Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

Ramires- no..z tymi batonami masz rację. Od dawna są, najróżniejsze i z niczym niesamowitym nie wyjechała. Ale że ją lubię, to kupiłam.

Co do warzyw, to ja lubię selera w paski jak frytki. Normalnie smaku selera nie lubię, a taki z piekarnika ma jakiś inny smak. Pycha.  mnie ws umie to tylko marchewka, seler, burak.
Przez Was mam ochotę na coś słodkiego.
Dziś rano pobiegałam.  Niecałe 5 km ale to zawsze coś.
Już nie zakładam że do końca roku chce ileś kg schudnąć ale nie  chce się czuć jak sflaczaly balon...
Takie bardziej zbite ciało  chce mieć.

Gdzie kupujecie te batoniki ?
Ja dorwałam w Rosmanie. Nie są słodkie, bo ze słodkiego to tam tyle co w daktylu czy innym tego typu owocu. One zdrowotne są mocno. Ale w smaku to taaakie sobie. Za drogie jak na ten smak. W tej cenie to ja już wolę takie, które napakowane są witaminami i mikroelementami.

Cofam w/w słowa.
Żółty baton Chodakowskiej z masłem orzechowym jest BOSKI! Chce mi się go dużo więcej! 🙂

No i zamówiłam dietę pudełkową na 2 tygodnie. Od czwartku będę ją miała.  🏇

Edytuj posty.

No to edytuję

13.11

sanna-5  tunrida-5  ElMadziarra-?  galop-5+

Brawo my!!!!!  Tak trzymać! 
A ja też spoko. Wpadło ciasto marchewkowe z ikei (jest mega przepyszne) wczoraj, ale poza tym ok. Dzisiaj dobrze, a zaraz ide do pracy, woec juz nie bedzie okazji, zeby nawalac 🙂
No i wyprobuje wieczorem frytki ze wszystkich warzyw jakie wypisalyscie, zobaczymy co z tego będzie  😉

Btw. Zupa Pani Pieczarka z piotra i pawła - genialna (100kcal)
14.11
sanna-5-  tunrida-5-  ElMadziarra-?  galop-5
..................
Baton Chodakowskiej czerwony ( buraczkowy) również odlot w smaku.  Tak jak i żółty z masłem orzechowym. Mi pasują bardzo!
Od dziś mam dietę pudełkową. Zobaczymy jak pójdzie. Zaspałam z rana, nie zrobiłam treningu. Idę do roboty.
A kiedy jesz te batony? W sensie czy na jakiś posiłek czy kiedy ja wkomponowujesz w dietę? 
Drogie są? 
Nieźle nam idzie🙂
Jako przekąska, kiedy chce mi się czegoś dobrego. Tak po prostu. Wliczam w kalorie danego dnia.
No właśnie drogie bo na przecenie chyba ponad 5 zł. Są małe i chude. Tyle dobrego, że nie są kruche, tylko takie gumiaste i ciągnące i z drobinkami orzechów, więc naprawdę długo można się nim cieszyć
.....
Jeeeeść! A jeszcze muszę poczekac z pół godziny chociaż.
Musze sprawdzić te batony od Chodakowskiej, te od Lewej są niejadalne.
O...to będę wiedziała, żeby nie kupować. Choć i tak nigdzie u mnie ich nie widziałam. dziś wypróbuję trzeci baton Chodakowskiej biały. Jestem taka ciekawa jaki to smak. Taki baton będzie " w nagrodę" na wieczór każdego dnia, za prawidłowe trzymanie diety pudełkowej. ( w piatek dokupię ich sobie więcej)
Dieta pudełkowa na 1500 kcal, więc baton za 150 spokojnie może być dodatkowo. Plus mleko do kaw pewno ze 200 kcal. razem 1800-1900.
Na razie mam przed sobą już tylko kolację jakąś debilną z sałat ( nijak się nie najem) i tego batona wieczorem.
Głooooodna jestem !!!!  Wypiłam butlę wody mineralnej, 2 herbaty, 3 inki, 5 kaw z mlekiem  Jeeeeść.
Znacie batony Bakalland bez cukru?
https://www.bakalland.pl/batony_ba_bez_dodatku_cukru
Ostatnio w Lidlu były, po 1,50. Mega pycha ten kokosowy.
ta..takie zwykłe musli 🙂 nuda 🙂 I aż 120 kcal
Ja lubię te firmy
- Smart Food- kupuje w Rosmanie, są różne smaki, lubię karmelowy, bo jest co jeść, twardy ciągnący i dużo jedzenia. ( nie lubię takich z chrupkami, z musli, bo musli to ja se mogę zjeść z musli w pudełku na śniadanie)  ma witaminy, mikro makro. A że nie suplementuję sie niczym, to lubię czasami takie coś zjeść
- te Men coś tam- lubię tylko ten jeden smak, strasznie sztuczne i chemiczne, ale tez mają te mikro makro i mase białka
- Chodakowska to czysty luksus, bo nie mają ani mikro makro ani białka, takie ot...zdrowe coś, cholernie drogie. Ale kurde..smaczne! mniam, mniam

