Końska Rewia Mody XI 2017

Anky Ruby

wątek zamknięty
Dla mniej mój pad numer 1 😍 Piekny kolor zwłaszcza w tym zimowym krajobrazie.
wątek zamknięty
Na stronie Pikeura na fejsie właśnie udostępniono filmik z nowym nici...jestem strasznie zawiedziona, bo nowy konik jest okropny  🤔
wątek zamknięty
A mi to nowe nici bardzo się podoba. Te kropeczki i gwiazdki boskie 😍. Zobaczymy jak będzie w rzeczywistości.
wątek zamknięty
Ja mam mieszane uczucia... z jednej strony coraz bardziej infantylne te kolekcje i ten konik jest mocno karykaturalny, a z drugiej to też ma swój urok 😉 Ciekawa kolekcja pod względem tego, że są podkładki, ochraniacze, nowe rzeczy i znowu szampony, psikacz, ciekawe jak katalog będzie wyglądał.

FirstLight, - Piękny kolor!
wątek zamknięty
Mi sie podobają kolory, ale ten konik...meh
wątek zamknięty
Ten konik to jeśli dobrze patrzę to jednorożec ❓
wątek zamknięty
Ja jestem zachwycona  😀 nici to kolekcja dla dzieci i niedorośniętych bab  😜
Dla mnie idealna!
wątek zamknięty
Ja mam ogólnie paskudny charakter i czarne poczucie humoru, ale wszyscy znajomi są święcie przekonani, że mój koń to tak naprawdę jednorożec, a ja na nim patatajam po tęczy, więc jak nigdy mi się Nici nie podobało tak to jest komicznie nawiązujące  😁
wątek zamknięty
Mi też się bardzo spodobało  😍 😀iabeł: Może mój wielki, czarny wałach troche w tym złagodnieje  😁
wątek zamknięty
właśnie fajny ten jednorożec  😀 Czapraki mi się nie podobają,a le torba fajna  😍 się pomyśli i moooże coś się nabędzie
wątek zamknięty
a widział ktoś gdzieś katalog może? 👀
wątek zamknięty
Dziewczyny, zamawiałyście może kantary stąd?

Edit: doprecyzuję pytanie do osób, które może zamawiały, bo to jak kantar wygląda potrafię sama dostrzec i ocenić 😉 -jak długo czeka się na realizację zamówienia i czy w ogóle nie jest to jakaś firma krzak (zapłacę, a kantaru nie zobaczę) 👀
wątek zamknięty
Przecież to zwykłe, najtańsze kanary przeszyte wstążką ozdobną
wątek zamknięty
mnie urzekły podkładki w gwiazdki pod owijki i mam nadzieję, że będzie niebieski kantar  😜
wątek zamknięty
Przecież to zwykłe, najtańsze kanary przeszyte wstążką ozdobną

I co w związku z powyższym? 🤣
wątek zamknięty
Może takie nietypowe pytanie. Jaki był według was najładniejszy kolor od Eskadrona? 🤔wirek:
wątek zamknięty
O nie, nawet mi się ten nici podoba... 👀 Ten morelowy? na czarnuchu hmmm... Dostałam akurat podwyżkę, hmmm...  😜
wątek zamknięty
ReyMilton Mustangbrown to najpiękniejszy brąz na świecie. 😀 No i moim faworytem są jeszcze rzeczy z kolekcji Mocca/Ice, ale to zamierzchłe czasy.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
06 grudnia 2017 06:33
aj tam, opowiadacie... najpiękniejsze były wszystkie navy kolorki 😉
No i moja najpiękniejsza kolekcja ever - deepblue/nugat  😜 😍

Kto pamięta moje przeboje z futrzanym kantarem Eskadrona oraz mój ból serca, bo musiałam jednak fulla sprzedać, po tym jak się okazał za wielki na Kulowy łeb?
No więc zamówiłam w końcu COBa z kol. Platinum. Po rozpakowaniu paczki, byłam na 70% pewna, że będzie z kolei za mały  😵 - ale przymierzyłam i... no idealny!  🤔 Jak z katalogu, sprzączki na środkowe dziurki wszystko pięknie.
Więc jakby ktoś miał podobne rozterki na standardowe fullowe głowy: kantary Eskadrona z futrem (ciekawostka: klasyczne fulle na Kula są ok :P) brać mniejsze!
wątek zamknięty
Mój ulubiony to cobalt z nici oraz smaragdgreen
wątek zamknięty
Violet z nici z 2010 😍 Do tego blackberry, to z zimowej classic z 2013 i z tegorocznego Platinum, przepiękny, nasycony odcień, nawet nie wiem, czy nie przebija w moim rankingu Violeta. Zeszłoroczne mango też było bardzo ładne.
budyń - kupuj, kupuj, to sobie podpatrze jak na karym leży  😁
wątek zamknięty
Ja też jestenem fajką navy  😍 ale petrol też skradł moje serce  💘
wątek zamknięty
Chciałam derkę nici, ale nie robią xxl 🙁 A kiedyś chyba były?
wątek zamknięty
Widzę że ile re-volotowiczów tyle różnych ulubionych kolorów z eskadrona 😀
wątek zamknięty
Przepraszam, a gdzie można znaleźć najnowszą kolekcję Nici 2018? Bo szukałam po stronach i nigdzie nie mogłam nic w formie katalogu znaleźć :P
wątek zamknięty
NA FB Eskadrona już jest
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 grudnia 2017 18:53
słodki ten bubblepink  😁
wątek zamknięty
anai łączę się w bólu  🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.