Końska Rewia Mody XI 2017

Czaprak jest śliczny.

wątek zamknięty
anai, BOMBA <3
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
12 listopada 2017 18:02
anai, omg! Myślałam że do brązowego siodła będzie lipa, a tu zonk ;p super wygląda!
Karmel z granatem taki mi się marzy, gdzieś na Instagramie widziałam i cały czas mam go w głowie... :P
wątek zamknięty
anai aaa co tam Eskadrony, muszę zacząć inwestować naprawdę w Stockholmy, są przeprzeprze. 😜
wątek zamknięty
Jakościowo bardzo mi pasuje, dobrze leży pod siodłem, kolor piękny. Teraz się zastanawiam, który jeszcze kolor by mi pasował 😉
wątek zamknięty
A da się je gdzieś w polskim sklepie upolować, czy tylko zagranica? 👀 Kurde, ten anai jest przepiękny...
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 listopada 2017 21:22
anai super  🙂
Przegląd szmat  😉 na rudym

Eskadron smaragdgreen


Mustang miętowy kiepska jakość niestety  🙄 🙁



Eskadron ng berry


kantar york stars

wątek zamknięty
anai, bardzo ładny 🙂 Też się na niego czaję.

A tu mój łosiek w Equestrian Stockholm, brązowy + owijki ES + kaloszki mustangbrown heritage z zeszłego roku.

wątek zamknięty
[quote author=budyń link=topic=100617.msg2729452#msg2729452 date=1510519469]
A da się je gdzieś w polskim sklepie upolować, czy tylko zagranica? 👀 Kurde, ten anai jest przepiękny...
[/quote]
W sklepie Końskie zaloty 🙂
wątek zamknięty
Olson jaki masz rozmiar tych kaloszków? Twój koń chyba nie należy do małych? Czaję się na te kaloszki, ale obawiam się, że M będzie jednak za małe, a tylko takie już znalazłam w wyprzedaży. 🙁
wątek zamknięty
flygirl, Lki, ale one wypadają bardzo malutkie 🙁 Glorian nie jest duży, tylko napakowany 😉 Kopytka ma w sumie niezbyt wielkie, a te kaloszki mógłby spokojnie mieć XLki chociaż z innych firm nosi Lki. Także Mka to raczej na kucyka.
wątek zamknięty
No to raczej już nie trafię, Samson ma przednie kopyta dosyć spore, to z twojego opisu wynika, że na niego to minimum XL. 🙁
wątek zamknięty
Flygirl jeśli Tobie zależy to sprawdzę czy jeszcze mi się nie ostały
wątek zamknięty
Mój xxl, zapuszczony na zimę szetland w ES Plum, kolor nie jest tak dobrze oddany jak na żywo... a jest piękny  😤


wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
16 listopada 2017 09:30
Wieść z frontu - szewc nie zmniejszy mi kantara bo mu taśmy nie wejdą pod stopkę maszyny 🙁 Rymarz czy kaletnik wchodzi w grę, ale chyba gra nie warta świeczki, więc yhm, zgrzytam zębami i posyłam w świat -.-
No więc teraz pytanie - czy jakiś posiadacz kantara z futrem Eskadrona (najchętniej z nowszych kolekcji, platinum może, bo nie wykluczam że pomiędzy coś pozmieniali) może mi zmierzyć część potyliczną przy max i min zapięciu - w rozmiarze COB? Bo aż mi się nie chce wierzyć, że to są takie różnice i zaraz wyjdzie, że pan Kul powinien pony nosić  🤔 🤔wirek:
Z góry dzięki!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Kantary Platinum na prawdę są sporo większe, mój ma spory łeb w equiline zapinam na ostatnią dziurkę na potylicy, w classic na przed ostatnią, a w platium 2 od góry  🤔
wątek zamknięty
Moon, - mam full racinggreen z futrem, mierzyć? Imo jest spory, ale nie większy niż starszawy już double pin cs blackberry.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
16 listopada 2017 10:50
keirashara, już mi Brzezinka zmierzyła fulla, dzięki 🙂 Teraz dopisałam, że chciałabym by ktoś mi zmierzył coba 😉
wątek zamknięty
Dziewierz, - poraża, ale użytkuje się obłędnie. Mam offwhite glossy i pierze się go jak marzenie, po 5 praniach wygląda jak nowy dalej, a zabrudzenia schodzą bardzo łatwo. Żadnych kulek, przytarć, siateczka od spodu, nie traci sztywności. I też mam dylemat, czy orchidmauve polować cottona, czy glossy rub protection...


