Pensjonaty we Wrocławiu

Frans,  dzięki, napisałam.
w Podolinie jest ponoc bardzo fajnie. Jest jeszcze jakaś stajnia w Podgaju, będę tam za tydzień, koń klientki tam teraz stoi, ponoć bardzo dobra opieka ale nie wiem co i jak więcej.
moja źrebica stała kiedyś w Podolinie. Fajna stajnia i fajna właścicielka. Olbrzymie pastwiska, dobre karmienie, czysto 🙂
Za moich czasów praktycznie nie było tam rekreacji, cisza i spokój, nie wiem jak teraz (ale podejrzewam, ze jakoś to sprytnie połapali)
WatrusiaZ tego co wiem w Pierwoszowie to jest juz spora kolejka na boksy i zapisy i cena tez nieaktualna 😉 ale jak najbardziej polecam 🙂
Piskorzów wygląda obiecująco. Duży teren, stajnia wysoka bez zaduchu, boksy wielkością mogą być, było czysto, karmienie 2xdziennie, ma padokach woda i coś do jedzenia, ujeżdżalnie dwie z oświetleniem w planach hala ale jestem przerażona dojazdem ( i choć właściciel zapewnia że nie) podniesieniem ceny.

W Jankowicach brak miejsc.

Mam niewiele czasu i jeszcze bym chciała, poszukiwać czegoś bliżej jak wylotówka z oporowa w strone dzierżoniowa nawet coś przydomowego, koń i tak nierób.
Co sie porobilo w Szewcach? Błagam, nawet nie chce sie o wszystkim wypowiadac bo az mnie roznosi...
Jedno wielkie dno od jakiegos czasu tam bylo ,nie wiem jak teraz bo omijam tę stajnie , jak i wlascicieli szerokim lukiem 😉
A co odnosnie tego co bylo kiedys? To tak, bylo tam w miare, konie [font=Verdana]nawet dostawaly jesc[/font] w porownaniu do tego co bylo 1,5 miesiaca temu.
Załaczam zdjecie mojego konia :na gorze kon 9 miesiecy temu (gdy byl karmiony) a na dole w dniu wyjazdu ze stajni w Szewcach 😉


[quote author=zima link=topic=170.msg2730925#msg2730925 date=1510922451]
[quote author=courtney3 link=topic=170.msg2730681#msg2730681 date=1510865405]
Rany,myślałam,że znalezienie stajni w budżecie do 1800 zł/mc będzie łatwiejsze...  😕



Masz jeszcze stajnię Państwa Gillmaierów w Żelazowie. Takiego wypasu jak tam to nie ma nawet u Osadkowskich. 60 km od Wrocka, ale dojazd głównie autostradą, więc jedzie się jakieś 40 min.
Gdyby nie to, że póki co przyrosłam do Partynic, które mam 5 min od domu to tylko tam bym wstawiła konie 😉
[/quote]
A jak jest z pensjonatem na Partynicach(w tej nowej stajni)?
jakie warunki? i czy jest duza rekreacja?czy jest karuzela?

[/quote]

PW poszło 🙂
W Pierwowszowie nie ma miejsca. Ale w Szewcach jest  😉
We Wrocławiu brak stajni o wysokim standardzie, ale i tych, gdzie realizowane są podstawy jest niewiele.
Ktoś może coś wie o stajni w Gałowie? Jak tam jest, czy są wolne miejsca?
Ktoś może coś wie o stajni w Gałowie? Jak tam jest, czy są wolne miejsca?


Masz na myśli Ardenę? Z tego co się orientuję nie ma tam pensjonatu.
Jeśli mówisz o tzw PGRze u Pana Edka to warunki tam są straszne i jeśli się nie mylę ma on zakaz trzymania koni.

Bardzo tanio jest w Ratyniu u Skiery, trzeba jednak część prac wykonywać samodzielnie.
Ja też byłam dawno temu, pamiętam że stajnia z padokami była między domami a teren do jazdy to był po drugiej stronie drogi. Nasze konie nocowały gościnnie w tej stajni 🙂



Teraz stajnia jest też po tej stronie co plac 🙂 przystanki autobusowe są pod samą stajnią. Jak dawno temu to pewnie Pielgrzymka? 🙂 Pozdrawiam
w Mrozowie stajnia Hellotka zwolnił się boks ..polecam
Też polecam
Watrusia, A miała być zamykana
Na razie Dorota zostaje do Maja, a myślę że ... już zostanie, jeśli nie, to wtedy będziemy się zastanawiać co dalej, jeżeli przyjdzie ktoś nowy, to ludzie zadecydują czy zostają, czy odchodzą. Teraz jest wszystko po staremu, opieka naprawdę super.
Omijając koraski mijaliśmy dwie stajnie przejeżdżając przez  miejscowości Borów i Podgaj. Ktoś wiemłody coś więcej?

Na dzień dzisiejszy chyba znalazłam miejscówę na emeryturkę konia i szczerze nawet nienajgorzej idzie nam dojazdy do piskorzowa.
W Podgaju stoi koń mojej klientki, bardzo dobra opieka, ale tak poza tym szczegółów nie znam. Koń tam stoi tymczasowo na leczenie raka kopyta i bardzo tam o niego dbają wlaściciele stajni, widziałam że konie były na padokach w tym czasie co byłam na wizycie, że miały czysto w boksach w stajni. Ale niestety wiecej nie wiem :P
Stajnia Horda w kierunku Środy Śląskiej dość się rozbudowała. Ludzie specyficzni, ale warunki ok i cena w granicach 500/600zl.
Pomocy, potrzebne 2 boksy w stajni z hala, wie ktoś o czymś?  💃
kruszoon, Rościsławice polecam  😉
kruszoon, Rościsławice polecam  😉

Jestem za 🙂
A ja nie  🏇 u nas chyba już nie ma ani pół boksu  🙇
A ja nie  🏇 u nas chyba już nie ma ani pół boksu  🙇

Boksy to są, gorzej z miejscem w siodlarni 😀
kitty, boksy są, bo jest nowa stajnia , prosto z Niemiec  😉
A nowa to chyba ma ruszyć od marca.

Angielskie czy zwykłe boksy?
Moga byc i angielskie 🙂
Pytam jakie będą boksy w nowej stajni w Rościsławicach  😉
tulipan, w nowej stajni są "normalne" , ale z oknem , więc może sobie koń głowę wystawiać jak ma ochotę.
Angielskie też są.
Zdjęcia nowej stajni

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się