CAVALIADA Tour 2017/2018

darolga   L'amore è cieco
27 listopada 2017 15:44
Nasturcja-Renata - tak planujemy  🙂 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 listopada 2017 16:25
darolga to pewnie was nawiedzę 😎
Jest gdzieś transmisja z Cavaliady?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
30 listopada 2017 07:14
Canal + Sport i Canal + Sport 2, ale nie wszystkie konkurencje.

http://www.canalplus.pl/program
Jeszcze nsport 🙂
Rozpiska szczegółowa np. TU
Jakby ktoś potrzebował, to w player są transmisje z nSport i Canal+ Sport i Canal+ Sport2 🙂

https://player.pl/playerplus/live/canal-sport-hd,57595

da się gdzieś oglądać za free?
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 listopada 2017 18:08
Też szukam i na razie nie znalazłam działającego streamu 🙁
no właśnie, jeśli coś się w ogóle włączy to zaraz się zacina  😫

edit: http://tele-wizja.is/zapas-canalsport1/
Czy ktoś się orientuje, czy da się kupić Jeszcze bilet na dziś w kasie? Albo może ktoś ma do odsprzedania i odbioru na Cavaliadzie? 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 grudnia 2017 15:38
Cavaliada na swoim facebooku pisała, że jeszcze są bilety w kasach, ale nie wiem na ile potwierdzone to info.

Jak z tym streamem? Muszę obejrzeć WKKW przecież  👀
edit: nie działają żadne streamy na Canal+ Sport 2  😵 korzystał ktoś z tej opcji na playerze 14 dni za darmo? Mogę sobie to zaraz "wykupić" i po Cavaliadzie bez żadnych kosztów zrezygnować?
Facella dzięki!
Co do streamu, to w playerze jest możliwość Wypróbowania pakietu przez 14 dni za darmo i CHYBA obejmuje kanały sportowe, więc wygląda na to, że da się tam oglądać za darmo 🙂


Facella   Dawna re-volto wróć!
01 grudnia 2017 16:27
Właśnie zrobiłam edit 😀 tak, ten kanał jest objęty promocją, ale to serio jest za darmo? Jak z tego skorzystać?
Czy ktoś znalazł jakiś działający stream?
Mi działa ten z postu pestki 😉
Mnie nie działa, pozasłaniane całe, albo zupełnie co innego słyszę  🙁 Logowałaś się gdzieś?
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 grudnia 2017 19:31
Ja jednak poszłam za tym playerem i nie żałuję 😀 cudowni byli dzisiaj i tylko Janka mi szkoda 🙁
Ja jednak poszłam za tym playerem i nie żałuję 😀 cudowni byli dzisiaj i tylko Janka mi szkoda 🙁

Jak oglądasz bezpłatnie ,zalogowałam się i nic obejrzeć nie mogę
Nie wcześniej nie miałam konta
Kurde tam nic nie pisze że można odstąpić od umowy 😡
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 grudnia 2017 20:33
Jak miałaś wcześniej konto to chyba Cię ta promocja nie obejmuje 😉 trzeba wykupić pakiet, ale nie płacisz przez pierwsze 14 dni i musisz rezygnować 24h przed upływem ostatniego dnia, żeby Ci się z automatu nie przedłużyła subskrypcja. Tylko trzeba wybrać pakiet przynajmniej Canal+, bo w Start i Extreme nie ma tych kanałów.
vissenna   Turecki niewolnik
02 grudnia 2017 08:59
Tutaj jest transmisja:
EDIT: ok, to nie działa.

Z tym, że i nie działa, choć powinien już się pierwszy konkurs zaczynać... Ktoś też tak ma?
Mrowak nie, nie logowałam się, tylko odpaliłam link i śmigało 😉
Hej wpadam z moim mężczyzną na samą niedziele na Cavaliade, napiszecie gdzie można dziś smacznie zjeść na mieście oraz na Cacaliadzie czy jest jakiś szczególny punkt warty odwiedzenia jeśli chodzi o jedzonko? Jedziemy pierwszy raz, na dość krótki więc przydałoby sie wiedzieć gdzie iść od razu🙂
Gdzie obejrzę powtórkę z dużej rundy z wczoraj?

Gdzie moge online obejrzec transmisje??

Edytuj posty.
Podłączam się do pytania. Niestety link pestki nie działa, za to gołe baby się pokazują 😵
Wie ktoś czy będzje gdzieś w tv albo w necie ujeżdżenie? Wiem tylko ze na canal+ sport bedzie duża runda...
KoniaraHors   Pamiętaj ,będę z tobą galopować do końca
03 grudnia 2017 09:55
ramires powinno być na zawody konne.pl
Ramires na nSport+ będzie ujeżdżenie.
Ramires, a o której?
Faktycznie jest na nsport+
Epk 11:45
a wcześniej miała też być cavaliada a tu jakiś boks ( link pestki działa)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się