CSIO Sopot 2009, 2010

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 czerwca 2009 22:39
Łii i znów nie wyszło ode mnie  😅
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 czerwca 2009 22:41
Czuję się usprawiedliwiona w swojej niewiedzy, bo nie do wszystkich wątków zaglądam 😉
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
11 czerwca 2009 09:31
ja tez nie wiem 😁
Alice - bede, bede 😉
Ponia   Szefowa forever.
11 czerwca 2009 19:00
co to za tajemica skoro w innym watku wszytsko Ponia napisala?
a wnikliwie forum nie czytam

Sigma, a gdzie ja napisałam, że to tajemnica?! >__> Niespodziewajka. Kto chciał, mógł sobie w kąciku skoków przeczytać. Nie ma co się stresować i oburzać. Trochę więcej luzu i uśmiechu. Żeby nie było, że tworzę na forum wielkie tajemnice: tak, jadę Robinem konkurs sponsorki. Usatysfakcjonowana?
😎 Poniaaaaaa.. już długo nie startowałyśmy w tych samych konkursac 😀 Ty zawsze te 3 * wyżej  😁 normalnie czuje się zaszczycona  😅

😜
Scottie   Cicha obserwatorka
11 czerwca 2009 19:06
Ponia, bede Ci razem z Mitrand z trybun kibicować  😅 😅 (fale meksykańskie itd... 😁)
nie. widze ze bez emot na forum ani rusz wiec :  🙂  😉  😀   😎  😁   😀

do oburzenia i stresu mi baaaardzo daleko i jest to ostatnia rzecz ktora moglabym sie stresowac i oburzac

ps  🙂  😉  😀  🤣  😎  😁  😀
Ponia   Szefowa forever.
11 czerwca 2009 19:10
[quote author=Zapnij się link=topic=6195.msg273259#msg273259 date=1244743413]
😎 Poniaaaaaa.. już długo nie startowałyśmy w tych samych konkursac 😀 Ty zawsze te 3 * wyżej  😁 normalnie czuje się zaszczycona  😅

😜
[/quote]

Przestań głupolu😉 przecież w stadzie startowałyśmy w 120 razem😉Ponia, bede Ci razem z Mitrand z trybun kibicować  😅 😅 (fale meksykańskie itd... 😁)

Fajnie,że będziesz ale zamknę Was na ten czas gdzieś 😁
ps. jakbym GP jechała to można kibicować;]
ja tez nie wiem 😁
Alice - bede, bede 😉


Kurcze, tylko kucyka mojego nie będzie :P i znowu kto inny będzie mial takie ładne foty :p
Bischa   TAFC Polska :)
11 czerwca 2009 20:27
Ponia , co się przejmujesz  🤣 Czasem można moje tańce radości i okrzyki wojenne usłyszeć , jak Siwy na czysto przejedzie , więc wiesz  🤣 Postaram się w niedzielę nie krzyczeć i nie tańczyć  🥂 Tylko trzeba będzie mnie trzymać na duchu , bo ja nerwówkę mam jak tylko się zbliża kolej Bischofa i zapominam o oddychaniu  🤔wirek: Na szczęście Omena i Big Boy'a tak nie przeżywam  😉
Ponia   Szefowa forever.
11 czerwca 2009 20:32
Ponia , co się przejmujesz  🤣 Czasem można moje tańce radości i okrzyki wojenne usłyszeć , jak Siwy na czysto przejedzie , więc wiesz  🤣 Postaram się w niedzielę nie krzyczeć i nie tańczyć  🥂 Tylko trzeba będzie mnie trzymać na duchu , bo ja nerwówkę mam jak tylko się zbliża kolej Bischofa i zapominam o oddychaniu  🤔wirek: Na szczęście Omena i Big Boy'a tak nie przeżywam  😉

hehe śmieje się tylko😉.Przejmuję to się niedzielnym egzaminem z prawa konstutycyjnego.
ps. Big boy jest najlepszy!🙂 jak wygram w totka to Go sobie kupie do kolekcji Chestnutów😉 😁
pozatym mój start ( jeśli można tu o starcie mówić) nie jest czymś wyjątkowym, jest możliwość to z miłą chęcią korzystam i jadę, będzie cała pokaźna lista dużo lepszych odemnie😉
Bischa   TAFC Polska :)
12 czerwca 2009 00:10
Mnie trochę smuci program niedzielny . O 8:30 konkurs z Jokerem , potem wiele mniej ciekawych z mojego punktu widzenia pokazów ( nie licząc Twojego konkursu i ujeżdżenia w damskim siodle ) i dopiero o 14 GP . W ubiegłym roku na CSI było lepiej - Joker , młode konie , mała runda i GP , a pomiędzy różne pokazy . Nie mam nic przeciwko powtórce z GP sprzed roku , ale może te same konie na innych miejscach - pierwszy oczywiście Bischof ( rok temu 1 był Omen , a Siwy 4 ) 2 bodajże był Big Boy lub 3 za Imeqylem - tu może Omen na 2 wskoczyć i na 3 Big Boy  😅 A reszta za nimi  😁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 czerwca 2009 00:17
Ja cały czas po cichu liczę na KL 😉
Jakoś w zeszłym roku ani dwa lata temu nie miał szczęścia, może tym razem??  😀
Moon   #kulistyzajebisty
12 czerwca 2009 08:31
A kto modli się o pogodę?  🙄
Bo póki co, to... 😵

