Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Tu jest więcej informacji https://www.facebook.com/treningkoniBC/ propo Kicina
Kicinland nie ma wolnego boksu, a Dominantę tez polecam widać, ze nowi dzierżawcy mają pomysł na stajnie i powoli wszystko zmienia się na lepsze.  😉
Szukam informacji o stajni Dominanta i nie moge nic znaleźć, strona internetowa nie działa. 🙁
MalinaZGryzina podałam link do fb MalinaZGryzina
To ten equisport center w Kicinie?
drabcio Tak, na Facebooku jest jako Equestrian Service BC
W Kociałkowej Górce http://radiopoznan.fm/informacje/pozostale/duzy-pozar-pod-pobiedziskami-na-miejscu-osiem-zastepow-strazy-pozarnej-aktualizacja nic o koniach nie piszą, mam nadzieję ze wszystko w porządku.
Rozglądam się za stajnią w okolicach Poznania (najchętniej północno-zachodnia strona). Zależy mi na pastwiskach i bliskości lasu. Myślałam nad stajnią dla emerytów, rencistów 🙂 Macie jakieś namiary?
Cena do 600 zł max.
.
Jaki pensjonat najlepszy do 800zł i do 30km od Poznania? Ważne, żeby na miejscu był dobry trener skokowy. Może nie być wolnych boksów, ale koniecznie z fajną halą.
majaa Ban permanentny
19 grudnia 2017 14:27
Z racji przenosin, szukam informacji na temat tego jacy trenerzy stacjonują na Hipodromie Wola? Czy ktoś takie posiada?
Z racji przenosin, szukam informacji na temat tego jacy trenerzy stacjonują na Hipodromie Wola? Czy ktoś takie posiada?

skoki czy ujeżdżenie?
Trenerów na Woli jest wielu. Dojeżdżających na treningi jeszcze więcej 🙂
majaa Ban permanentny
20 grudnia 2017 21:50
Raczej skoki. Chodzi mi bardziej o tych na miejscu. Od razu mówię, że nie musi być to jakiś trener z górnej półki.
Czy orientuje się ktoś jak wygląda w tym momencie pensjonat w Baborówku?
Czy są wolne miejsca (2 konie)? Na jak długo konie wychodzą na dwór? (zależy mi aby konie były cały dzień na padoku)
Oraz z jakimi trenerami skoków (wkkw) można trenować na miejscu?
kabacinek ja tam polecam z czystym sumieniem dla emerytów lub rekreantów stajnię w Imiołkach. O konia naprawdę można być spokojnym a ja naprawdę wiem co mówię i wiem co to znaczy 🙂 Cena 550 zł z tym, że odległość raczej nie na codzienne dojazdy, ale opieka nad końmi w tej stajni to rekompensuje. Wszystko zależy jakie kto ma priorytety, ale dla emerytów to ideał.
Stajnia Pasja . Zębowo k.Lwówka (trasa z Poz na Berlin). Kameralny pensjonat ,spokój cisza, lasy . Pensjonat ma łąki (konie z problemami oddechowymi czują się w pensjonacie  dobrze ). Koszt 500zł . Opieka weterynarza Wojciech Ryszka z Equi Salus. Ścielenie codziennie do czysta i świeże . Karmienie 2 razy dziennie . Automatyczne poidła ,siodlarnia ,3 maneże , lonżownik , miejsce do odpoczynku(ławki,leżaki) ,zrobienia kawy ,ogniska czy grila. Sielsko anielsko a przy tym wesoła ekipa , kameralnie 😉
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
31 grudnia 2017 19:30
jagoga, w Babo mają full aktualnie. Konie na wybiegu są ok 5 godzin,więc bez szału. Co do trenerów nie mam aktualnych info a nie chce namieszać, mogę podpytać.

