PSY

tulipan do kogo chodzicie na obi  😀? W wakacje jestem godzine od Wrocławia i poza agilitkami może bym jeszcze na obi pochodziła  🙂
smartini o matko, ja nie moge na takie targi łazić bo albo wracam biedna albo z depresją,że mnie nie stać 🤣
karolina_, no to skoro tyle wiesz (dziękuję za popisowy wykład 😀) to tym bardziej dziwi mnie Twoje lekkie podejście do podawania Sedalinu w takiej stresującej sytuacji, jaką dla psa jest strzelanie. Nie muszę przyzwyczajać psa dla niczego bo go nie mam 🙂 widzę że nadepnęlam na odcisk,  ale może ktoś z tej dyskusji skorzysta 🙂 Z mojej strony EOT.
mils   ig: milen.ju
09 grudnia 2017 15:25
smartini zaszalałaś. 😀 Zazdro szelkowo-obrożkwych zakupów! Mierzyłam ostatnio obwód szyjki Karmelita i prawie jestem gotowa zaryzykować kupnem Dogsplorera z Warsaw Doga, ale W. mnie powstrzymuje. 😁 Jak Cho na szarpak? Swoją drogą, doszły do mnie polecone przez Ciebie gryzaki, Karmelito zakochany, dzięki bardzo! :kwiatek:
NomNom gdzie takie spacery socjalizacyjne są organizowane? Teraz to już w ogóle nie mogę się doczekać końca szczepień. 😜
tulipan no cudowna jest Twoja Sigi!
Wejdź na fb na strone My i psy, oni to organizują 🙂 Spacerują chyba po Starym Gaju.
smartini   fb & insta: dokłaczone
09 grudnia 2017 15:36
mils, no, a i tak nie kupilam wszystkiego co obawiałam, było... za ciasno. Ja sama gorzej się tam czułam niż pies :P także powiedziałam pass, wzięłam co chcialam tylko. O szelki się bałam, że coś źle zmierzyłam ale leżą idealnie, w ciasnej wersji - długo nam posłużą <3 a obroże mogłam zmierzyć na psie i to jednak swietna opja jest! Szarpakiem się jeszcze nie bawił ale na placu raz pożyczylam tezr zaymowy i był zachwyt wielki. No i nie ma za co, smacznego dla Karmela ;D
Kastorkowa   Szałas na hałas
09 grudnia 2017 15:57
Smartini to się obkupiłaś  🙂 Byłam na chwilę rano, ale fakt strasznie ciasno było, więc zobaczyłam tylko na to co chciałam i się zmyłam. Nawet mi migneliście przed oczami  a raczej pierwsze co zobaczyłam to Cho  🙂 Przeuroczo wygląda.
smartini   fb & insta: dokłaczone
09 grudnia 2017 18:13
Kastorkowa, o widzisz 😉 brałaś coś? Ciasnota była, mimo zapewnien, ze bedzie szeroko 🙁 wystawcy też jeden na drugim, do niektorych nawet nie zaszlam bo jakoś mi ginely w tłumie. Oby za rok znaleźli większą halę!
No a Cho całym sobą zwracał uwagę 😁 śpi nadal, była tylkobprzerwa na siku i dotrzymanie towarzystwa w kuchni jak gotowałam kolację xD
Kastorkowa   Szałas na hałas
09 grudnia 2017 19:07
Smartini zwłaszcza, że dużo osób jednak z psami przyszło ( były piękne dwa białe borzoje  😍 )  Wzięłam im tylko gryzaki od Milorda. Młoda jeszcze rośnie, ale po zobaczeniu na żywo po świętach pewnie będę zamawiać jej obroże ze smyczą od Baylabell różową w diamenty tylko w rozmiarze już na dorosłą  🙄, ale będzie raczej tylko wyjściowa bo na co dzień to szybko będzie czarna  🤣

