Bryczesy

Alexiss Moim zdaniem Equiline się bardziej kleją do siodła. Zdecydowanie wole Pikeury 🙂
Jak wypadają rozmiarowo bryczesy Kingsland ? W stosunku do chociażby Pikeur, czy Euro Star / Spooks ?


Według mnie wypadają duże
tulipan, Dramka, dzięki za info.
Czy ktoś wie, czy w Polsce jest sklep który sprzedaje bryczesy Kyron? Konkretnie chodzi mi o model Voll-Kontakt z silikonem.
Poluję od dłuższego czasu- czasami widuję pojedyncze ogłoszenia z drugiej ręki, najczęściej z wyciętymi metkami i nie w moim rozmiarze, a to najfajniejsze bryczki jakie do tej pory miałam. Chciałam kupić kolejne- czy jestem skazana na niemieckie sklepy?
Potrzebuję pomocy w wyborze:
1) busse leni lady https://sklep.zabookuj.eu/pl/p/Bryczesy-Busse-Leni-Lady-/3970
2) czy equi theme insert https://sklep.zabookuj.eu/pl/p/Equi-Theme-Bryczesy-Insert/3749

ktore z nich Waszym zdaniem są lepsze? A może macie do polecenia inne w cenie ok, 200 zl?
Potrzebuję pomocy w wyborze:
1) busse leni lady https://sklep.zabookuj.eu/pl/p/Bryczesy-Busse-Leni-Lady-/3970
2) czy equi theme insert https://sklep.zabookuj.eu/pl/p/Equi-Theme-Bryczesy-Insert/3749

ktore z nich Waszym zdaniem są lepsze? A może macie do polecenia inne w cenie ok, 200 zl?


Te drugie mają lej materiałowy, więc nic nie trzymają. Busse robi dobre bryczesy.
[quote author=Villemo link=topic=217.msg2724744#msg2724744 date=1509109034]
Potrzebuję pomocy w wyborze:
1) busse leni lady https://sklep.zabookuj.eu/pl/p/Bryczesy-Busse-Leni-Lady-/3970
2) czy equi theme insert https://sklep.zabookuj.eu/pl/p/Equi-Theme-Bryczesy-Insert/3749

ktore z nich Waszym zdaniem są lepsze? A może macie do polecenia inne w cenie ok, 200 zl?


Te drugie mają lej materiałowy, więc nic nie trzymają. Busse robi dobre bryczesy.
[/quote]

monia,serdecznie dziekuje! Wasza pomoc jest nieoceniona
Chciałam podpytać o zimowe bryczesy, czy ktoś ma ten model HORZE GRAND PRIX THERMO PRO Bryczesy jeździeckie zimowe/softshell??
jakie opinie?
Pytanie do użytkowniczek bryczesów FP Jenny ( lub innych ich modeli) - czy one mocno się rozciągają po jakimś czasie?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo promocja za chwilę się kończy, a ja nie wiem czy tyłek w nie wbiję 😁 😁 😁 :kwiatek:
ancyk0991 Ja mam FP Roxana zimowe - są fajnie elastyczne, lej super elastyczny (ale niezbyt trzymający), nie zaobserwowałam żeby się jakoś widocznie rozciągnęły podczas użytkowania.
Dziewierz,
dziękuję  :kwiatek:
Moje FP tez się po trzech latach nie rozciągnęły ani nic, materiał tylko trochę wyblakł. Podziurawiłam na miotle, widłach, drutach, ogrodzeniach i wywalilam, kupując HKMy z pełnym gripem. Dziadostwo jakich mało, kolana wypchane, materiał się mechaci, silikon wyciera. Zastanawiam się teraz nad jednymi ale porządnymi Pikeurami, ale kasa idzie w wesele na razie.
Pikeury sobie odpuszczam po tym, jak moje ostatnie 2 pary nie wytrzymały roku - w obydwu parach mam piękne dziury na kolanach  😁
No patrz, a tak wszyscy chwalą... 😀
A kolana mam standardowe  😂


