Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 listopada 2017 19:44
Julie  uwielbiam Cię jak zawsze  :kwiatek:  Jesteś boska, dziękuję... znowu ryczę  😁
mam takie super fajne lekkie jasne jeansy (cudny "spadek" po Pandurskowej Paulince), troche pumpiaste z h&m, sa swietne i dla mnie by sie super komponowaly z tym bodziakiem 🙂 Sa jasniejsze niz na tym zdjeciu, przewygodne, uwielbiam Ige w nich 🙂


Dzieki dziolchy, Igut na szczescie po poludniu doszla calkiem dobrze do siebie, zobaczymy jak bedzie w nocy i jutro.

zabeczka gratulacje! Zobacz sobie krople Bacha, sa takie "emergency aid" ktore bralam w stanach silnego rozstroju, ale nie wiem czy w ciazy mozna. Ale tez z drugiej strony takie sa prawa ciazy, ze hormony czasem rozwalaja psyche 😉 minie niedlugo, przetrzymaj i pij dozwolone ziolka 😉 I mi pomagalo mowienie sobie, ze to przez ciaze i wszystko jest w porzadku.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 listopada 2017 19:57
nerechta dziękuję, sprawdzę i podpytam o nie w aptece  :kwiatek: Czuję się mega zażenowana swoimi wybuchami płaczu .. to jest denerwujące i żałosne. Ale nie idzie tego od tak ogarnąć.  😡
Kurde co za wisielec z tego mojego Didka. Jeszcze miesiąc ma na swój czwarty trymestr. Damy radę. 😀

Nerechta i coo, moze chcesz je puscic w swiat :P? Boskie, uwielbiam pumpy i Sara sporo ma spodni o takim kroju wlasnie 🙂😉
zabeczka17, gratuluję! nie ma co się martwić, trzeba dbać o siebie 🙂

Moja Nelka "czyta"
moje, moje! nie oddam!!!  🤣 akurat jej rozmiar wiec poki nie wyrosnie to spodnie niemalze nr 1 🙂
Julie, slodziak 😍

Nerechta, spoko spoko, Helka poczeka :>
Lotnaa   I'm lovin it! :)
27 listopada 2017 21:04
Julie, jaki uśmiech 🙂 Fajny chłopczyk  😍

zabeczka17, ostrożne gratulacje! Ale fajnie!
A humorami się nie przejmuj, normalne!!! 🙂

bera7,  🤣 niezła jest! I jaka ona ładna!

Dzionka, dziękuję, wirus okazał się jednodniowy, już mamy się lepiej.
A co do bodziaka, to też od razu pomyślałam o jeansie, ewentualnie granat jakiś.
Ja żałuję, ale przez wystający brzuszek Hania wygląda w bodziakach jak Janusz, więc dla nas to jest no no  😁

Kenna, co u was?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
27 listopada 2017 21:34
bera7, ależ Nela jest śliczna! Moja też tak czyta, ostatnio nagrałam jak czyta książkę: "rano temu (sic!) był sobie chłopiec zombie. I przyszła ta dziewczynka, i się spotkali, iiiiii, i było wysoko, i spadł i zrobił bach." I z taką na maxa skupioną miną. Boki zrywać.

A teraz nas powaliła tekstem "bo ja kocham Tomka i lubię, i on do mnie mówi 'Kina' (chłopak Kaliny serio mówi fatalnie i Kina to po tomkowemu Kalina), a ja do niego czasami mowię 'ojciec!'" :-O
Świetna Nela. To taki regulamin. Nie wolno wieszać ubrań w domu,  wpuszczać do ogrodu dzików i jeleniów oraz strzelać w dziki oraz łosie. 😁

"Rano temu" Kalinki też dobre. 😀

przez wystający brzuszek Hania wygląda w bodziakach jak Janusz
:wysmiewacz22: A przez to prawie Didka obudziłam tak śmiechłam.

Za to Gabryś wziął się poważnie za pisanie. 😉
Kto rozszyfruje?

"Gabryś, świąteczne przygody" ???
Lotnaa, maleństwo,  taka słowiańska uroda.