A to ja lubie te białkowe z biedry -szczególnie czekoladowy jak się wsadzi do lodówki to jest troche taka ciągutka.
To te z Biedry to ja lubię waniliowe. I ewentualnie żurawinowe. Ale ostatnio tak patrzyłam, że tam cukrów dużo i tyle sensu z całego batona, że tego białka dowalą trochę. Ale ogólnie to i kalorii i cukru w nich sporo i te 3 zł jednak kosztują. takie są w sumie..mało wartościowe ( no ale dobre)
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
15 listopada 2017 20:44
Powoli zaczęłam wracać do żywych. To był najgorszy bakcyl jaki mi się przydarzył ever. Jak już myślałam, że mi mija (poniedziałek), to wczoraj zaczęłam rzygać jak kot. Dopiero dziś po południu odzyskałam na tyle siły, że załadowałam zmywarkę, nastawiłam i powiesiłam pranie. Ale zaraz musiałam odpocząć po tych jakże wyczerpujących czynnościach  😂
No i dietowo dzień na 5  🤣 bo sterany żołądek nie pozwala na wyskoki 😁
Ja kupiłam w Rossmanie enjoy pure superfood raw bar i powiem wam że różowy mniam. 🙂 Tego z kakao nie próbowałam. Był jeszcze morele - chlorella. W składzie głównie daktyle i żurawina więc głównie tam cukry, białka 6g /100g.. ale jako mała przegryzka jak sie bardzo czegoś chce - super. 🙂 Chodakowskie były ale 2x drozsze i prawie wykupione.. orzechowych nie było już w ogóle. :P
15.11
sanna-5+  tunrida-5-  ElMadziarra-5  galop-5
.................................

Baton Chodakowskiej biały - właśnie z chlorellą, niby i z migdałami i kakaem- fuj, jakiś gorzkawy, niedobry, nigdy więcej.
Jutro idę polować na żółte i różowe.
K_cian- takich które opisujesz nigdzie nie widziałam. Mówisz, że jakby co, to różowy ok. Tylko tak jak mówisz- same węgle. 🙂
Ogarniam się z pudełkami, jest ok. Rano trening krótki, bo zaspałam.
tunrida tych od Lewej tez nie kupowałam, ale od jakiegoś czasu dołączają je do pakietu startowego Runmageddonu. Ten z masłem orzechowym od Chodakowskiej brzmi dobrze ^^

U mnie dietowo dalej 5, z ćwiczeniami trochę gorzej, nie cierpię siłowni i muszę się zmuszać do każdego wyjścia :/
16.11
sanna-5  tunrida-6  ElMadziarra-5- galop-4
..................................
Podsumowanie pierwszej połowy listopada.

