Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 listopada 2017 19:41
drabcio, pewnie nie na pasze :P
drabcio, pewnie nie na pasze :P


😂

dlatego ja zawsze znajduje jeden sklep którego się trzymam i zawsze tam coś zamawiam - sieczki tylko w optifeed - przy trzecim worku dostawa gratis, otręby ryżowe z unique-equine - i bardzo mnei smuci chwilowe zawieszenie sklepu internetowego  😕


edit: w sklepie trok -20% na wszystko
Dział 24H 30% taniej
www.sklepluckyhorse.pl
mhhhh czy tylko ja mam problem z promo 40% na szampony w pasi? bo no ni huhu 40% tam nie wychodzi  😕
To tak samo jak z obecną promocją 30% na dział 48h  🤬 No jakby nie liczył nie ma obniżki 30%
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 listopada 2017 20:39
Ale ta promocja -30% jest jutro 🙄
Ale ceny są już poobniżane i baner tez jest na stronie.
koza1 do ciebie to trzeba dużymi literami?
P R O M O C J A      J E S T      O D      J U T R A  😵
Chyba logiczne że baner jest wcześniej aby klienci się dowiedzieli, a po prostu normalne też, że niektóre produkty czasami są na promocji  😲
devil wejdź na stronę i sama zobacz. Wchodzę w produkty z działu 48h (przykładowo kolekcja Eskadron) i obniżka jest 20% a nie 30%. I o to chodzi uzytkowniczce koza1. Obniżyli już ceny produktów ale zrobili to niezgodnie z tym co jest na banerze. Pytanie czy jutro będzie te 30% czy zostanie tak jak jest
alnama dzięki, właśnie o to mi chodzi. Ale co niektórzy nic nie sprawdzą, ale już krzyczą.

Poczekamy, zobaczymy czy będzie obiecana obniżka o 30%.
może im się coś ugotowało w systemie... no trudno, promo na szampony do jutra, więc uznaję że przegapiłam
Jakas promocja do Animalii lub czy gdzies sciagna mi akcesoria z BR i jakis rabat sie uda?
W 48 na pasikoniku i tak nie ma nic ciekawego - jakieś resztki zalegające na sklepach, głównie ubrania :/

Ps. Ceny takie same jak wczoraj
alnama ale ja widziałam że ceny są poobniżane i nie o 30%
Po prostu skoro coś obowiązuje od-do to trzeba poczekać i osądzać dopiero gdy zacznie się termin w którym powinny ty promocje być
Ale fakt, Pasi-Konik na ten moment okazał się być kolejnym januszem biznesu i ŻADNA z rzeczy które mam na liście nie jest przeceniona o 30% a wszystkie są z działu 48h  😵
I dział 48h mooocno się nagle obkurczył.... miałam kilka rzeczy w koszyku czekając na promo i wczoraj rano były dostępne, a wieczorem już nie  😀 nie wierzę, że magicznie się wyprzedały akurat wczoraj...
ushia   It's a kind o'magic
30 listopada 2017 09:00
przeciez na glownej stronie jest komunikat ze zle sie nalicza tylko 20% i beda recznie te 30 uwzgledniac...

ludzie to jednak lubia narzekac....
A gdzie w menu znajduje sie ten dział 48? ja nigdzie tego nie widzę  🤔
ushia ale ty wiesz że ten baner nie wisi od początku tylko pojawił się dopiero dziś i to całkiem niedawno?
[CIACH] - sio z szeptanym!
koptyko serio?  🤣
To wcale nie jest podejrzane że założyłeś/aś konto 20 minut temu. Ale no dobra próba reklamy, na pewno nikt się nie domyśli
a jak by konto zostało utworzone pół roku temu...? 😉  żadna forma reklamy, bardziej chęć wyrażenia zadowolenia z produktów. 😉
Ja kupiłam upatrzony produkt już wczoraj i cieszę się, że nie musiałam czekać do 24 w nocy. Promocje dość długo się ładowały i ja mogłam kupić już o 19, ale siostra dopiero o 22, widocznie jej produkty były dalej w katalogu. Rzeczywiście zaczynam się zastanawiać nad tymi "problemami z naliczaniem rabatów", bo ostatnio ten problem występuje przy prawie każdej promocji jeździeckich sklepach internetowych. Dosłownie, cały czas czytam tłumaczenia. Wszyscy mają tego samego informatyka, czy co?
Ale stówa w kieszeni, więc jestem zadowolona - korzystałam z 20%, więc bez problemów. Nawet fajnie, że po prostu wszystko jest przecenione, a nie dopiero po wpisaniu kodu, miła odmiana.
No ja w sumie też miałam upatrzone parę rzeczy w pasi-koniku z działu 48h, dostępne wszystko jest, zamówiłam, ale dalej czekam na ręczne naliczenie -30% by zapłacić.
Spory minus, że nie idzie się do nich dodzwonić...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 listopada 2017 12:36
koptyko, jedyny post akurat w tym temacie. Niezwykle.
Melanie ja dzwoniłam rano 9:30 i miła Pani powiedziała żeby czekać na maila z wyliczeniem więc czekam 🙂 Tak czy siak do końca tego tygodnia nie dojdzie, więc nie robimy mi to różnicy czy ten mail przyjdzie dzisiaj czy jutro. Jednak z liczeniem ręcznym mają pewnie trochę roboty więc dajmy im czas 🙂
alnama, no ja dzwonię od godziny to albo nikt nie odbiera albo mi się włącza sekretarka sklepu. No, ale dzięki za info. Mi zależy na czasie, bo na dniach będę w miejscu, gdzie internet może nie sięgać, więc chętnie bym to dziś przelała. 🙂
Bo teraz pewnie wszyscy dzwonią, a jak nie dzwonią to oni ogarniają zamówienia - tak myślę 🙂 może ogarną do wieczora
Jest coś do Konika albo Gnl?  :kwiatek: Może jakaś Cavaliadowa zniżka?  😀
Czy posiada ktoś kod rabatowy do Krämera??
Mikołajkowa promocja w KaWal
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się