Julie, to według niej była instrukcja
SzalonaBibi, Brawo! 😁
zabeczka17, jeżeli melisa Ci nie pomaga (w co wierze 😉 ) To jedynym środkiem który działa i można go w ciaży brać jest relanium ale żaden normalny lekarz ci go nie zapisze na nerwy ponieważ jest silnie uzależniający i używany w ginekologii w celu "uspokojenia" macicy 😉 Ale dopytaj jeszcze lekarza prowadzącego  :kwiatek:
Poza tym gratulacje!!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
28 listopada 2017 16:02
armaquesse musze się cos dowiedziec i zastosowac. Jesli nie minie mi w tym tygodniu to na wizycie skonsultuję temat.

Lotnaa :kwiatek:

bera7 to prawda trzeba  :kwiatek:
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
28 listopada 2017 16:15
Ogromne gratulacje dla zabeczki17  😅 hormony na poczatku potrafią dac popalić 😉

bera Wow! Jak pięknie Kornelia mówi 🙂 musisz miec wesoło w domu z taka rezolutna córeczka 🙂

julie to czterolatki juz piszą? Wow 🙂
A Ignacy przesłodki  😍 jakbym chciała takiego naleśnika poprzytulać, ech!!!!
Mam pytanie odnośnie butów zimowych, a konkretnie śniegowców Crocs. Czy któraś z Was dziewczyny ma? jak z podbiciem u nich? Emi ma wysokie i wiele butków niestety odpada?
Chodzi o ten model:
Donia Aleksandra w którym sklepie one? Ładne! Akurat jestem na etapie poszukiwań.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
28 listopada 2017 19:06
Gienia Pigwa  :kwiatek: potrafią, to prawda.
Tak próbuję sobie zanalizować ostatnie 3 tyg mojego życia od kiedy wiem i ... jedno co mi przychodzi an myśl to płacz i ciągły sen. Nawet nie potrafię sie cieszyć tylko czuję strach czy wszystko będzie ok. Nic no muszę wziąć się w garść  i odespać. Może w końcu przestanę mieć mokre oczy  😁

Edit: A powiem Wam ciekawostkę, ze nie tylko ja jestem w wersji bonusowej. Moja kochana Iskra też chodzi w dwupaku 🙂 My dwie wszystko razem 😉 
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
28 listopada 2017 19:21
Donia - ja miałam w zeszłym roku. Nie wiem jak z podbiciem, ale za ciepłe to one nie były. Często nogę zimna z nich wyciągałam. To raczej takie lekko ocieplone kalosze były.
Quendi na olx upatrzyłam
Wizja uu to niedobrze 🤔
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
29 listopada 2017 11:52
Ta góra jest fajna, ciepła. Natomiast tam gdzie guma to ledwo ocieplone. Mocno sie nimi rozczarowałam.
Gienia-Pigwa, wesoło, oj wesoło. Ale jak trajkocze cały dzień to popołudniu pragnę ciszy 😉

zabeczka17, ja na początku głównie chodziłam śpiąca.
Dziewczyny, jakis pomysl co to moze byc? Coraz gorzej wyglada, zaostrza sie po spaniu. Wypralam wszystko co na w lozku w proszku antyalergicznym, wylaczylam kaloryfer i wlaczylam nawilzacz, ale na razie bez efektu. Cos pokarmowego moze jednak?
http://re-volta.pl/galeria/foto/171811
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
29 listopada 2017 14:49
Bardzo podobnie wyglądało u Gabrysia, wyszła mu druga klasa RAST na białko krowie. Oczywiscie to moze byc cos całkiem innego. On miał jeszcze na zmianę na buzi nieraz ale prędzej na ręce i łydkach.

Krem? Zimno na dworze i z automatu skóra dostaje popalić?
Dzionka, Ada miała raz po mandarynkach. Policzki zrobiły się suche i czerwone kilka godzin po zjedzeniu owoców.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
29 listopada 2017 15:26
Też obstawiam pokarmowe. Kalinie tak wywaliło plecy po mandarynkach.
najprawdopodobniej pokarmowe
Kurde, moze banan? Myslalam wlasnie o nabiale i dzis nic nie jadla takiego, ale jadla platki z bananem i w sumie czesto je banana. Ile po odstawieniu jakiegos produktu ustepuje alergia zazwyczaj?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się