Zdjęcia Naszych Koni

Pursat   Абсолют чистой крови
11 czerwca 2009 18:18
KuCuNiO, jaki bielutki! 😀
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 czerwca 2009 18:21
Burza po prostu jeszcze przy lotnych podrzuca trochę zadem. Na szczęście wysokość podrzutów się zmniejszyła 😉
wątek zamknięty
Taa, trochę 😉

Moje Piorunowe dzisiaj, fotki Ciska  😅



Nieszczęśliwy koń 😉

Szczęśliwy koń 😉
wątek zamknięty
Alice
piękne zdjecie i koń !!

Burza
dwa ostatnie, super 🙂

trochę moich pastwiskowych kopytnych


Emirka


i w wersji trójnożnej, proszę zwrócić uwagę na nieprzerwanie czynnosci jedzenia  😁


Emetytka


Młody zbój Halogen




mamusia Oregonka




oj chyba przesadziłam z iloscią  😡
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
11 czerwca 2009 19:56
A gdzie wściekło rudy suchotnik ? 💘  😍
wątek zamknięty
Burza śliczne piorunowe jak zawsze  😍

armaracudne zwierzaki 😜

No i troszke mojego nowego podopiecznego  😀 A mianowicie jest to 5-letni Haflinger o imieniu Bohun  😀















wątek zamknięty
😉Wyścigówa(;, ale boski!
wątek zamknięty
KuCuNiO  trzecie jest fantastyczne!  Poza tym jesteście moimi ulubieńcami  🤣

Koniczka ogólnie średnio mi się podobał ten pad, ale na Gromie wygląda fantastycznie!
wątek zamknięty
armara, koń z trzema nogami świetny 😀 a mamuśka widzę ogona się pozbywa... 😉
wątek zamknięty
Burza, ależ on ma szyję.. ze zdjęcia na zdjęcie coraz go więcej z tej strony🙂

goha, gdzie jakieś nowe Granata?:>

😉Wyścigówa(;, hafl!!! uwielbiam je🙂 ile ma wzrostu?? jaki z charakteru?

armara, Halogen jest kapitalny🙂 a ta fota ze zżeraniem ogona poszła na dysk twardy, ok?:> świetna😀
wątek zamknięty
Wypowiadam się pierwszy i raczej ostatni raz na tutejszym forum (...pomimo, że od dawna je śledzę...) za pare dni kończy mi się dzierżawa konia (...mój pierwszy prawie własny...szkoda, że tak krótko) Więc pozwólcie, że wam przedstawię Mondeo  😀

Ok...co do mnie ;P wiem, że się garbię i w ogóle masakra :P Ale jakoś nie mogłam się powstrzymać, żeby wrzucić zdjęcia...jest to dla mnie sprawa sentymentalna ;D (więc jednocześnie przepraszam za ilość)









wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
11 czerwca 2009 20:58
Armara, boskie foty! Zresztą Ty wiesz. 😉 😍 Mały rośnie na niezłego przystojniaka. 😅

Moja złota jaszczurka:


😁
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
11 czerwca 2009 21:14
Dzięki wszystkim:-)
Burza, Piorun ślicznie wyszedł. Widać, ze dobrze pracujecie:-)
wątek zamknięty
manna, ale bez konia też możesz tu pisać, będzie nam bardzo miło 🙂
I nie marudź o garbieniu, bo na koniu wyglądasz nieźle. No i zwierzak interesujący.

armara, młody sprawdza, jak smakuje to dziwne czarne siano :P
wątek zamknięty
Breva co do wzrostu to nie wiem xD A jeśli chodzi o charakter to jest wredna małapa  🤣 co prawda szybko łapie ale jak zacznie wywalac  z zadu to niewiadomo kiedy skończy  😁

I jeszcze jedno Bodziołka    🙄

wątek zamknięty
KuCuNiO, dziękuje, staram się coś wydziubywać powoli 🙂

Breva, o szyję to zawsze najłatwiej 😉
wątek zamknięty
Libelek
wątek zamknięty
quanta - dziękuję w imieniu Mondeo za epitet "interesujący" ;D  Dzierżawiłam go przez trzy miesiące z rekreacji w stajni w której jeżdżę ;>
wątek zamknięty
ninevet
suchotnik suchy jak to suchotniki, strasznie idzie w górę i wyglada jak wygląda ku mojej rozpaczy  😵

wyścigówa
dzięki  :kwiatek:
Breva
jak się podoba to się cieszę 🙂

quanta
matce ogon opierniczył do połowy, teraz się beirze za siostrę, na szczęście bardziej na zasadzie co mi zrobisz jak mnie złapiesz  😁
wszystko pcha do gęby, co za dziecko  😵

Pursat
wielkie  :kwiatek:
masz więcej świezych portertów Posmana ? Ten jest piękny !

