skarogniadego kucyka Kaprysa hodowli kaprioli w Lublinie ;] Sprzedany został w roku 2001-2002 do jakiegoś pana do Żelazowej Woli. Ma na obu lewych nogach skarpetki, i dużą latarnie na głowie.

karla158 - do programów RŚ gdzie jest potrzebna obsada zwierząt, do płatności bezpośrednich nie trzeba.
AnetaW - problem w tym, że koń nigdy nie był moją własnością, tylko jako miejsce pobytu miał wpisaną moją stajnię i to tylko w opisie, w paszporcie jak wół stał właściwy właściciel i jego adres. Z kwitka na ten rok - nadal jest u mnie 😉.
Biała Rawska okolice ul Kwiatowej.
Jeżeli jest ktoś z okolic, nie rzuciła się w oczy srokata klacz ze zdjęcia? Jestem ciekawa czy u niej wszystko dobrze, bo nowy właściciel nie zgłosił zakupu z tego co powiedziano mi w PZHK.
nadal poszukuję klaczy AMANDA
urodzona w sierpniu 2003 roku, skarogniada, z niewielka gwiazdką, na przedniej nodze ma pionową blizną, rasa wielkopolska, matka Aszka po Szewron, ojciec Agar
klacz z charakterkiem, została sprzedana i pojechała do wielkopolski
sprawa jest dla mnie ważna, chciałabym wiedzieć gdzie jest i jak się miewa 🙂

niestety sprawa się potoczyła nie tak jak chciałam, koń trafił do rzeźni
[quote author=kortina link=topic=472.msg832523#msg832523 date=1293832753]
Wałach KAPRYS, m: Korweta, o:Walczyk!!!

Szukam skarogniadego kucyka Kaprysa hodowli kaprioli w Lublinie ;] Sprzedany został w roku 2001-2002 do jakiegoś pana do Żelazowej Woli. Ma na obu lewych nogach skarpetki, i dużą latarnie na głowie.


[/quote]
Pamiętam go  😀 Jak coś się dowiesz to daj i mi znać  :kwiatek:
[quote author=borkowa. link=topic=472.msg2584093#msg2584093 date=1471285350]
nadal poszukuję klaczy AMANDA
urodzona w sierpniu 2003 roku, skarogniada, z niewielka gwiazdką, na przedniej nodze ma pionową blizną, rasa wielkopolska, matka Aszka po Szewron, ojciec Agar
klacz z charakterkiem, została sprzedana i pojechała do wielkopolski
sprawa jest dla mnie ważna, chciałabym wiedzieć gdzie jest i jak się miewa 🙂

niestety sprawa się potoczyła nie tak jak chciałam, koń trafił do rzeźni
[/quote]

borkowa ja mam klacz Amanda z charakterkiem ogiera,    ale kilka rzeczy się nie zgadza, (w paszporcie kara) choc w lecie kazdy mówi ze skarogniada. no i  rodzice inni i urodzona 2004 🙂
Karla to po co odpisujesz skoro sama widzisz ze to nie ten kon, a poszukiwana Amanda skonczyła w rzeźni.... 😵 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się