  
sanna - - - 4+ 4+ 5 5= 5 5- 5+ 5= 4+ 5 5 5+ 5
tunrida 5 5 4 4+ 2 5 4+ 5 5- 5 5 4 5 5- 5- 6
ElMadz. 5 4 3 4 - 5 5 5 5- 3 4 - - - 5 5-
galop    3 4 4- 3- 4 4 3 5 6 5 5 5 5+ 5 5 4

Galop- oceny masz ładne dłuższy czas. Coś się zaczyna u ciebie dziać w wyglądzie?
Mi zaczyna spadać. A zamówiona dieta pudełkowa bardzo mi pomaga trzymać dietę.
Laseczki, wpadam z nietypowym pytaniem. W mikołajkowym losowaniu przypadła mi laska, która sporo ćwiczy, a siłka jest jej pasją. Muszę kupić prezent do 50 zł. Myślałam o rękawiczkach albo fajnym bidonie z napisem. Może macie jakieś pomysły? :kwiatek:
Tunrida micha ostatnio czysta.
Dziś 4 bo miałam pobiegać albo poćwiczyć wieczorem, ale nie dałam rady. W pracy byłam do późna na koniec jeszcze jedna mama wyblagala, zeby zrobić jej proszku dla chorego dziecka. No i si siedziałam i robiłam te proszki.
W domu to już chciałam z dziećmi pobyć moimi.

Czy widać to nie wiem tunrida. Może trochę  tluszczyk flaczeje. I czuję że jest redukcja bo bardzo chce mi się pić i czasami trochę mi słabo. Oby to utrzymać i nie zacząć jeść słodyczy.

Idę spać laski 🙂
17.11
sanna-4-  tunrida-5  ElMadziarra-4 galop-4
..........................
To wytrzymaj. Ze 2 tygodnie czystej michy i powinno zacząć lecieć w dół.
Idę poćwiczyć, bo potem nie będę miała czasu. Nie chce mi się i mam okrutne zakwasy w tyłku po Turbo Spalaniu Chodakowskiej które sobie zrobiłam w czwartek wieczorem.
edit- trening zrobiony, wczoraj w jednym Rossmanie nie było już ani jednego batona Chodakowskiej, bo ludzie wykupili na przecenie z 7 zł na 5 zł. W drugim Rossmanie zostały tylko żółte, więc...zabrałam wszystkie 5 sztuk.  😀
Fajne te moje pudełka. Łatwiej mi trzymać dietę. I zmienili menu, to dobrze. Bo tamte co miałam kiedyś, to mi się okrutnie przejadło.
Chudnę. Bardzo powoli ale chudnę. Tracę siły na swoich siłówkach. Dobrze, że zamówiłam te pudełka, bo tak to dalej bym tak walczyła bez motywacji i nic bym nie urobiła. A dzięki pudełkom widzę, że w końcu zaskoczyłam.
Galop, wytrzymaj, jak czujesz że tluszczyk zaczyna spadać to warto się przemeczyc ten tydzień - dwa, zobaczyć namacalny efekt i mieć motywację do utrzymania fajnej sylwetki.  😎
Tunrida, super, teraz polecisz a na sylwka będziesz chuuuuda laska 😎
Ashtray, rękawiczek do gymu nigdy dość, znajdź jakieś w Jej kolorystyce I dziewczyna będzie zadowolona  😎
Na Sylwka pracuję. I nigdzie się nie wybieram. Ale ten rok chcę skończyć z ładną sylwetką.
Ależ mam dziś zakwasy. W tyłku, w nogach, w rękach. Czuję się twarda, zbita, napuchnięta i obolała.
Sanna postaram się. Nie mogę doczekać się efektów 🙂
Tunrida zakwasy po Ewce?
Jakie jeszcze lubisz treningi Chodakowskiej?
Nie mogę nigdzie zdobyć tych jej batonikow 🙁

