Howrse gra :)

No dobra, trochę poczytałam forum howrse i trochę więcej rozumiem

'Tis a great mystery for everyone to find out by acting like a mad scientist throwing things together. default smiley (m)

no czyli mamy sobie pokombinować, aż nam się uda trafić ze składnikami do danej nagrody. jak się wejdzie w ten prezencik, gdzie są wszystkie nagrody, jakie dostaliśmy, to pokazują się nam tam te odkryte już przepisy. ale odkryć trzeba samodzielnie :/

Brain+shield=Bone Silver
Blue potion+Bone Silver= Shower
Red potion+Bone Silver= Water Trough
Red potion+brain= 5 Aging points
Blue potion+brain= 3*** classical saddle
Blue potion+shield=25 mash
Red potion+shield=Brain


do tych przepisów już ludzie doszli


Items that turn grey means they can't be combined with the item you have in the pot.

jak wrzucimy coś do kociołka, to składniki, które nie łączą się z tym, robią się szare.

no czyli generalnie wystarczy zebrać 100 jednorożców, a resztę można olać.

ktoś w ogóle obliczył, że bez użycia przyspieszaczy, zrobienie 100 jednorożców zajmie ok 35 dni  😂
w 4 ro zaczarowana dynia, a w niej duch 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
21 października 2017 16:50
Sprzedam za kupony/konie 30-letnie: 2x magiczny kapelusz i 2x zaczarowana dynia i 9x pieczęć ciemności oraz 16x 5-ty żywioł.
No oszaleli, zablokowali mi konto na miesiąc z powodu multikont, tylko że ja nie mam innego konta.  Jest drugie, ale mojej siostry, która gra sporadycznie, tylko szkoda jej go zlikwidować. Rany, komuś odwaliło, gramy tyle lat, z tym ze ona to tak raz  na ruski rok wchodzi. Napisałam na kontakt, mam nadzieje że odblokują.
Ja kiedyś dostałam karę za używanie skryptów w czasie kiedy w ogóle nie grałam.. Na kontakcie odpisali że mam wolniej oporzadzac konie bo system mógł szybkie potraktować jako program i nic z tym nie zrobili, więc wątpię żeby odblokowali...
Nancy,  no to mnie pocieszyłaś🙁  ja mam Vip do 14 listopada, jak mi  nie odblokują  i to wszystko się wymiesza, to szlag mnie trafi. Będę  pisać do upadłego, jak mi napiszą że nie odblokują. Nie mam innych kont, co im odwaliło? Od początku jak weszła gra na serwer polski gramy, i teraz maja jakieś wąnty?

Miałaś rację napisali mi że werdyktu nie zmienią, wpisali durnowatą formułkę, ale nie potrafili uzasadnić w moim przypadku że ich zdaniem mam multikonto. Napisałam im jeszcze raz. Pewnie to nic nie da. Ja już nie będę tych koni wkładała do zakładek, nie dam rady, po prostu nie mam czasu na naprawianie szkód, które mi wyrządzili tym wymyślonym banem. Wystawię na allegro konto i tyle, jest kilkaset koni boskich trochę kuponów, ogromna ilość przedmiotów i to dobrych, jestem tylko ciekawa po ile takie konta idą. Jestem wściekła. dla nich to bez różnicy czy  gracz zrezygnuje , czy nie, ważne żeby się upierać w durnowatym postanowieniu, bo co? Bo się pomylili i nie są w stanie się do tego przyznać. Gdybym miała drugie konto, to przyjęłabym ta karę, trudno, ale nie mam.
Watrusia - ja swoje konto sprzedałam za 800zł, brakowało mi 8 koni boskich bym miała komplet, miałam wszystkie dzikusy, trofea na 24 miejscu, tysiące koni, jednorożce itd wszystko ze złotym jabłkiem. Mogłam brać więcej, ale potrzebowałam kasy 🙂
Cierp1enie, dzięki, poczekam aż mi odblokują, policzę co mam i pewnie sprzedam, mam taki niesmak że aż mi się płakać chce, Do licha , stara baba ze mnie, a to tylko gra, ale gram od początku jak weszła na serwer polski, co tu dużo mówić, kasa , czas, emocje. Dla nich to tylko gracz i tyle. Pamiętam jak kilka lat temu jakaś graczka mnie oszukała, napisałam na kontakt, wysłałam skany naszych rozmów, to odpisali mi ze nic z nich nie wynika, tylko nasza pyskówka, aż mną zatrzęsło, podkreśliłam  zdania potwierdzające że zostałam oszukana i z powrotem im wysłałam. Odpisali że moja skarga została zaakceptowana i powinnam od razu tak napisać, nosz kurna!! Odpisałam że to ten sam tekst, co wcześniej, tylko zdania podkreśliłam, czyli nie czytają co im się wysyła. Teraz pewnie tez olali to co napisałam.
ja już się przejechałam, choćby z tymi smsami za kupony... zero pomocy w odzyskaniu kodu, albo zwrotu pieniędzy. Sytuacja powtórzyła się 3 razy i wiem, że już więcej nie kupię kuponu za sms.
To ktoś od nas ma nick xamirek na howrse?