Specjalnie dla ninevet, pomarańczowa suchotniczka





i mamusia która się nie załapała w popzrednim poście


i jeszcze młody i już mnie nie ma 😡

wątek zamknięty
uhuhu dziewczyny szalejecie!! co strona to piękniej 🙂

😉Wyścigówa(;,  słodziak!

Pursat, a dlaczego tylko jedno? 🙁

manna, fajne konisko, co to takiego?

koniczken i tylko jedno z bryczkiem? 🙁 shame on You!

burza - pączek w pełnej krasie!

Libella, jak tam, byłyście w tym roku już na wyjazdowych konsultacjach? 🙂 libl w formie jak widzę, ehh marzy mi się ze mój puchnący od powietrza koniuch też będzie tak linię trzymał..

armara -  😜

a moja kluska dziś ruszona jedynie na luzaka, z myślą by rozruszać choć trochę gnatki po skokach w korytarzu, w końcu dopiero zaczynamy cokolwiek robić po przerwie i nieregularnym wożeniu się które ciągnęło się od marca.. 👀

a jak słowo się rzekło..







a na koniec cóż... i tak uległam 😉



wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 czerwca 2009 22:06
K_cian dostałam na razie tylko parę fot na maila, jak dostane płytkę to może jeszcze coś się wygrzebie 😉 Zresztą chłopak już coraz mniej przy zmianach bryka.

Burza oczywiście, że trochę! Jak się sobie przypomni punt wyjściowy to to co jest teraz ciężko nawet brykaniem nazywać 😉
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
11 czerwca 2009 22:07
Armara, takich świeżych-świeżych, to nie. Mam jeszcze kilka z ostatniej pokazywanej tu sesji (kilka stron temu), nie wstawiałam ich chyba:







K_cian, jaki on ładny! Dobrze widzę, że on jest pchnięty lancą na klacie z prawej strony? Posman też ma. 😉 😁 Tylko jedno, bo brak nowych. Te powyżej to najnowsze jakie mam, a reszta jest bardzo podobna. Dzisiaj chciałam focić, ale nie wyszło. 😉
wątek zamknięty
Pursat, dobrze widzisz, nawet ze trzy razy 😉 po obu, po lewej x 2 jak się przyjrzysz to zauważysz

a na zadku kopnięty przez ... nie wiem kto był od kopania 😉


ajaj ksiąąąążeeee
wątek zamknięty
Pursat   uwielbiam patrzeć na zdjęcia Twojego konia  😍
wątek zamknięty
pursatka z dedykacją jeszcze jeden - ledwo się turlający 😉 - wiewiórek - kluska

wątek zamknięty
K_cian jestem na etapie kombinowania kasy żeby pojechać gdzieś 😉
A co do linii... mi się za to marzy czasem, żeby ten mój szczupak ciałka nabrał 😉 Niby nie jest źle ale jakby tak miała troszkę więcej.... 😉
Pursat super zdjęcia! Muszę przyznać, że zaczyna mi się Twoje konisko podobać 😀
wątek zamknięty
k_cian - A on rekreacyjny złośnik jest, ale o bardzo dobrych podstawach w szkoleniu  😀  szczerze mówiąc rodowodu nie znam, nie wiem czy czasem nie jest NN (muszę sprawdzić, bo na tabliczce na boksie nie ma nic napisane w rodzicach, a jakoś tak instruktorki się nie zapytałam nigdy...pomimo, że wielokrotnie się nad tym zastanawiałam)
a oczywiście twój rudy jak zawsze piękny i zdjęcia oczywiście full profi ( "jak zawsze" - ponieważ jak pisałam trochę już siedzę na tym forum i wszystkich znam, ale jakoś nigdy się nie wypowiadałam )

W ogóle wszystkie voltowe konie są cudowne i świetnie widać nawet najmniejsze wasze postępy  :kwiatek: aż wam zazdroszczę  
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
11 czerwca 2009 23:06
Dzięki dziewczyny, bardzo mi miło! 😀 :kwiatek:

K_cian, jakie ledwo? Jaki turlający? Co Ty kobieto mówisz. 😎 Jest ciastunio z rudzika. 🏇 😍
wątek zamknięty
Pursat, z kremem w pyśku  😁 a może raczej ptyśku skoro o ciachach i turlaniu mowa? 😉

dziękuję za miłe słowo, wiórek się ucieszy że jeszcze kogoś łapie za oko :kwiatek:
btw. nie mogę uwierzyć że mu okrągłe urodzinki w tym roku stuknęły.. kiedy to zleciało.. 😲
wątek zamknięty
Pursat, hehehe ale fajne to drugie zdjęcie -> nura w trawę! 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.