Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 listopada 2017 09:57
Obejrzyj fragment przesłuchań w sprawie Amber Gold "nie wiem"/ "nie pamiętam"/ "nie mam takiej wiedzy"  😁
Do jakiego sklepu się wybrać, żeby kupić pompki do syropów? Znajdę gdzieś w ogóle takie coś stacjonarnie? I nie wiem, czy to ma znaczenie, ale chyba tak, bo w zależności co wpiszę, inne rzeczy mi się wyświetlają. Potrzebuję do syropów Monin. 👀
flygirl, - to prawdopodobnie musisz kupić je firmy monin, bo te pompki mają różne gwinty i długości - o ile rurkę ciachniesz, tak z gwintem nic nie zrobisz 🙁 Sklep firmowy, gdzieś, gdzie mają dużo ich syropów lub internety.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 listopada 2017 19:29
Znalazłam dzisiaj w skrzynce awizo powtórne .... adres się zgadza, ale osoba już nie. Próbowałam się dodzwonić na pocztę, ale z marnym skutkiem, a osobiście nie mam jak - żeby swoje paczki odbierać muszę wychodzić wcześniej z pracy, więc nie na rękę mi jest tracić wolne na pomyłkę poczty. Mogę je wrzucić do skrzynki pocztowej przy poczcie z adnotacją, że adresat nigdy nie przebywał pod tym adresem?
Gniadata   my own true love
16 listopada 2017 20:00
Czy w londyńskim Apollo Victoria Theatre mają kiedykolwiek jakieś promocje na black friday, jakiś dzień teatru, cokolwiek? 😀
Czy srebrny pierścionek da się jakoś u jubilera pozłocić?
Pewnie się da ale czy to taka opłacalna sprawa to chyba nie...
Safie moze to sasiad? Ktos tylko numer mieszkania zle wpisal...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 listopada 2017 10:47
Kraja, sąsiadów znam 🙁 Nie raz mam wrzucone od nich awiza i przekładam do odpowiednich skrzynek, ale tutaj zero 🙁
safie napisz "adresat nieznany" i wrzuć do skrzynki pocztowej. Mnie tak na poczcie poradzono.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 listopada 2017 12:29
Żeglarz, o dzięki  :kwiatek: ja się na pocztę nie dodzwoniłam  😲
Nie dzwonilam, osobiście się pytałam  😉
Pewnie się da ale czy to taka opłacalna sprawa to chyba nie...


Hehe na pewno nie. Ale pierścionek, niestety srebrny, ma dla mnie ogromną wartośc sentymentalną.

Pytanie nr 2: czy są na fb jakieś grupy sprzedażowe, w których mogę wystawić telefon?
Gillian   four letter word
22 listopada 2017 14:28
są, poszukaj 🙂
Czy mozna jeść marchew, pietruszke, cebule (generalnie ktorekolwiek warzywo) ktore puscily kiełki/ listki?
Kraja, ja zjadłam kiedyś pomidora z kiełkami i nic mi nie było 😉
Kraja, - można, ale lepiej rozkroić i sprawdzić, czy nie gnije od środka. Wiesz, pietruszka generalnie taka z ziemi ma często kiełki i listki nawet, marchew to samo 🤣 Z cebulą właśnie różnie bywa, ja zwykle po prostu zostawią ją na szczypiorek, do jakiegoś naczynia z wodą lub do małej doniczki wsadzam, bo często w środku jest taka podejrzana już. Spokojnie można też jeść ziemniaki z kiełkami (czy raczej puszczające kłącza/oczka, po prostu się je odcina).
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 listopada 2017 08:53
[s]Wcześniej - jaka to część mowy ?[/s]

przysłówek
Gniadata   my own true love
25 listopada 2017 23:06
Wizzair i ryanair - jest jakaś maksymalna ilość płynów (tzn butelek do 100ml) która może pójść do podręcznego? Nie mogę się odczytać, gdzies tylko znalazlam ze wszystkie mają być w przezroczystej kosmetyczce do wymiarow jakiśtam. Moge tam napchac ile zdolam? Czy takie pierdoły jak tusz do rzęs, sypki puder, pomada do brwi sie liczą jako plyny czy juz nie?
Edit: [s]czy można mieć dwie kosmetyczki? [/s] 😁 jestem slepa, nie mozna 😂
Gniadata, wydaje mi się, ale to może być tylko wydawanie, że tych płynów razem może być litr. Te rzeczy które wymieniłaś się nie liczą.
to nie zależy od przewoźnika, regulacje są takie same dla wszystkich na terenie UE. Teoretycznie możesz mieć litr, w praktyce możesz napchać ile zdołasz, pod warunkiem, że torebkę da się zamknąć. Nikt tego nie waży, chociaż wątpię, żeby tam się w ogóle dało litr płynów upchać.  Tusz się zalicza do płynów, więc pomadę bym dorzuciła też. Puder sypki raczej nie.
Jako płyn liczą się kremy, pasta do zębów, wszelkie szampony, żele, perfumy itp. Z kolorówki tylko podkład.
Przezroczysta kosmetyczke na płyny można mieć tylko jedna, ja zawsze upycham ile wlezie  😉
Ale kosmetyczek na inne rzeczy możesz mieč ile chcesz i nie trzeba ich wyciagać do kontroli.

Mi NIGDY nikt nie kazał wyjać tuszu i nie zaliczył do płynów, a robię ok. 4 lotów miesięcznie, z różnych lotnisk.
Serii tusz się wlicza? Nie wiedziałam 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
26 listopada 2017 07:57
Tusz płyn, pomada już nie. Ja srylion razy tusz czy korektor w pisaku miałam luzem - nigdy nie było problemu. Acz raz w Gdańsku trafiło mi się takie babsko że musiałam kilka rzeczy zostawić bo nie wlazły do woreczka strunowego...
Mi NIGDY nikt nie kazał wyjać tuszu i nie zaliczył do płynów, a robię ok. 4 lotów miesięcznie, z różnych lotnisk.


co nie zmienia w żaden sposób faktu, że wg regulacji ue jest to płyn.

Liquids include :
• water and other drinks
• soups, syrups
• creams, lotions and oils
• perfumes
• sprays
• gels, including hair and shower gels
• contents of pressurised containers, including shaving foam, other foams and deodorants
• pastes, including toothpaste
• liquid-solid mixtures
• mascara
• any other item of similar consistency


źródło:
https://ec.europa.eu/transport/sites/transport/files/modes/air/security/doc/lags.pdf
Gniadata   my own true love
26 listopada 2017 09:22
Dzięki dziewczyny!!! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Spróbuje wziac te makijazowe rzeczy osobno, całe szczęście chłop będzie miał ze 3x mniej kosmetykowych pierdół więc w razie czego upcham wszystko do jego bagażu... 🥂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
26 listopada 2017 19:53
Osteopatia u koni - jakie macie doświadczenia z tym tematem?  🙂 :kwiatek: :kwiatek:
Zapytaj w dziale końskim, bo tu to raczej towarzyski.
emptyline   Big Milk Straciatella
27 listopada 2017 06:13
Gniadata, ja tak zawsze robie jak lecimy razem. ^^
Jak uniknąć plam po podkładzie/fluidzie na ubraniach - kołnierzykach? Czy ja coś nie tak robię?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się