Kupiłam źrebaka folbluta z PG 5026 czyli najwięcej na sprzedażach, wszystko mu dałam, robiłam poprawnie tak jak zawsze, a um doszły ledwo do 6050....  jakaś masakra... tylko zmarnowałam cały czarny rynek pakując w niego, w tym mój jedyny nyks.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 listopada 2017 10:51
Mam 14;passów do wymiany na kupony/konie 30-letnie.
Dementek, mam 2 kupony na wymianę na razie. wystaw mi konia na pl

po kartach będą 3 promocje

- urodziny howrse
- kalendarz adwentowy
- dekorowanie choinek

do wygrania w choinkach będzie kilka boskich koni, które niedawno dołączyły do gry i ekwipunek (?) renifera czy coś, nauszniki, czaprak i owijki. nowy boski to Thor, który będzie dawał piorun Zeusa




Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 listopada 2017 21:17
calore- wystawiłam.

Dementek, ok, ja też wystawiłam
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
09 listopada 2017 17:09
calore- nie wystawiłaś mi jeszcze konia na com,
Dementek, brawo ja, wystawiłam, tylko nie na zarezerwowanych 🤣 już poprawiłam :kwiatek:
szukam kogoś, kto zdechnie mi 10 koni na com :kwiatek: mogę podrzucić coś na pl w zamian za to.
Do mnie możesz wystawić 😉
wabankowa, ooo, super :kwiatek: wystawię jutro rano, akurat będę mieć komplet 10

edit. wystawiłam
Gotowe 😉
wabankowa, dzięki! :kwiatek:
pilnie potrzebuję PD, jest tutaj ktoś, kto poratuje? 🙇 :kwiatek:
pilnie potrzebuję PD, jest tutaj ktoś, kto poratuje? 🙇 :kwiatek:


Rzuciłam Ci pd  :kwiatek:



edit:  Szukam kogoś do ubicia koni  :kwiatek: :kwiatek:
Dunkaa dzięki dobra kobieto :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 listopada 2017 14:23




edit:  Szukam kogoś do ubicia koni  :kwiatek: :kwiatek:


Jak na PL to wystawiaj na mnie- Dementek

Edit: Zawaliłam akcję- zapomniałam, że ubiłam 2 konie w ciągu ostatnich 30 dni i straciłam dwa kupony (dostałam za ubite konie KM i OH)... 
Dunkaa- wystaw konia za 10 kuponów.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 listopada 2017 09:06
Do jakiej dyscypliny najlepiej zapisać tego konia? 🤔 Klasyka czy west?
https://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=33163566
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
20 listopada 2017 10:22
CzarownicaSa do westu 😀
Szukam chętnej duszy do ubicia koni 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 listopada 2017 11:14
Dzięki  :kwiatek:
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
20 listopada 2017 11:27
Chemik wystaw na martowe 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się