Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

emptyline   Big Milk Straciatella
25 listopada 2017 20:36
Klami, teraz nawet na stronie Timba sa za 719. W Sizeer tez.
emptyline, rany, faktycznie. Ja to ślepa jestem. Dzięki.
emptyline   Big Milk Straciatella
25 listopada 2017 22:07
Klami, nie ma za co. :kwiatek: Rozmiarowo wypadaja chyba dosc normalnie. 🙂
Gniadata   my own true love
26 listopada 2017 16:15
Czy ktoś miał te buty albo jakąś styczność z materiałem z cholewki? :kwiatek: jakos tak sie stalo ze je popełniłam (no wszystko przez weekend black fridayowy w runcolors🙁() i teraz sie zastanawiam jak z jakością i oddychalnością, bo poki co z nb mialam tylko cholewki z takiego jakiegoś płótna.
pointure   Dresiarz mentalny.
27 listopada 2017 21:10
Też jestem ciekawa opinii o oddychalności NB. Zawsze bałam się je kupić właśnie ze względu na sztuczne materiały.

Doszły moje Timby, są piękne, widać że były tylko mierzone. Rozmiar trafiony - jeden jest idealny, drugi ciaśniejszy, myślę że to kwestia rozchodzenia i ułożenia się - użyję sobie tych pianek do dopasowywania butów.
Co do pielęgnacji i impregnacji - używacie oryginalnych środków czy nie ma to znaczenia?
Gniadata   my own true love
28 listopada 2017 07:29
pointure dam znać jak sie sprawdzają (o ile ich nie będę zwracac, bo widziałam że potrafią być mocno splowiale, ciekawa jestem jak czarne będą na zywo) 🙂 jak dotąd mialam (no, nadal mam) te i nie mialam zastrzeżeń, no ale też ciężko zeby taki materiał nie oddychal.
emptyline   Big Milk Straciatella
28 listopada 2017 09:07
pointure, Clarks i Ecco miały zawsze super środki.
Gniadata, ja mam całe zamszowe 2 pary i nie narzekam. Łącznie z chodzeniem na gołą stopę. Tylko ja włożyłam do nich cieniutką skórzaną wkładkę z taką pianką węglową pod spodem. Nie lubię syntetycznych wkładek a te mi się zawsze sprawdzają.
pointure ja impregnuję jakimś sprayem z Foot Lockera  😉 Myję tylko wodą i tak już kilka sezonów.

A teraz popełniłam takie dwie pary  😜


Te bordowe 😜
epk, - a co to dokładnie za wkładki? 🙂
keirashara, takie najzwyklejsze: http://allegro.pl/wkladki-skorzane-lateks-przeciwpotne-skora-rozm-39-i6915376713.html
Wkładam do wszystkich butów i mega mi się sprawdzają. Tylko trzeba brać min. jeden rozmiar większe.
pointure   Dresiarz mentalny.
28 listopada 2017 21:02
tulipan o nieeee jakie piękne  😵

Gniadata te szare też super!
hanexxx, ostatnio widziałam je w factory Wrocław. Ale na żywo są paskudne.
hanexxx, ostatnio widziałam je w factory Wrocław. Ale na żywo są paskudne.

Szczerze to na zdjęciu też nie powalają urodą  😉.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 listopada 2017 20:55
emptyline   Big Milk Straciatella
02 grudnia 2017 22:37
Dziewczyny, trochę nastąpiła u nas wtopa. Mama kupiła mi dwie pary Timbów, damskich, żebym wybrała kolor...i zgubiła paragon. Może ktoś [CIACH] - to już niestety ogłoszenie.
Martita   Martita & Orestes Company
03 grudnia 2017 12:11
emptyline Jeśli mama płaciła kartą to wystarczy potwierdzenie ze strony banku, sklep ma swoją kopię paragonu. Jeśli gotówką to spróbować pójść do sklepu w którym dokonała zakupu i poprosić o odnalezienie ich paragonu, trzeba podać konkretną datę najlepiej z godziną i co na paragonie było.
emptyline   Big Milk Straciatella
03 grudnia 2017 13:24
Gotówką, próbowała ale mają to gdzieś 🙂

Oj moderacja naprawdę by na luz ciut wyrzuciła.  Ktoś chce Timby 37?
Czy ma ktoś rabat w eobuwie? Podoba mi się jedna z torebek (prezent dla mamy pod choinkę), jest już przeceniona ale jednak wciąż powyżej budżetu. Czy jest szansa, żeby taniej ją kupić?
https://www.eobuwie.com.pl/torebka-creole-rbi117-sredni-braz.html
espana, przypomnij mi jutro rano na pw - zostawiłam w pracy kilka, może ich nikt nie wyrzucił. 😉
Espana, bon powyżej 200pln to 20PL, na 20 złotych 🙂
espana spróbuj wpisać w szukajke googla zwroty typu "kod rabatowy eobuwie". Ja tak raz znalazłam kod na -100 zł na wszystko.
espana, - za newsletter lub apke od nich było -50zl na zamówienia powyżej 200zl jeszcze z 3 tygodnie temu, może dalej jest.
O, dzięki dziewczyny! Może uda się jeszcze ciutkę urwać  :kwiatek:
espana, i co, udało Ci się znaleźć jakiś kod na przecenione produkty?
Czym impregnowac buty a'la emu?
Jakiś zwykły spray do impregnacji butów zamszowych wystarczy czy kupic cos ekstra?;-)
espana, i co, udało Ci się znaleźć jakiś kod na przecenione produkty?

Niestety wszystkie kody rabatowe dotyczą towarów nieprzecenionych. W końcu torebkę kupiłam w Hong Kongu i liczę, że zdąży dojechać do świąt  🤔
Ja kupiłam i tak, bo buty były przecenione z 409 na 269. A od wakacji sie do nich śliniłam 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się