Święta/Boże Narodzenie/Prezenty pod choinkę

Ja zawsze daje vouchery. Rodzice w tym roku dostana kolację w jakiejs fajnej restauracji 🙂 Voucher na strzelnice też fajny.
Ze strzelnicą nie mieszczę się w tym cholernym budzecie. Wrrr. Nie godzę się w przyszłym roku na takie coś. Albo normalna kwota albo prezent pojedyńczy 🏇
Muffinka, za 150 na parę to już będzie konkret 😀

Jestem najlepsza zona świata, właśnie załatwiłam mężowi dzień łowienia ryb z jego idolem 😀 I to nawet za darmo :O
Muffinka masz tutaj, ustaw sobie zakres cenowy, prezenty dla dwojga, coś znajdziesz: https://www.superprezenty.pl/prezenty-dla-dwojga?priceTo=100&categories=332
Dzięki.
Ale to ma być 70 zł na parę a nie na osobę 🙂

edit dzięki. Fajna ta stronka, więcej niz na gruponie. Podoba mi się pokój zagadek - sekret sierocińca 🙂
Dzięki.
Ale to ma być 70 zł na parę a nie na osobę 🙂

edit dzięki. Fajna ta stronka, więcej niz na gruponie. Podoba mi się pokój zagadek - sekret sierocińca 🙂


Byłam w tym escape roomie - nie polecam  😉
A który polecasz?
Fajne pokoje są w Black Cat Escape Room, łatwiejsze na początek w Fun Escape.
Sekret sierocińca i drugi pokój w tym samym miejscu - morderstwo w barze - są bardzo nieintuicyjne i chaotyczne. Ciężko się odnaleźć
To chyba akurat tego nie ma 🙁
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
29 listopada 2017 22:13
Maleństwo - skad te pudełeczka ?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
30 listopada 2017 05:55
Z Ikei, ale kupiłam na allegro, a jakże :p
maleństwo piękne te bombki, marzę o takich 💘 Gdzie takie dorwałaś?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
30 listopada 2017 14:18
Na allegro, drogie były strasznie, ale się szarpnęliśmy.
A pod jakim hasłem szukać? Bo ja szukam i nie mogę takich znaleźć  🙄
maleństwo   I'll love you till the end of time...
30 listopada 2017 15:17
Wiesz, po prostu wpisałam bombki szklane.
Dzięki tunrida. Faktycznie drogie te bombki, przed świętami nie ma szans na zakup, bo na prezenty trzeba mieć jakąś kasę.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
01 grudnia 2017 09:24
No drogie, drogie... Ale mąż dostał nagrodę w pracy i zaszaleliśmy. Wczoraj przyszły i na żywo są przepiękne, cudnie wykonane.
No cóż. Najdroższe też nie są.
Te np ewidentnie są drogie  😂

http://allegro.pl/bombka-szklane-bombki-zdobione-koralikami-kpl-2-i7053522057.html   http://allegro.pl/czerwony-kapturek-bombki-w-skrzynce-szklane-i7047547224.html

Mi tam rybka, bo ja i tak mam same plastikowe.  😉 I takie porozwieszam gdzieś przy suficie, by były bezpieczne
UWAGA! NIE POLECAM zakupów w ALOHA FROM DEER (jedna z wielu odnóg tej samej firmy z tym samym asortymentem). Kasę biorą i nie realizują zamówień, brak jakiegokolwiek kontaktu, negatywne komentarze na fb są usuwane a osoby oszukane blokowane.
https://www.facebook.com/alohafromdeer/  😤 😤 😤
Tym samym SZUKAM prezentu dla brata przed 40-tką. 
espana, nie wiem czego konkretnie szukasz, ale niedawno zamawiałam ładny zestaw do golenia tutaj: https://www.forhim.pl/3-oferowane-produkty
mają wiele pomysłów na prezent dla faceta.
Mnie ALOHA FROM DEER podobnie oszukało. Czekałam na sukienki 3 miesiące po czym się dowiedziałam, że jednak ich nie uszyją, bo nie mają już materiału.
Usłyszałam 'sorki, wyślemy Ci kod rabatowy i zwrot kasy'. Zwrot przyszedł po upomnieniu, ale żadnego kodu nie dostałam.
Na prezent świąteczny raczej nie zdążą nic uszyć 🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 grudnia 2017 16:21
Help! Macie pomysły na prezenty dla pracowników?  Co fajnego zdarzyło wam się dostać albo co sprawiłoby radość?  Z takich rzeczy powiedzmy bardziej uniwersalnych, które można podarować różnym pracownikom 🙂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
07 grudnia 2017 20:12
smarcik, maja byc symboliczne czy wartosciowe? Jak kwotowo? Jaka branza?
My w przedszkolu dostaliśmy rok temu filiżankę z podstawką. Bardzo miły i w sumie użyteczny prezent. Filiżanki z tych najtańszych, pewnie nawet na wagę z marketu, ale wybrane były rożne, widac ze starali sie dobrać spodek kolorystycznie i sam fakt, ze chciało sie szefostwu to pakować i roznosic wręczać osobiście, około 50 pracownikom. Bardzo miłe.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 grudnia 2017 12:11
szafirowa raczej coś symbolicznego.. Może troszkę bardziej wartościowego niż filiżanki (z resztą one już były 🙂😉  ale raczej na zasadzie "pamiętamy". Problem w tym, że rozstrzał wiekowy jest 20-70 a chciałabym coś uniwersalnego 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
09 grudnia 2017 17:03
smarcik- alkohol  🙂 Kuzynka była zadowolona z takiego prezentu od szefostwa.
Trochę nie wypada, może być tak, że ktoś się nie chwali problemem z alkoholem w miejscu pracy.
Ja w ubiegłym roku dostałam od pracodawcy zestaw - wypasiona herbata sypana wraz z jakąś ręcznie wykonywaną czekoladą. Symboliczne, ładne, smaczne, a nawet jak ktoś jest na diecie, to dalej pół prezentu jest trafione 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
10 grudnia 2017 08:17
Herbata sypana ładnie zapakowana to super pomysł.
Herbata sypana ładnie zapakowana to super pomysł.

5 o'clock ma teraz wspaniałe mieszanki świąteczne. Kupiłam ostatnio jedną z nich i jestem zachwycona zapachem. 22zł / 100g
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się