Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

o Chryste, pomijając imię w życiu bym za to 12 tysi nie dała.
vissenna   Turecki niewolnik
08 grudnia 2017 20:12
Duma Gabrysiewa gdzie by schować to coś chyba 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 grudnia 2017 16:02
+ 3 latek- początki skoków....
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 grudnia 2017 16:39
Watrusia, w temacie o puchnących z dumy było przed chwilą, że sadzanie człowieka na dwulatka to nic złego i fajnie jeszcze z roczniakiem zaczynać lonżę, żeby wyrobić mu mięśnie, więc to mnie zupełnie nie dziwi, ani nie szokuje.
I jeszcze to podłoże do skoków, a jeździec w czapce...
Brrryyy.
Strzyga Watrusia - w styczniu to już czterolatek.
Strzyga,  no to niedługo nie będzie nas dziwiło jak będą wsiadać na odsadki 🤔. I tak uważam że za młody na skoki, ale co ja się znam....
dea   primum non nocere
10 grudnia 2017 21:24
skoki skokami, a szczyl "pod dziećmi z rekreacji" nikogo nie rusza?
dea,  rusza, rusza, przecież on se sam przez przeszkody nie skacze dla odprężenia nudnego dnia.
anetakajper   Dolata i spółka
11 grudnia 2017 08:08
Anetakajper
Warunki slabe, ale ladny konik.  Ciekawe w jakim wieku. Wiecej niz 2 lata chyba nie ma.
Niedawno był za 4,5tys. W ogłoszeniu było podane, że ma 1,5 roku
Na tym walaszku, dzieciak"właściciel "już jeździł. Szkoda konia
KaNie,  jest  napisane, ze ma niepełne 2 lata 🤔
Watrusia
A no tak faktycznie. Nie kliknelam sobie w "zobacz wiecej" 🤬
Szkoda go w takim razie.
to zdaje się jest handlarz. Z tego co kojarzę w Sędziszowie jest takie co ma dużo "kolorowych"koni
vissenna   Turecki niewolnik
14 grudnia 2017 11:35
Kastorkowa   Szałas na hałas
14 grudnia 2017 14:12
To raczej tylko do zdjęć, miało pewnie ładnie wyglądać. Szkoda tylko, że za mały. No, ale tak poza tym to ona jest tak piękna, że jakbym była na kupnie konia już bym jechała.
vissenna
Jesteś pewna, że to nie jest pelham? Oczywiście niewiele to zmienia- dalej nie jest to kiełzno odpowiednie dla trzyletniego konia🙂

Kastorkowa
Na innych zdjęciach, już w pracy, ma to samo kiełzno w pysku, tylko z jedną parą wodzy. (zdjęcia 6 i 8)
Piękna jest 😉 ja bym brała i z tym wędzidłem 😉
Za 16000zl byscie ta kobyle braly?  😂 😵
No właśnie cena jak za 3 latka bez jakichś wybitnych predyspozycji/pochodzenia etc? Trochę dużo ale co kto lubi
Kastorkowa   Szałas na hałas
14 grudnia 2017 15:36
A czemu nie? Bo co zimnokrwista? Jakbym była na kupnie to bym się raczej nie zastanawiała. Izabele kocham a zimnokrwisty zawsze mi się marzył. Po zdjęciach wygląda na fajnego konia rodzinnego.
Koń jest wart tyle ile ktoś za niego da. Jest zrobiona w jakimś stopniu pod siodło i przyuczona do zaprzęgu, jak dla mnie cena nie jest zła.
Hmm jak dla mnie ona może być swietnym koniem szkółkowym/dla początkujących. Założę się, że jest też grzeczniejsza od większości kucyków (ale to dla mnie diabły wcielone :wysmiewa🙂. Aczkolwiek sporo już robiła jak na 3 lata życia, ale ja się na zimniokach nie znam.
Kastorkowa
Nawet nie chodzi o fakt tego ze to pogrubiany koń. Raczej o to, ze to taki konik rekeracyjny bez pochodzenia, bez szczegolnych predyspozycji. Moim zdaniem nawet nie szczegolnie ladny. Tyle ze izabel. No i pelham w ryju w wieku 3 lat  🤔wirek: Nie wiem czy bym dala za nia 5tys.
Kastorkowa, zgadzam się w 100%. Jeśli ktos chce to i więcej może dać, najważniejsze by obie strony były zadowolone z transakcji. Wszystko ma jednak jakaś obiektywna wartość i wydaje mi się, że jak na takiego 3latka 16 tysięcy to dużo - biorąc pod uwagę jakie konie można dostać za tą kwotę.
Akurat ziemniaki są w cenie, ze względu na masę😉

Obstawiam, że cena wysoka, bo sprzedający celują  w konkretnego klienta- takiego co zapłaci kilkanaście tysięcy za tuptusia do lasu, byle był ładnej maści (budowy już nie koniecznie). Jak się uda kogoś takiego znaleźć, to konik będzie miał fajne, lekkie życie, czego życzę mu z całego serca. Niemniej ja bym za nią nie dała złamanego grosza😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się