kabacinek, Imiołki faktycznie super,potwierdzam. Konie mają spokój,czysto i żarcie. Terenów mnóstwo, no i jezioro zaraz przy stajni.
Z tego typu stajni niezmiennie best ever Krzywa,no ale miejsc brak permanentnie  😎 i dość daleko od poznania.
Jakie pensjonaty znajdę w okolicy Ostrowa Wlkp. ewentualnie w Kaliszu? Może być też niewielka stajnia przydomowa ze słabszą infrastrukturą. Poniżej 750zl.
Przenoszę się z Warszawy za kilka miesięcy, wiec na początek może być coś przejściowego.
Stadnina Koni Studniewski w Gutowie. Duży plac do jazdy z przeszkodami, hala jest trochę ciasna, duże pastwiska. Swego czasu opieka była 24h - w ciągu dnia stacjonujący trener, od wieczora do rana stajenny. Nie wiem, jak wygląda teraz, bo dawno mnie tam nie było.

W okolicy z większych ośrodków jest jeszcze Borowianka (ale nie wiem, czy prowadzą pensjonat, na pewno jest szkółka) i KJ Wolica niedaleko Kalisza. Z małych stajni nie pomogę, nie orientuję się aż tak.
Trampeczka Dziękuję bardzo  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Napisałam do nich, czekam na odpowiedż. A masz może jakieś informacje o stajni we Wtórku?

Jeśli ktoś ma info o przydomowych stajniach pod Ostrowem Wlkp. to bardzo proszę  :kwiatek:
A może ma ktoś jakieś info o stajni Trzcieliny?

...dlaczego ten wątek tak słabo działa w porównaniu z warszawskim....
  🤬
kojarzy któraś z Was stajnie za murowaną, prywatna, stajnie?-jeździła/jeździ tam konie Ada Menes. Byłam tam jako dzieciak, sama nie wiem z jakiej paki-ale pamiętam ze stajnia była piękna, jedyne co pamiętam to plac do jazdy przed stajnią, stajnia w kwadracie, z dziedzińcem na środku, i za stajnią wielkie pastwiska. kojarzycie coś?  :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 stycznia 2018 20:23
Ada Menes miała konie w Pławnie (?), koło Kamińska(?) ,  opis stajni się zgadza,  ale pastwisk tam żadnych nie ma,  tylko padoki. 
Basznia, dzięki!  :kwiatek:
Hej,
Gdzie oprócz Więckowic i Buku maja stajnie angielskie?
Głównie chodzi o tę właśnie część Poznania i okolic...
Witam!
Chciałam sie zapytać o pewna sprawę... otóż od dzieciaka jeździłam u Pana Jana Gibasa. Wcześniej przeczytałam tutaj niezbyt pocieszające informacje i chcialam sie dowiedzieć czy Pan Gibas nadal prowadzi swoja działalność.
Pan Gibas kilka lat temu umarł i z tego co wiem, to nikt z rodziny nie prowadzi dalej stajni.
A może ktoś coś o stajni Olmet w Słaborowicach?
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
21 stycznia 2018 19:17
Poszukuję stajni w okolicach Poznania. Moje wymogi to:
-dobry dojazd dla zmotoryzowanych - fajnie by było jak by stajnia była do 30km od zachodnio-południowej granicy miasta (chartowo),
-długie padokowanie (minimum 4-5h),
-racjonalne żywienie (dobre jakościowo siano, często podawane)
-fachowa opieka (boksy sprzątane/dościelane codziennie, możliwość podawania paszy)
-ogrodzony plac do jazdy/lonżownik
-cena max 600zł
Może jakaś dobra dusza mogła by coś polecić? Poszukuję stajni dla niespełna 3-letniej klaczki, w której mogła by jeszcze trochę dorosnąć i nacieszyć się dzieciństwem z kolegami z padoku, a przy okazji były by jakieś warunki do wstępnej pracy na lonży.
Koński Raj spełnia prawie wszystkie Twoje wymogi, oprócz odległości.
Jednakże kandydaturę zostawiam pod rozwagę, gdybyś niczego bliżej nie znalazła.

Ach, lonżownika nie mamy.
Czyli jeszcze ten mały mankament.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się