PSY

abre zajrzyj na stronę grande finale- mają najróżniejsze opatrunki ochronne, buty- bardzo solidnie wykonane i wytrzymałe- powinnaś coś znaleźć na Waszą łapę.
mac, dziękuję bardzo!
abre duuużo zdrówka dla Twojej dziewczyny!
Mój pies jest dziwny. Po jedzeniu zasnął w zamkniętej klatce, zero pisków czy innego żalenia się. Zaczął sygnalizować, że chce na dwór. Wycisza się sam z siebie coraz szybciej i nie męczy nas, gdy się uczymy. Z minusów, to nauka spacerowania idzie powoli. Komend zresztą też, bo cwaniak jest tak rozemocjonowany, że zgaduje i robi cokolwiek, byle tylko dostać smaczka. 😁 Super pies mi się trafił. Z problematycznymi zębami, ale super. 😍 No i zamówiłam szarpak z Zaymy, mam nadzieję, że go pokocha, to będę mogła ograniczać smaczki trochę, żeby mi pies za bardzo nie "zgrubł". 🤣
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 listopada 2017 17:54
mils, żeby pies nie zgrubl to możesz palić miskę i zamiast smaczków dawać karmę, z dziennej porcji 😉 u mnie w zależności od dnia 'w nagrodę' dostaje 1/3-2/3 dziennej porcji 🙂

Może ten chwilowy okres popiskiwania to było sprawdzanie Was? 😀
smartini nie no, śmieję się. 😀 Jedzenie u niego rządzi, ale nie aż tak, żeby za miesiąc się toczył. 😁 Może, kto go tam wie. Chyba ma jak Cho, po prostu mu zaskoczyło coś w główce. 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 listopada 2017 08:27
amnestria, i gdzie to zdjęcie? :P
apropos ostatnich rozmów o dogach niemieckich - filmik made my day xD
https://www.facebook.com/NTDFunniest/videos/2040376452918512/
amnestria, dwaj fotę! 🤬 Powiem Ci, że jak kupiłam Brands pierwszą obrożę nieszczeniaczkową, to też mi się mega przytłaczająca wydawała. Szła obroża a potem dostrzegało się psa. 😁 Ale po kilku dniach mi przeszło, więc i Ty się przyzwyczaisz. 😉

Do nas też we wtorek doleciała obroża z Hauevera (jest cudna! :kocham🙂, a dziś z paczkomatu odbieram adresówki. Tylko Dog's Profit milczy.
Gdzie stacjonarnie dostanę płaszcz dla psa (długość grzbietu 70 cm)? Wszędzie są na mikropsy.
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 listopada 2017 11:16
mundialowa, Ty też foto dawaj :P
I wyobraźcie sobie, że ja będę zamawiać szelki z taśmy 2,5 cm 😁 i pewnie pierwszy miesiąc pies będzie w nich wyglądał jak w uprzęży ortopedycznej 😀
No ja zamówiłam chyba za duże karabińczyki 🙄 Tzn jak T. urośnie to pewnie będzie spoko, ale na razie jest smycz, obroża, karabińczyki w wersji MAXI i gdzieś tam gdzieś tam pies 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 listopada 2017 11:22
o, z karabińczykiem to mam rozkminę czy brać zwykły czy mini... ale chyba wezmę mniejszy a potem najwyżej wyślę im, żeby wymienili, bo tak jak trochę za gruba taśma jakoś przjedzie tak karabińczyk gigant będzie tragedią
zwykły jest WIELKI, bierz mini
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 listopada 2017 11:30
amnestria, aż tak? właśnie nie bardzo wiedziałam co znaczy mini a co zwykły 🙁 dzięki w takim razie, dylemat rozwiany 😀
smartini, mój telefon nie ogarnia robienia zdjęć wieczorami, a chłopa się doprosić nie mogę. Ale jak dziś odbiorę adresówki, to Wam coś cyknę. 🙂

amnestria, nie przejmuj się, moja już nie urośnie, a w Juliusach mamy taaaakie karabińczyki. 😁 Na szczęście Brands nie przeszkadzają, ja samą smycz kocham miłością przeorgromną (wszelkie taśmy, choć w najpiękniejszych wzorach, ale mogą się schować), więc nie zamierzam zmieniać.
W sumie w Warsaw Dogu też mamy tej wielkości karabińczyk. 😁 Bałam się, że przy szarpnięciu Brands może rozwalić ten mniejszy.
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 listopada 2017 16:49
zdażyłam! zdążyłam na śnieg w ledwo-znośnych warunkach świetlnych 3🙂 Cho musi zacząć uczyć się pozować, dziś widząc pierwszy raz śnieg mózg zmienił konsystencję chyba  😁