Pytanie do użytkowniczek bryczesów FP Jenny ( lub innych ich modeli) - czy one mocno się rozciągają po jakimś czasie?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo promocja za chwilę się kończy, a ja nie wiem czy tyłek w nie wbiję 😁 😁 😁 :kwiatek:



Ja mam Roxany, tą pierwszą wersję, która wyszła z 4-5 lat temu?
Nic się z nimi kompletnie nie stało.
Czy ktoś użytkuje bryczesy FP New Carmen? Czy ta ‚elastyczna dzianina’ to taki dresikowaty materiał?
Wbiłam się  🤣 - DZIĘKUJĘ za odpowiedzi  :kwiatek: 😀

Mam kolejne pytanie i mam nadzieję, że pomożecie  :kwiatek:
Szukam dla mamy ocieplanych bryczesów na zimę. Mama wsiada 1-2 razy w tygodniu więc nie potrzebne są super hiper wytrzymałe gatki za 800zł 😁
Możecie coś polecić? Coś co nie zeszmaci się po 5 jazdach, będzie ciepłe, wygodne i w rozsądnej cenie? 👀  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
16 listopada 2017 18:49
ancyk, York Freezy są bardzo fajne, używam od dwóch sezonów i mogę polecić 🙂
Wbiłam się  🤣 - DZIĘKUJĘ za odpowiedzi  :kwiatek: 😀

Mam kolejne pytanie i mam nadzieję, że pomożecie  :kwiatek:
Szukam dla mamy ocieplanych bryczesów na zimę. Mama wsiada 1-2 razy w tygodniu więc nie potrzebne są super hiper wytrzymałe gatki za 800zł 😁
Możecie coś polecić? Coś co nie zeszmaci się po 5 jazdach, będzie ciepłe, wygodne i w rozsądnej cenie? 👀  :kwiatek:


Kipwarm z Decathlonu. Absolutny przebój. Ciepłe, wygodne, nie przemakają, cena przyjazna.
ancyk, York Freezy są bardzo fajne, używam od dwóch sezonów i mogę polecić 🙂


też je polecam !
nowe wyglądają na sztywne - ale to tylko pozory - dobrze się noszą
Ja Yorki Freezy juz chyba 4ty sezon cioram, sa niezniszczalne 🙂
Dziękuję Wam za podpowiedź odnośnie zimówek dla mamy  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
a jak wypada rozmiarówka tych yorków? :kwiatek:
Potrzebuję pilnie opinii o bryczesach horze active z lejem silikonowym. Ma ktoś, warto? Rozmiarówka jest standardowa?
amazonka89, było o nich tutaj mówione. To zwykłe bawełniane (dość grube) gacie z silikonowymi kropkami 😉 łapią brud, wyciągają się na kolanach i płowieją, ale są wygodne jak gacie od piżamy 😉 Za tą kasę spoko. One są mocno elastyczne, ale raczej standard.
Pikeury sobie odpuszczam po tym, jak moje ostatnie 2 pary nie wytrzymały roku - w obydwu parach mam piękne dziury na kolanach  😁

Naprawdę? a to nowe? Moje 2 pary mają 3 lata i ciągle jak nowe 😀 (no, może jedna jakoś tak jakby lekko kolorem "przybladła".... może).

a ja się szarpnęłam na Busse. Ktoś tu chwalił, że wygodne. Mam nadzieję, że zastraszająco szybko nie umrą...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 listopada 2017 06:19
Poszukuję męskich zimowych bryczesów z lejem kolanowym, ewentualnie silikonowym. Poratuje ktoś jakimś sprawdzonym modelem? Decathlonowe niestety odpadają, zupełnie nie leżą :/ małż ma umięsnione nogi i małą pupę, jak są dobre w biodrach to w nogawki nóg nie wciśnie, a jak nogawki ok, to góra wisi 🙄
Mierzyl meskie w decathlon czy te unisex?
Czy ktoś się orientuje jak wypada rozmiarowka bryczesow Felix Bühler w porównaniu do Pikeur? powinnam brać taki sam rozmiar czy mniejsze?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się