moda, ciuchy etc...

Dramuta12, - popieram! Ja żałuję, że nie miałam długiej sukienki, bo to jedna z bardzo nielicznych okazji, żeby taka włożyć 😉 Zobacz uszyje twoja suknię na fb, babeczka tworzy różne rzeczy, w tym obłędne, długie kiecki.
Dramuta12, omg! Kill me, bo ceny też ma piękne, za to już chyba wiem czego chcę :P
Dziewczyny, wiecie może gdzie kupić przez internet dobre jakościowo a przy okazji nie kiczowato wyglądające, chusty góralskie? W góry raczej nie wybieram się a w pobliżu raczej czegoś takiego nie widziałam, może macie coś godnego polecenia?
Gdzie najlepiej wystawić ogłoszenia sprzedaży używanych ubrań/ butów/ torebek (w większości markowych)? Zamierzam zrobić porządne czyszczenie szaf i sprzedać te rzeczy, które są w bardzo dobrym stanie/ mało używane (np dwa razy założone buty).... zastanawiam się, który portal będzie najskuteczniejszy 🙂
Z góry dzięki za pomoc  :kwiatek:
lhp, moim zdaniem Allegro. Na portalach tylu Vinted czy Olx bałabym się kupować markowe rzeczy (tzn. droższych marek, nie H&M czy Zara), bo nie ma tak naprawdę ochrony kupującego.
emptyline   Big Milk Straciatella
23 października 2017 23:46
ashtray, amnestria, ojej ojej, dziękuję :kwiatek:
ashtray, Skam kojarzę, Noora jest dla mnie praktycznie ideałem jeśli chodzi o styl i urodę, wiec mi tym bardziej milo. 🙂
gdzie kupię albo pod jakim hasłem w internecie szukać takiej "niskorozkoszowanej" sukienki jak na zdjęciu?
hanexxx sukienka z obniżonym stanem  😉
Szukam czarnej (ew. ciemniszarej) spódniczki do pracy. Przed kolano, nie musi być super elegancka, chętnie rozkloszowana. Jak najtaniej 😉 Najchętniej do 60zl maks. Gdzie szukać?
keirashara, Reserved. Trochę dłuższe ciemnoszare i czarne 69 zł. W Mohito chyba też coś było i tam ciągle powinna być wyprzedaż.
A ja szukam marynarki, dłuższej, prostej, z lejącego materiału, nie takiego "sztywnego", chyba że byłaby dobrze skrojona. Widziałyście gdzieś coś takiego?
sumire, - idealna, dzięki! Nie pomyślałam żeby w Internecie poszukać... stacjonarnie znalazłam tylko granatowa i jest super 🙂
Ozłocę tego, kto będzie miał pomysł z jakiego sklepu może być ta sukienka 😉
keirashara, a proszę 😉 Akurat jakiś czas temu robiłam zamówienia z Reserved i Mohito (w tym kilka spódnic 😉) i tak mi się zdawało, że coś mieli. Ta z Reserved (taka rozkloszowana szara) mi się na razie sprawuje całkiem spoko )nic się nie dzieje z materiałem) i do tego jest całkiem ciepła.
Czy ktoras z Was mierzyla albo chociaz macała tą kurtke? Mojej Zarze w ogole ich nie ma 🙁
https://m.zara.com/pl/pl/kurtka-w-stylu-motocyklowym-p02969069.html?v1=4953520&v2=269184
hanexxx, ja mam tą kurtkę, chcesz coś dokładniejszego wiedzieć? 😉
edit. wysylam priv 😉
Nie wiem, gdzie spytać, tu chyba najbardziej pasuje... Czy jest możliwość doszycia dodatkowego ocieplenia do płaszcza? Szukam i szukam czegoś na zimę i ciężko o coś, co spełni wszystkie kryteria, tzn. było wełnianym, w miarę eleganckim, szarym płaszczem z ociepleniem i mieszczącym się w budżecie. 😉 Za to znalazłam taki płaszcz, który mi się podoba, ma 80% wełny, ale jest na zwykłej podszewce... I tak się zaczęłam zastanawiać, czy krawcowa mi może doszyć do tego jakąś podpinkę? Taką derkę pod derkę? 😁 Teoretycznie chyba powinnam wziąć wtedy rozmiar większy i w zasadzie się dobrze składa, bo mój już wyprzedany, a rozmiar większy jesczcze jest 😉 Dobrze myślę? Czy to się ma szanse dobrze układać? Płaszcz typu dyplomatka, raczej luźniejszy krój.
sumire, ja mam odpinaną podpinkę w trenczu - wygląda jak długa kamizelka. Uważam to za świetne rozwiązanie 😀
Achaja, ale pewnie "fabryczną" 😉 A mi chodzi o to, czy krawcowa mi da radę uszyć takie coś, jak nie będzie miała wykroju, żeby to się dobrze razem układało na ludziu...
sumire, tak, ale jest to wybitnie nieskomplikowane, więc myślę, że pod grubszym płaszczem taka dodatkowa warstwa tym bardziej będzie się dobrze układać 🙂
Czy wpadła Wam moze w oczy fajna bluza rozpinana? Przeszłam dzisiaj cała galerie handlowa, wszędzie tylko swetry albo bluzy wkładane przez glowe. Pomocy :-)
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 listopada 2017 15:56
Jako, że nieubłaganie zbliża się czas studniówkowy poszukuje kiecki, na którą nie wydam miliona monet (poza studniówką nie bardzo mam okazje by nosić tego typu kiecki więc i tak założę ją pewnie tylko raz) długa, krótka obojętne sama nie wiem co bym chciała. Zalando obczajone już, ale może coś ze stacjonarnych mi ktoś poleci w Krakowie?
Kastorkowa, a mohito, orsay? Moja była z mohito 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 listopada 2017 17:16
Rtk czeka mnie właśnie wyprawa po sklepach, ale chciałabym się rozeznać wcześniej gdzie warto szukać czegoś fajnego  :kwiatek:
Kastorkowa moja też była z Mohito, ale najwięcej dziewczyn miało sukienki z butików.
Kastorkowa, Aggi w Bonarce, bardzo klasyczne sukienki i przesympatyczne panie doradzające
Ja z kolei szukam sukni na eleganckiego sylwestra - najchętniej za kolano lub długa, z odkrytymi plecami, do 200zł. Zalando, Allegro i sieciówki oblukane. Ratujcie, pliz.
Achaja mama mi znalazła cudowną sukienkę na wesele za 28zł na szmatach. Poszukaj, jak sama chodzę to dość często widzę sporo świetnych sukienek. Poszukaj też w butikach. W oby "moich" miastach są takie jakby centra handlowe, w których są tylko i wyłącznie butiki. Kilka z nich sprzedaje tylko sukienki na wyjścia, z reguły w cenach właśnie 200-300zł. Może poszukaj u siebie takich sklepów? Moja koleżanka z kolei znalazła fajną na Alli, ale to to już spore ryzyko, ja bym się nie odważyła.
Moja ze szmat:
A ja sie pomyliłam! Moja sukienkę kupiłam w SIMPLY a nie w Mohito. Byłam tam dzisiaj, dalej jest duzy wybor! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się