LUBLIN i okolice

Podpowiedzcie gdzie najlepiej (i nie najdrożej jak to możliwe) jechać z kotem do weta w Lublinie. Diagnostyka, ale pewnie szeroka, bo wiadomo co się dzieje tak naprawdę... Oprócz starości  😕
Tylko Kotowicz 😀. Rożni specjaliści. Tylko w wyjątkowe święta jest 1 wet, a tak to kilku i w razie co się konsultują albo sobie pomagają (mam takiego kota, że głupie pobranie krwii wymaga dwóch wetów, żeby było szybko i z jak najmniejszym stresem dla kota :zemdlal🙂.
Ja polecam dra Rihę. Ma swój gabinet na Pana Balcera i chyba na klinikach też przyjmuje.
Dzięki, dziewczyny. Jutro jadę. I trzymajcie kciuki, bo kot wygląda marnie pomimo "leczenia" przez wiejskiego weta.
Kciuki są. Daj znać co z kotem.
Jutro się odezwę. Żeby tu nie śmiecić napiszę w kocim wątku, bo tam temat zaczęłam.
Jeszcze Specjalvet wiem, że ludzie sobie bardzo chwala.
Potrzebuję DOBREGO dermatologa, ogarniającego temat AZS w większym stopniu niż "Swędzi? To przepiszę pani steryd"...
mils jak dermatolog to moim zdaniem tylko dr Pomorska z tego co wiem przyjmuje u siebie w klinice we wtorki i czwartki wieczorami i ma praktycznie wyłącznie pacjentów dermatologicznych.
Magdzior o tym nazwisku właśnie znalazłam albo weta dermatologa, albo stomatologa. Źle szukam lub się nie zrozumiałyśmy, bo szukam lekarza dla siebie. 🙂
😡 😡 😡 przepraszam nie ogarnęłam, zmyliły mnie poprzednie pytania o wetów😉
mils, jak już wcześniej pisałam, polecam Med laser. Zapytaj w rejestracji, na pewno jest tam lekarz który zajmuje się takimi chorobami.
Jeszcze Specjalvet wiem, że ludzie sobie bardzo chwala.


Niestety niekoniecznie. Za dużo po nich ratowałam zwierząt. A najbardziej mnie wkurzyli jak podali kotu antybiotyk na który był uczulony,  mimo że wielkimi literami na pierwszej str książeczki sama osobiście pisałam o bardzo silnej reakcji nadwrażliwości na niego. Właścicielka od razu im powiedziała, że kot ma w książeczce wpis o uczuleniu na antybiotyk. Na stronie " Leczenie" też wpisalam wcześniej czerwonym flamastrem o reakcji nadwrażliwości, a mimo wszystko zaraz pod tym napisem wpisali ze kot dostał na zapalenie pęcherza właśnie ten antybiotyk.

W Lublinie polecam Anete Birszel z Polikliniki.
mils   ig: milen.ju
01 grudnia 2017 22:10
Macie jakieś ulubione ciuchy w Lublinie? Wpisuję w wyszukiwarkę najróżniejsze konfiguracje, ale nic mi nie wypluwa.
w Gali mają sporo fajnych rzeczy i nawet końskich (bryczesy. czapraki, derki) 🙂
mils   ig: milen.ju
02 grudnia 2017 07:57
W tej Gali na Fabrycznej?
Tak w tej Gali - ciuch nazywa sie vive profit czy jakoś tak 🙂 drugi taki sam jest na ul. Diamentowej. Ale według mnie najlepszy ciuch jest też na ul. Diamentowej zaraz obok Biedronki/Lidla i stacji paliw 🙂
mils   ig: milen.ju
02 grudnia 2017 09:52
Dzięki dziewczyny. :kwiatek: Moje polowanie na swetry może się rozpocząć. 😁
Czy poleciłybyście jakiegoś dobrego okulistę i neurologa na NFZ?
Dr Marek Filar (neurolog) i dr Joanna Dolar-Szczasny (okulista).
Albert Boguszewski (neurolog)
Dziękuję  :kwiatek:
galopada_   małoPolskie ;)
05 grudnia 2017 10:13
koola, a kiedy mają dostawy? 🙂
w tym na Diamentowej nowy towar jest chyba we wtorki, piątki i soboty (czynny jest 7 dni w tygodniu  😀iabeł: ). Ponoć mają drugi sklep gdzieś na Jana Pawła ale tam jeszcze nie dotarłam, więc nie wiem jak z asortymentem.
mils   ig: milen.ju
09 grudnia 2017 21:07
Czy są w Lublinie inne lodowiska niż Icemania?
Dziewczyny, potrzebuję fajnej szkoły tańca towarzyskiego. Konkretnie kursu. Najchętniej bachata, ale jak nie znajdę grupy, to niech będzie i ogólny 🙂 Tylko chciałabym taki kurs gdzie uczy się jednego tańca do jakiegoś poziomu i potem dopiero następny. Chodziłam na kurs gdzie co zajęcia tańczyliśmy coś innego i generalnie to było słabe.
mils, małe lodowisko jest obok mojego bloku (lipińskiego/radzyńska) ale nie wiem czy jest dostępne dla wszystkich bo znajduje sie na terenie szkoły
mils   ig: milen.ju
14 marca 2018 16:32
Czy w Lublinie znajdę gdzieś stacjonarnie farby do skór? Buty muszę "przemalować". 😀
Lublinianie kojarzy ktoś jakiś przyzwoity nocleg na 5-6 dni? Mam tygodniowe warsztaty w Lublinie w czerwcu, zrezygnowałam z hotelu warsztatowego, bo był za miliony monet, byłam pewna, że wynajmę pokój w akademikach, a tu guzik, bo na stronie niby są noclegi dla osób niezwiązanych z Uniwersytetem, ale jak już dzwonie po akademikach to tylko studenci i rodzina...  i się zrobił problem 🙂
Idril, jakie okolice, jakie wymagania co do noclegu i jakie możliwości finansowe?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się