PSY

smartini, dobrze? Mój mnie z domu wyrzuci, jak zobaczy kolejną rzecz dla psa. 😵
ushia   It's a kind o'magic
24 listopada 2017 10:40
epk - no pudle to przeciez mysliwskie psy 🙂

stad sie tez wzielo strzyzenie, bo to psy dowodne byly
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 listopada 2017 10:58
Na white fox dzisiaj -20%.

Tak tylko mówię..
ushia, ja wiem, ty wiesz, ale większość ludzi jest w szoku 😉. W stanach ponoć są linie pudli użytkowych, pracujących przy polowaniach.
no myśliwskie to chyba raczej były, bo nie wiem czy ktoś jeszcze ich tak używa 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 listopada 2017 11:05
smarcik, nie tylko na white fox :P praktycznie każdy większy producent ma dzisiaj (lub przez cały weekend) blac fridayowe oferty... a na koncie pustki, mój zestaw guardy + smycz przepinana i tak przekroczą psi budżet na ten miesiąc bo oczywiście chcę nowy wzór, którego nie obejmuje black friday) :P

Niuchaczowa lista firm z promocją BF

możecie mnie nienawidzić :P
O NIE SMARCIK PO CO TO PISZESZ!

Ale nie mogę, no nie mogę! 100 zł na pierdy to już wystarczająco dużo. Innym razem, innym razem, INNYM RAZEM 😁 😁
RaDag, w europie raczej nie, może jakieś pojedyncze sztuki. W stanach podobno tak.
Adresówka z WhiteFox (smarciku! :rozga🙂 i obroża z Hauever (amnestria! :rozga🙂 do nas lecą... 😵
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 listopada 2017 11:49
mundialowa, Wanta? ;D a adresówka która? 😀
smartini, jednak wygrała promocja 😁
Obroża i adresówka. 😎
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 listopada 2017 11:58
mundialowa, hah, też mamy monstera tylko fioletowego <3 w tych kolorkach będzie Brands fajowo 😀iabeł:
Ja będę musiała zamówić adresówkę z przekrojem Chorizo :P
Ej dziewczęta też chcę adresówkę! Co do Siły Spokoju? Fioletowy monster czy Łapacz snów? Help!
smartini, stwierdziłam, że jednak Brands w dużej ilości niebieskiego i różu nie będzie wyglądać, więc upatrzony wzór odpadł. A monster mnie ujął już dawno. 🙂

amnestria, bierz też niebieskiego monstera! 😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 listopada 2017 12:05
amnestria, monster! 😀iabeł:
Przekonałyście mnie! Ale chyba faktycznie niebieskiego wezmę 😀
amnestria, pjona! :emota200609316: Ależ wystrojone będą revoltowe psiaki. 😜
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 listopada 2017 12:11
ale mnie będzie zżerać, że ja swoje odbiorę dopiero 9go!!!
Obstawiam, że przez black friday nasze nie przyjadą dużo wcześniej. 😂
emptyline   Big Milk Straciatella
24 listopada 2017 12:12
amnestria, bedziesz serio płakać jak twoje cudo (przepiękna jest swoja droga :kwiatek🙂 zacznie zmieniać futro. Moja przyjaciółka ma białaska i to jest armagedon..
jeju jeju, jakie to wszystko ładne  😜
Może sobie na gwiazdkę kupię, żeby wisiało w wiatrołapie na haczyku ;P 😁
emptyline, wiesz co widziałam sukę matkę kilka razy i za każdym razem byłam w czarnych szmatach (celowo) i dramatu nie było. Sama byłam zaskoczona. Zresztą z linienia to słyną corgi, to linieje jak wściekłe 😉 Zamierzam ostro wyczesywać, cóż zobaczymy. Futro to futro - gorszy dla mnie zawsze był piach, dlatego wzięłam wersję półdługą, moze będzie mniej 🤣


Makabra to była przy tej DONce 3-letniej co ją szalone 2 dni mieliśmy. Liniała przeprzeprzefatalnie. W dodatku nie dawała się wyczesać, aczkolwiek sierść łatwiej się zbierało niż sierść kundlo-wyżła, który mieszkał w tym mieszkaniu wcześniej (jak jeszcze należało do kogo innego). Nie szło tych ostrych włosów wydłubać.
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
24 listopada 2017 12:30
Może komuś wpadnie w oko taki identyfikator  http://allegro.pl/identyfikator-dla-psa-kota-szklane-wzory-summer-i6897946638.html 
http://allegro.pl/identyfikator-dla-psa-kota-szklane-oczko-wzory-i6824776848.html
Kupiłam mojej babie dwa, żałuje ze nie trzy-zapomniałam o szelkach, ale zawsze można dokupić:-)
emptyline   Big Milk Straciatella
24 listopada 2017 12:37
amnestria, kochana, poczekaj do wiosny 🤣  Dlatego kocham grzywacze chińskie, ilość futra gubionego w ciągu roku jest praktycznie zerowa.
Emptyline, ej ale ja miałam psy, wiem co to znaczy życie z kłakami 😉 Dlatego nie mam dywanów, nigdzie 😀
Tyle, że mi nie przeszkadza linienie, jest więcej sprzątania, no taki żywot. Ale nic nie poradzę na to, że psy które tego sierściucha nie mają mi się zwyczajnie nie podobają 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 listopada 2017 12:44
jak da się zyć z dwoma ONkami i mastiffem tybetańskim, to da się z jednym BOSem ;D
A kupował ktoś coś w Dog's Profit? 👀
dzięki smartini :kwiatek: zamierzam robić tak jak hodowczyni, zaiwaniać furminatorem. Fakt, że takie prawdziwie wyczesanie trwa 2h... ale efekty są mega.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
24 listopada 2017 13:28
A mógłby ktoś wrzucić listę sklepów tutaj bo nie facebookowa jestem 😵
A kupował ktoś coś w Dog's Profit? 👀


No dobra, mogę być pierwszą. 😁 Żeby mi tylko White Fox drugiego monstera dorzucił do wcześniejszej paczki...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się