Szczerze? Mnie dobijają te wszystkie 'atrakcje' pomiędzy konkursami. Niedość, że co roku jest to samo (w zeszłym roku na pokazach K. Wajdy mało nie usnęłam, a dwa lata temu pokazami agility już rzygałam, o corocznym pokazie west nie wspomne... 🙄. :icon_mad🙂 to strasznie dłużące się.
Z drugiej strony wiem, ze to jest bardziej atrakcja dla nie-koniarzy, rodzinek z dziećmi, które zapychają trybuny patrząc 'jak to ładnie koniki skaczą' i że między innymi dlatego Sopot ma większą widownię niż np. Poznań...
Nie mniej jak dla mnie takich 'zapychaczy w ogóle mogłyby nie być ;p - Przeważnie w owych przerwach idziemy na rozprężalnię podlukać niektórych, od których warto się uczyć... ;-)

Bisha, nie żebym się kłóciła czy cuś, ale... Preferowałabym zupełnie inne konie i zawodników na czołowych miejscach w GP. 🤣 😎

Poniuś  😅
W tym roku, słowo harcerza (nigdy nie byłam karcerzykiem!:P) wezmę aparata z new szkiełkiem i zrobię z niego użytek. 😜
Bischa   TAFC Polska :)
12 czerwca 2009 11:13
A kto modli się o pogodę?  🙄
Bo póki co, to... 😵

Przeważnie w owych przerwach idziemy na rozprężalnię podlukać niektórych, od których warto się uczyć... ;-)

Bisha, nie żebym się kłóciła czy cuś, ale... Preferowałabym zupełnie inne konie i zawodników na czołowych miejscach w GP. 🤣 😎



Pogoda - podstawa , ale ja nic nie będę mówić , bo ja ostatnio sporo krakam . Chociażby dzisiaj wybrałam się na wyścigi na trening zdjęcia porobić i mówię "Ktoś spadł już dziś ? Myślę , że się nie obędzie bez tego" i były dwa upadki  🤦
Mam to samo - zapychacze - a jak fotki na rozprężalni  😉
Moon rzecz gustu - ja kibicuję tym , a kto inny innym - każdy co innego preferuje  😅
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 czerwca 2009 11:14
Moon, ja bym wiele oddała za wyłączenie opcji "atrakcje". Rokrocznie przyprawią mnie o chęć samobójstwa i masowego mordu.
Bischa   TAFC Polska :)
12 czerwca 2009 13:25
A niech nawet sobie będą te atrakcje dla widzów - nie koniarzy , ale do diabła ciężkiego nie jako główna atrakcja , bo na to wyszło - można wytrzymać te 15 minut między konkursami , na rozprężalnie pójść, stoiska oblecieć , cos przegryźć , ale nie 5 godzin non stop , a prawdziwych atrakcji szczególnie dla nas na początku dnia i na koniec , 2 konkursy  🤬 Marnota  🙁

Edit : http://www.swiatkoni.pl/news-display/924.html
Moon   #kulistyzajebisty
12 czerwca 2009 16:30
Bischa, dokładnie, zwłaszcza jak człowiek jest trzeci dzień na zawodach i patrzenie po raz enty na latające pieski albo slidinbg stopy wywołuje już napady agresji tudzież wizje białych myszek... ;-)
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
13 czerwca 2009 20:34
Mam nadzieję ,że uda się złapać troche re-voltowiczów w sobote i niedzielę?
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
13 czerwca 2009 22:59
No właśnie...
... jakiś znak rozpoznawczy?
😁
wszyscy to wszyscy, magda tez: bede we czwartek. piatek sobota pewnie nie bede wcale, niedziela moze rano..
coz. praca  😎 i to nowe wyzwania akurat  😎
Ja sie na pewno bede krecic po hipo.
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
14 czerwca 2009 09:30
Albo może będę w piątek później, bo rano zakończenie roku  🏇
Jakieś baloniki żółte albo rózowe? 😅
jeśli jeszcze będę w okolicy, to w piątek się pojawię 😎
😉
Bischa   TAFC Polska :)
14 czerwca 2009 16:11
Jakieś baloniki żółte albo rózowe? 😅


Z napisem voltopiry.pl  🤣 Ubrałabym się Sielankowo , ale Sielanka nie sponsoruje  😉 Może koszulki w jakimś konkretnym kolorze plus opaska w jakimś kolorze z ksywą ?
a moze kazdy kto jest zainteresowany poznaniem kogos po prostu wymieni sie nr tel i sie umowi ze bedzie dzwonic/pisac.
naprawde nigdy nie zrozumiecie ze to najprostszy sposob?  😂 🙄
Telefony to wcale nie najprostszy sposob w momencie jak chce sie spotkac zalozmy kilkanascie osob. To dopiero wychodzi sajgon jak jedni do drugich zaczynaja dzwonic.
Jak chca sie zgrac dwie trzy osoby to wiadomo. Numery telefonow i szybciutko mozna sie znalezc. Grupa to co innego.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 czerwca 2009 20:28
Dziewczęta, róbcie dużo zdjęć i liczę na obszerną relację  😀

Bardzo żałuję, ale nie będę mogła się pojawić  😕 😕 😕
klami, ale ile osob sie tu wpisalo.. wiekszosc zna kogostam, wiec takich spedow po kilkanascie osob nie sadze by byly.. a jak komus zalezy by kogos poznac to telefonik i tyle. po prostu juz mam za soba nascie imprez duzych konskich gdzie probowalam poznac ludzi i mowie z doswiadczenia. spotkania o ustalonych godzinach i w ustalonych miejscach, a tymbardziej jakies znaki rozpoznawcze sa do dupy. wymiana tel jedyny skuteczny sposob. i tyle :]
ale robta jak chceta :P
ja już wiem że będę w czwartek i niedziele 😉
co do czwartku to będę czekać na Poniusie i z Nią będę biegać  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się