Używasz go tylko na zawody? Bardzo mnie kusi ten offwhite, ale boję się, że za chwilę nie będzie już prezentował się tak ładnie. Mam co prawda glossy chocochip, ale jeszcze nawet nie miałam okazji go 'pobrudzić' więc nie wiem jak się zachowuje... Szukam jasnego czapraka, który przetrwa ubieranie czasami na treningi, myślisz, że ten się nada?
wątek zamknięty
Ja bym wzięła, będzie się brudził jak każdy jasny czaprak, mi offwhite się odbarwił od pastowanych czapsów, ale jeździłam w nim tylko 2 razy i jeszcze nie miałam okazji prać  😉
wątek zamknięty
Ja bym wzięła, będzie się brudził jak każdy jasny czaprak, mi offwhite się odbarwił od pastowanych czapsów, ale jeździłam w nim tylko 2 razy i jeszcze nie miałam okazji prać  😉


Masz też wersję glossy? Wiadomo, że będzie się brudził, ale jeśli faktycznie da się go skutecznie doczyszczać to się porwę... 😀
wątek zamknięty
Ja mam cottona, doprać się pewnie da tylko trzeba umieć. Moje cottony mają jaśniejsze przebarwienie w miejscu łydki, bo zawsze farbują mi tam oficerki. Mam mydełko odplamiające i jak zaczynam szorować to plamy owszem schodzą, ale i z kolorem  😕 Taki już urok, jeśli to będzie czaprak na treningi to wiadomo będzie się brudził to będzie trzeba prać, więc i tak będzie się zużywał. Ja mam go na zawody, był użyty dwa razy i czeka na pranie, mogę zrobić zdjęcie przed i po praniu jak chcesz  😉
wątek zamknięty
Siwaa, - użytkuję na zawody:
Offwhite glossy w pochmurny dzień

I w słoneczny


Użyłam go już jakieś 5, 6 razy i wygląda jak nówka 😉 Zapieram ręcznie ślady po oficerkach szczoteczką i "szarym" mydłem (takim tanim z lidla) lub płynem bhp jak mam (kosztuje 2 zł za butelkę, ale jest tylko w hurtowniach) i wrzucam do pralki, rozwieszając rozciągam lekko, bo zawsze naciągam czapraki z tym plecionym sznurkiem, bo się lubi kurczyć schnąć. Ślady schodzą bardzo ładnie, nawet moje dość nowe i ciągle barwiące siodło go nie dobiło, mi z żadnego czapraka nie zeszły plamy z kolorem, a mam sporo cottonów, w tym jasnych, choć bawełnę pierze się znacznie gorzej i znacznie dłużej szoruje, żeby plamy zeszły. Glossy jest pod tym względem super, plamy schodzą bardzo szybko.

dairoxroxi, - dopiero dojrzałam łapki na tyłku, jeeeeej jakie słodkie! 😍 Aż żałuje, że swojemu nic w tym roku nie zostawiłam, bo miałam podobny pomysł.
wątek zamknięty
Na cottona nawet nie patrze, bo one ogólnie szybko się niszczą a biały to już całkiem...

keirashara namówiłaś mnie, biorę glossy  😍
wątek zamknięty
keirashara Tak, łapki są cudowne i w końcu pamiętałam żeby je zrobić  😍
wątek zamknięty
anai, aa przepiękny czaprak! Tak samo Olson - mam słabość do eleganckich  💘
Mnie marzył się blackberry z Platinum, ale na szczęście rozsądek wygrał, uf. Odkopuje starocie, cotton PD i owijki violet(2011) no i "dobrana" derka z NICI 2010, od biedy ujdzie  😁

Ogłowie bezwędzidłowe Waldhausen, uwielbiam je:

wątek zamknięty
ontaria, dzięki. Blackberry też mam  bardzo mi się na moim gniadym podoba 😉
Olson, brąz super, cały czas mam w głowie jakiś brąz dla mojego, ale nie wiem  który odcień, ciepły czy chłodny, jasny czy ciemny... Ach te dylematy 😉
keirashara, ależ elegancko!
wątek zamknięty
tak w ogóle keirashara przepiękny jest ten twój czaprak, sama go poszukiwałam DL, niestety jak się "obudziłam" już żadnego nie było  🙄
ontaria super komplet, w tym jasnym fiolecie kojarzy mi się z czekoladą milka  😁
wątek zamknięty
Potrzebuję zdjęć gniadych i błanych koni w brązowym sprzęcie - chętnie tobacco, ale i ciemny brąz.
Musze zamówić sobie siodło i co podchodzę do tematu brązu, to zaczynam wątpić i już prawie zamawiam czarne.. ale kurka chcę brązowe..
Jak nie tu, to nakierujcie mnie na inny wątek 😉
wątek zamknięty
Zielony Equiline na zimowym karusie  🙂

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.