Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Dzionka go go! 😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 grudnia 2017 20:13
zabeczka17, poczytaj jakąś Jane Austin albo pooglądaj coś odmóżdżającego.


Zabralam do szpitala Analize finansowa bo mam egzamin w sobote. Chyba juz bardziej sie nie da 😉

Kenna dziękuję, jak cos to bede sie zgłaszać  :kwiatek:
Melduje sie i bardzo dziekuje za kciuki, jestescie kochane!!

Helcia wziela sprawy w swoje rece i poszlo bez wywolywania 🙂 4h porodu, tak mozna rodzic. Jest sliczna i chyba bardzo podobna do Sary, choc to wyjdzie w praniu. Ma dlugie czarne wloski jak siostra w dniu porodu! Klocek 3720 i 56cm. Ja sie czuje rewelacyjnie, az mi dziwnie... moze jutro poczuje ten wysilek... ale kazdemu zycze takiego porodu!
Cudnie Dzionka! Buziaki dla Was!

Naprawde bedzie miała na imie Helenka?-rewelacyjne ciepłe imie!
Dzionka, ale super się czyta takie pozytywne wieści. Ogromne gratulacje!  :kwiatek:
Och, Dzionka, jak wspaniale! Az mi sie ciepło zrobiło! Gratulacje i wycaluj Helutke od cioć! I siebie tez, haha 🙂
Gratulacje Dzionka!  😅 😅 😅
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 grudnia 2017 22:21
Dzionka teraz moge iść spać, gratuluję!
  💘 :kwiatek: 😅
Teraz spac? Teraz to ja nie zasnę!!!
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
05 grudnia 2017 22:30
Dzionka - gratulacje ! Ale ekspres !
maleństwo   I'll love you till the end of time...
05 grudnia 2017 22:32
Dzionka, w ooo, zazdroszczę, że taki expres! Super, czekamy na foto!
Wiecie co, chora byłam (nadal jestem) kilka dni to czas miałam...przeczytałam wątek praktycznie od początku do 1760 strony - potem juz wymiękłam. Oba opisy moich porodów i przygód z karmieniem itd. Fajnie. Emocje wróciły.
Ale tez wspomnienia osób które juz od dawna się w wątku nie odzywają. Szkoda.

Też ostatnio poczytałam jak tu się na chwilę zjawiła akzzi. Brakuje kilku osób,  miło wspominam jak pisała tu np. Anka, albo sznurka, Isabelle, In... I jak bobek i pokemon pisały więcej...
Uświadomiłaś mi poza tym, że tak w sumie to nie opisałam swojego drugiego porodu. 😁
Tylko tyle co właśnie Dzionka, że 4 godziny i że czuję się rewelacyjnie.

Dzionka, Cudownie!!! Gratulacje!!!  😅  :kwiatek:
Czekamy na większą relację i na foty!  😀

zabeczka17, Uspokój się, bo przyjadę i Ci w tyłek wleję!!! Nie wolno się w ciąży stresować!!!  🤬
Wdech, wydech, przeponą, długo i spokojnie. Zamknij oczy, uśmiechaj się i oddychaj. Zrozumiano?!
😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 grudnia 2017 22:56
Dzionka gratulacje!!! 😅

Ja nie czytam starych wpisów bo jak trafiam na swoje posty to mi wstyd 😁
Dziekuje! Wrzuce takie-o pogladowe, jutro moze cos sensownego 😉 co za ssak i wyjec, oesu!

Ooooo co za słodycz!  😍  😍  😍
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 grudnia 2017 23:06
Dzionka jaka cudna!!! 🙂 śliczne oczka 🙂 Jeszcze raz Ci gratuluję !

Julie Trzymam sie, bede dzielna... staram sie. Mam teraz dla kogo 😉 dzieki :kwiatek:
slojma   I was born with a silver spoon!
05 grudnia 2017 23:10
Gratulacje  😅 sama slodycz 😍
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
06 grudnia 2017 05:27
Ogromne gratulacje  😅 😅 witamy Helcie  😍
Lotnaa   I'm lovin it! :)
06 grudnia 2017 05:39
😅 Dzionka, gratulacje! Przecudna! I faktycznie wygląda jak Sarka! I poród super. Odpoczywajcie 🙂
Dzionka gratulacje!  😅 świetnie, że tym razem poród miałaś łaskawy  💃 a Helcia śliczna, po siostrze  😍
Ogromne gratulacje Dzionka! I tak się cieszę, że tym razem miałaś ekstra poród!  🙂 🙂 🙂 A Helcia prześliczna.  😍
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 grudnia 2017 05:53
Ojej, Sara xero 🙂
Dzionka gratulacje! Taki expres poród - super. Teraz się cycujcie i odpoczywajcie.
Dzionka - cudna Helcia! rzeczywiście, wygląda na Saro-klona:P zdrówka dla Was Dzielne Dziewczyny! 😅
Dzionka mega gratulacje!! Trzymajcie się cieplutko. A Helenka to piękne imię, nasza Lil ma tak na drugie 🙂
Dzionka gratulacje! Ojej jaka podobna do Sarci z buźki! 😍
Dzionka gratulację przepięknej córci  💘
Dziękuję dziewczyny za kciuki  :kwiatek:
Siostra nadal w szpitalu ale pomalutku wyjaśnia się co się zadziało i zagrożenie mija.Do końca ciąży czeka ją leżenie w łóżku ale widziała wczoraj całe i zdrowe dzieciaki na usg i się trochę uspokoiła  😉
Dzionka gratulacje ogromne 💘
Tak przy okazji magia revolty zaglądam od czasu do czasu a jak się rodzi nowe revolciątko to mega wzrusz, czy tylko ja mam oczy na mokrym miejscu? 😡
Dzionka Ale mialam czuja, ze sie Helcia sama zorganizuje!! Gratulacje ogromne i Respekt za "produkcje" klona Sary  😉
Dzionka, Gratulacje! Śliczna Helcia 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się