PSY

smartini   fb & insta: dokłaczone
05 grudnia 2017 09:06
no, ale piękne są :<


mils, na warsawdogowe moro jest konkurs na nazwę wzoru :P
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/24796269_954493208043159_6633824185194992912_n.jpg?oh=0a4b51cddf16719f38ed2bc532b82f37&oe=5A8E1835[/img]
całkiem fajne te kolory, pasowałyby faktycznie do Karmela 😀!
Ja wzdycham do tego moro od zeszłego tygodnia... Mielibyśmy psa pod kolor kurtek  🤣
mils   ig: milen.ju
05 grudnia 2017 10:37
smartini widziałam, nawet skometowałam, ale na jestem kiepska w te klocki. 🤣 Karmel nam rośnie, a raczej się wydłuża i wysmukla. Obroża, którą ma teraz, zrobiła się jakby luźniejsza? No ciekawe co wyrośnie z tego gagatka. 😀
tulipan jak się zdecydujesz i kupisz, to koniecznie pokaż Sigi w niej!
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 grudnia 2017 11:28
mils, pewnie wchodzi w fazę szczupaka 😀 Po Chorizo widzę, jak się proporcje zmieniają niesamowicie, na razie zrobił się dłuższy (mierzę i ważę co tydzień więc widzę, że kg przybywa a cm w górę już mniej :P) także pewnie za chwilę jak ruszą łapy, to będę miała szkity i długo długo nic :P przez chwilę urosła mu klata w szerz i żebra a dupka została taka wąziutka, wyglądał jakby tył był od innego psa 😁
mils   ig: milen.ju
05 grudnia 2017 11:32
smartini czekam właśnie na łapki, bo Karmel zaraz będzie jamnikiem. 🤣
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 grudnia 2017 11:35
mils, może tak mu teraz wypada harmonogram wzrostu 😁 łapy w dalszej kolejności :P
mils   ig: milen.ju
05 grudnia 2017 11:38
smartini no mam nadzieję. On, moim zdaniem, na 100% będzie dłuższy niż wyższy, ale teraz to przesadza - wyszedł z fazy parówki na rzecz fazy jaszczurki. 😁


Baloniku mój malutki,
Rośnij duży, okrąglutki.
Balon rośnie, że aż strach,
Przebrał miarę - no i ...
zaczekaj jeszcze co najmniej 10 dni 😉
Sorry, że wpadam tak z pietruszki w środek rozmowy, ale ktoś wie dlaczego karmy z serii Brit Care poszły tak ostro w górę ( ~ 40%)?  😵 😵
ancyk0991, na zooplusie podrożały tylko o kilka złotych.
ewuś,
nie wiem po ile miał dystrybutor na PL, ale zapłaciłam wczoraj u niego 45zl więcej na worku niż płaciłam w zwykłym sklepie. Dziś zamawialam karmę, za którą zapłaciłam 50zl więcej na worku. Niestety w zooplusie nie mają aktualnie tej, która mnie interesuje
( a wyswietlajaca się cena jest prawie 30zl wyższa niż ta, po której kupowałam). Dla mnie przy 4psach - no różnica znacząca...  🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 grudnia 2017 17:10
Halo, właściciele bullków 😉
Jeśli chcecie zobaczyć swoją świnię w kalendarzu stworzonym, aby pomóc TTB w potrzebie należy wysłać jedno zdjęcie (minimalny rozmiar 1200x1700) swojego psa na maila: bullterier@bullterier.pro-linuxpl.com

Tylko bulteriery.
😉
ancyk0991 z czegoś muszą opłacić kampanię reklamową w TV  😉
mils   ig: milen.ju
05 grudnia 2017 18:44
Kurde, Karmel właśnie wlazł do klatki po 1,5h od ostatniego spaceru (chodzimy z nim co 3h), zrobił siku i od razu wylazł... Aż sprawdziłam czy w klatce nie śmierdzi, niby nie, ale nie wiem dlaczego mam wrażenie, że to nie pierwszy raz. 🙁

edit. Ostatnio został skarcony za sikanie niedługo po spacerze, może zapamiętał i znalazł inne miejsce? Nie wiem, kurczę, martwię się, że nie poradzimy sobie z tym wychowaniem.
No, jutro Mikołajki, jak ktoś się Mikołaja nie doczeka to pokazuję gdzie się zapodział 😀

derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
05 grudnia 2017 20:54
mils karcenie za sikanie może Ci dać gorsze skutki same w sobie- cierpliwości- to dzieciuch, może ma pęcherz przeziębiony i nie kontroluje? cierpliwościii
mils   ig: milen.ju
05 grudnia 2017 21:17
derby usłyszał tylko "fe", bez krzyczenia, jakieś 10 minut po powrocie ze spaceru, 2 razy. Myślałam, że to nie będzie mocne skarcenie. No nic, pierwszy wychowywany przeze mnie pies, kolejny popełniony błąd na koncie. Dzięki za "pouczenie". :kwiatek: Generalnie olewamy jak się załatwi. Niemniej, bardzo mnie to sikanie do klatki zestresowało. Z pęcherzem ok wszystko na bank. Martwię się, że daję ciała z wychowywaniem.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 grudnia 2017 21:18
mils, ile on ma miesięcy ? I od ilu go masz?
mils   ig: milen.ju
05 grudnia 2017 21:29
JARA 3 miesiące, ponad 2 tygodnie u nas.