edit. Czy ktoś mógłby mi podać w co się ubrać na taką pogodę w okolicach 5 stopni? Nie mam takich ubrań bo zawsze tylko na biezni biegalam. Może być na przykładzie ubrań z decathlon.
Galop, pancerny stanik, koszulka odprowadzająca pot na zewnątrz, może być z krótkim rękawkiem, na to druga termoaktywna koszulka z długim rękawem, kurtka najlepiej nie przepuszczajaca wiatru, czapka niezbyt gruba, ja biegam w polarowej, komin, rękawiczki. Ja jeszcze lubię mieć ciepłe 'rękawki' na kolanach bo kolana to mój słaby punkt i mam z nimi problem jak przemarzna.
Edit zapomniałam o szortach na spodenki/leginsy, jak jest chłodno to lubię zakładać te szorty bo mi wtedy ciepłej w tylek..

Tunrida, to bedziesz chuda laska siedziała na dyżurze  😎 a potem z niego wrócisz i założę się że będziesz miała okazję pochwalić się super figura w krótkiej kiecce mrrow
18.11
sanna-4+  tunrida-4  ElMadziarra-4  galop-4
.......................
galop-ja Chodakowskiej nic nie ćwiczyłam i nie znam jej programów. Kiedyś zniechęciło mnie to, że puchły mi uda po jej treningach. Teraz się przeprosiłam z takimi treningami z netu, bo potrzebuję czasami czegoś nowego, innego niż moje siłówki z żelastwem. Mogłabym sama sobie jakieś ćwiczenia robić, ale wtedy to nie będzie na spalanie, bo sama sobie ani takiego tempa nie wybiorę. Ani nie wybiorę tych ćwiczeń, których nie lubię, które sprawiają mi jakąś tam trudność. A to właśnie przy takich najbardziej się rozwijamy.
A jak tak sobie raz na tydzień poskaczę z jakąś Chodakowską lub inną przez 40 minut, to będzie akurat. Teraz już uda mi nie spuchną chyba, bo  tak mam je bardziej rozwinięte od biegania. I jak tak będę skakać z raz w tygodniu, to nie powinny tego uda odczuć tak badzo.

Robiłam Turbo Spalanie. W trakcie treningu byłam pozytywnie zaskoczona, jaka jestem już dobra w te klocki. Bo się nie męczyłam. Zaczęłam się lekko męczyć dopiero po połowie, a dopiero pod koniec pot zaczął zalewać oczy. Ale siłowo, wytrzymałościowo-ok. Tylko dopiero następnego dnia wylazły zakwasy. 🙂 Głównie tyłek i nogi.
Może dziś zrobię Killera?  Bo nie będę miała czas na trening. A biegać też przez biodro jeszcze nie mogę.

sanna- hehe...no..ty już wiesz jakie jest moje rozumowanie.  😁
Wtrącę od siebie (bo sama wczoraj konsumowałam), że ja batony Chodakowskiej dostałam normalnie w Carrefour 🙂
galop ja na bieganie w takiej temp ubieram skarpety kompresyjne do kolan i spodnie 3/4, ewentualnie długie legginsy bez kompresów, na górę bluzka z długim rękawem i na to koszulka z krótkim rękawem. Czapka, komin na szyję i cienkie rękawiczki 🙂
Bluzka z długim rękawem: https://www.decathlon.pl/koszulka-run-dry-zip-id_8394781.html

Jak jest już na minusie to ubieram grubszą bluzę, taka z Kalenji https://www.decathlon.pl/bluza-run-warm-id_8394792.html A jak było -10 to ubierałam na wierzch jeszcze cieniutkiego softshella; w zimie na tyłek ubieram jeszcze krótkie szorty, generalnie nigdy nie zdarzyło mi się zmarznąć w trakcie biegania, a wielokrotnie ubierałam się za ciepło, w sumie trochę metoda prób i błędów bo każdy ma inne odczucie temperatury 😉

Wszystko mam z Kalenji tak swoją drogą  😁
Nie chciało mi się. Ale sprężyłam się i zrobiłam z Chodakowską Killera. Bardzo uczciwie. Pot po oczach leci, kilka rzęs się odkleiło. Włosy pod suszarkę. 🙂 Dieta na 5.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się