[img]https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/24067813_169015077027185_6052402214828094836_n.jpg?oh=77b682313c297162e053c400a4c6c80e&oe=5A8FE49A[/img]
[img]https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/24067925_10208321379511192_4707182554784103858_n.jpg?oh=d5911ee5fee66af0bfc8f1e4f5e816dd&oe=5ACD2C80[/img]
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
30 listopada 2017 20:48
smartini jaki on fajnie ciapaty!  Do nas śniegu jeszcze nie doszedł, ale to dobrze- ja jeszcze nie przygotowana na zaspy śnieżne :P


spam zdjęciowo-świąteczny <3  tak rzadko ... praktycznie wcale nie mam "swoich" jako tako zdjęć, że aż mi dziwnie jak mam je gdzieś upubliczniać 😀 
smartini, derby - super foty i cudne piesy!
smartini, jaki on się robi śmieszny, miękki na tych długich łapkach😉

derby, super klimat! to u Ciebie w domu czy jakaś zewnętrzna aranżacja? meeega świątecznie 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
01 grudnia 2017 05:49
Dzięki dziołchy, klimat mega!

nie u mnie w domu, ja mam tylko lampki na ścianie hihi a do takiego klimatu to raczej nie "dojdę"
byliśmy w studio na zdjęciach  🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 grudnia 2017 07:24
derby, merling będzie chyba typowo 'Giowy' 😀 ciekawa jestem jak będzie po zrzuceniu szczenięcego pluszu, bo póki co gdzieniegdzie jakby wychodził ghost (a po Gii czasem wychodzi).
Wasze foty przesłodkie, takie świąteczne i ciepłe ale nie kiczowate <3
Hiacynta, Anaa, dzięki ^_^
mils   ig: milen.ju
01 grudnia 2017 08:17
Cudowne foty dziewczyny!  😍
Karmel nam znowu opad rąk funduje. Tak jak odkąd przyjechał, dzielnie starał się wytrzymywać do spacerów, rano mogliśmy się na spokojnie ubrać i wyjść... Tak od kilku dni jest dziwny. Jak tylko rano wstaniemy od razu sika, nawet dresów nie zdążę na tyłek wciągnąć. Wczoraj natomiast na jednym popołudniowym spacerze nie zrobił siku, na drugim tak, ale po obu zsikał się w domu. 🤔wirek: Nie wiem, co się zadziało...
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 grudnia 2017 08:24
mils, nie przejmuj się, Chorizo już takie rzeczy z sikaniem wyczynia, że już mi dawno wszystko opadło :P teraz np w zabawie to się nawet nie zatrzyma, sika w biegu... 😵
mils   ig: milen.ju
01 grudnia 2017 08:27
smartini generalnie wiem, że szczylki to dużo cierpliwości wymagają pod tym względem i w tydzień się to nie robi, ale ta zmiana, nagła w sumie, mnie dziwi. Chociaż przy Cho w takim razie się Karmel chowa. 😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 grudnia 2017 08:28
mils, a nie posikuje więcej, nie kropelkuje? Może tez pęcherz, teraz zimno, szczeniaczkowe brzuszki gołe i blisko ziemi 🙂
mils   ig: milen.ju
01 grudnia 2017 08:31
smartini o tym pomyślałam, ale póki co nie. Normalne siku robi jak zawsze, tylko system inny obrał. Niemniej, obserwuję to cały czas.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
01 grudnia 2017 08:45
smartini dla mnie żadne foto na którym jest pleśniak nie jest kiczowate :P no, ale ja paczam okiem mamuśki, nie fotografimmmm :P
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 grudnia 2017 08:50
derby, no tak, ja tu o scenografii stricte 😀 często gęsto te świąteczne aranżacje studio to normalnie wieś tańczy, wieś spiewa 😀 A tu idealnie do pleśni, białawo, kremowo <3
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
01 grudnia 2017 08:53
aa, no to ja nie wiem jak tam inni aranżują hihi- no w sumie jedną oprawę widziałam i w sumie fakt- w takiej scenerii bym nie chciała zdjęć bo czułabym się jak doklejona do "obrazka"

Ogółem bardzo lubię zdjęcia Pauli zwłaszcza plenerowe więc mam nadzieję na wiosenną sesję w lesie 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 grudnia 2017 08:55
derby, ja czekam na mróz, mam wstępnie zgadaną sesję o wschodzie oszronionym 3🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się