edit. Zdaję sobie sprawę, że to dziecko oczywiście, ale z racji braku możliwości kontaktu z behawiorystą, na ten moment posiłkuję się tym, co wyczytam w internecie na różnych blogach, artykułach itp. oraz doświadczeniem znajomej. Wyczytałam, że w takiej sytuacji jak powyżej, powiedzenie "fe/nie/nie wolno" może być. Żeby nie było, że się drę na biedaka za każdą kropelkę siku. 😀 Pewnie i tak popełniam mnóstwo innych błędów, ale to chyba przy "pierwszym razie" jest nieuniknione. 🙁
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
05 grudnia 2017 21:46
mils moim zdaniem ma jeszcze prawo! A załatwianie do klatki...hmmmm

fee nie jest złe, myślałam, że bardziej mu dałaś do zrozumienia, ja bym po prostu po każdej zabawie/jedzeniu/piciu/spaniu brała na dwór lub mate
mils   ig: milen.ju
05 grudnia 2017 21:53
derby no pewnie, że ma prawo, nam chodziło bardziej o "podkreślenie", że na podwórku jest super, w domu nie jest super. Jak się załatwi po jakimś już czasie to nie reagujemy, ale przyznam, że wtedy te dwukrotne siku od razu po spacerze mnie rozbroiło i powiedziałam "fe". Od kilku dni po spacerach jest okej. W takim trybie staramy się z nim wychodzić. Korzystamy z okolicy bez psów i sporo się bawimy na dworze, w domu głównie śpi. No tylko właśnie te siku w klatce dzisiaj...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 grudnia 2017 22:24
mils, To jeszcze gowniarz, który w schornisku lal pod siebie i wpadki jeszcze beda, nie ma sie co zalamywac.
To co masz w klatce wypierz lub wywal. Klatke jak i podloge dookoła dobrze umyj. Zeby pozbyc sie zapachu moczu.

Moj Dzwiedz tez uważał, ze legowisko sluzy do sikania 😉
mils, a robicie mu trening klatkowy? Jeśli chcesz, to daj maila na priv i podesle Ci taki trening, ktory dostałam od behawiorysty.
Co do sikania- mi mówiono- zawsze chwalić na spacerze+ smaczek, a w domu zupełnie nie reagować. Taki urok szczenięctwa, u nas przeszło dopiero ok. 5 miesiąca, ale jeszcze potem potrafił popuścić z radości.
mils   ig: milen.ju
06 grudnia 2017 14:54
Dziękuję dziewczyny za wszystkie rady i kubły zimnej wody. :kwiatek: Karmel dostał na Mikołajki szarpak z Zaymy, póki co zachwycony. 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 grudnia 2017 15:30
mils, słodziak 😀
Chorizo i smaczek Lata Kita - wesoło mamy z nim :P
https://www.facebook.com/chorizobc/videos/170609523534407/
mils   ig: milen.ju
07 grudnia 2017 10:45
smartini zjadł go w końcu? 🤣
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 grudnia 2017 11:13
mils, ba, zjadł i przyszedł po drugi kawałek wyglądając jak bomba atomowa z miną "DAWAAAAAAAAAAAJ, zrobię FSZYSTKO' :P
A my byłyśmy na naszym pierwszym wspólnym seminarium! Jestem mega dumna z suczy, cudownie się spisała 😍 No może poza tym,że narobiła niezłego rabanu w kenelu...Musimy ostro poćwiczyć klatkowanie poza domem 🙄
Zostałyśmy nawet pochwalone za pozycję przy nodze,a lewą strone zaczęłyśmy robić może z 3 tygodnie wcześnej 😁 Jaram się jakie mądre zwierzątko mi się zupełnie przypadkiem trafiło!

O matko jakie cukierki tu doszły!! amnestria smartini cudne dzieci  💘

Pochwalę się bo dumnam z mego Grandziolińskiego. Misja "ChPL" zakończona sukcesem  😅

Dumny JChPL, ChPL Grant Urwisy z Kluczwody  😎




A tak btw, nie znacie kogoś kto szuka psiaka? Dla takiego cuda koleżanka szuka domu
mils   ig: milen.ju
07 grudnia 2017 14:12
krysiex gratulacje! Jakie plany macie dalej?
Głupie pytanie mam, do tego kontrowersyjne... Muszę jechać na chwilę do miasta, pomyślałam, że to będzie dobra okazja na przejażdżkę z Karmelem. Myślicie, że bardzo mocno zaryzykuję jak wezmę go ze sobą i na 10 minut wyjdzie z samochodu? Jesteśmy po pierwszym szczepieniu, w budynku do którego muszę iść czasem bywają psy, z właścicielami - to budynek wydziałowy wety. Zawsze mogę poczekać w samochodzie z młodym, ale by się trochę posocjalizował chłopak.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się