A młodemu się nie dziwie, że śpi bo emocje to miał dość duże w tak małym miejscu  🙂 Sama miałam zabrać młodą, ale jechałam od razu do koni i nie chciałam jej targać ze sobą.
smartini   fb & insta: dokłaczone
09 grudnia 2017 19:12
Kastorkowa, widziałam te borzoje, były boskie! Ten większy to był szczeniak (huehuehue...) i klapal na Chorizo a ten dalej, heja, skakać na wielkiego psa! Za to dwa mopsy i buldog francuski wzbudziły niepokój. Jednak brak kufy był dla dzieciaka podejrzany 😁 miałam brać ślinianki od Milorda ale ostatecznie nie wróciliśmy, właśnie ze względu na tłum 🙁 a obroże w sumie dlatego właśnie kupiłam, bo kozowa jest typowo 'wyjsciowa' a jednak nie ufam klamrze ktora mam, kilka razy się rospiela bo wlazla w nią sierść :/
Aaaa my musimy się przeprosić z linką w lesie 🙄 Moje sucze miało okropny problem z leceniem za tropem zwierzyny,ale od maja nagle coś pykło i piesek stał się odwoływalny! Szczytem mojej radości był moment gdy wyleciał nam na drogę koziołek a ona pogapiła się chwile i wróciła do mnie. Byłam dumna,że dokonałyśmy w sumie niemożliwego. No. Do wczoraj. Jej kolega wypłoszył sarne z krzaków,a ta przeleciała dosłownie koło niej...Pierwsze prawo psa wielce myśliwskiego mówi,że jak coś jest żywe i ucieka to trza to gonić. No i pogoniła z jazgotem jakby ją ktoś ze skóry obdzierał. Zniknęła na jakieś 5 minut,podczas których zastanawiałam się czy połamała nogi,czy może ta biedna sarenka nie padnie na zawał. Już wiem,że koleżanka poczuła zew natury i znowu się będziemy linkować bo gdy później inna sarnina przeleciała przed nami to mój 10kg piesek prawie wyrwał mi rękę 🙄
Kastorkowa   Szałas na hałas
10 grudnia 2017 17:48
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 grudnia 2017 17:56
Kastorkowa, znajoma (właścicielka siostry Chorizo, Chii) ma taką w czerwoną kratę i jest nimi zachwycona :P
Kastorkowa   Szałas na hałas
10 grudnia 2017 18:08
Smartini na Ciebie zawsze można liczyć  🤣  Napisałam właśnie do nich jak z wytrzymałością na małego smoka  😀

A co do smoków to mała smoczyca skończyła kilka dni temu 6 miesięcy. Jak to szybko minęło. A posłanie się trochę skurczyło








mils   ig: milen.ju
10 grudnia 2017 18:36
Kastorkowa o rany, skąd te obroże? 😍

edit. Rany, nie zauważyłam, że podlinkowałaś. 😵
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 grudnia 2017 18:44
Kastorkowa   Szałas na hałas
10 grudnia 2017 18:56
Smartini ja też was z chęcią kiedyś poznam.  😀 Niestety Huta to nie moja strona, my w przeciwną bo Prądnik Biały  😉
Szelki świetnie wyglądają, a z małego urodzony model rośnie 😀 W sumie nie ma innego wyjścia będąc psem fotografa  🤣
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 grudnia 2017 19:01
Kastorkowa, ja czasem jeżdżę na Bronowice, więc Prądnik mam 'po drodze' 😉 a skubany na zdjęciach wychodzi zacnie i poważnie - całkowite przeciwieństwo rzeczywistości :P Dzisiaj byliśmy na Coco, i pies Dante to wypisz wymaluj Cho, tylko łysy 😁
smartini piękne fotki pana kiełbaski 😍 zdobycze też ekstra
Kastorkowa smoki robią wrażenie, ostatnio widziałam jednego na seminarium z obi, był ekstra  😜
tulipan trzymam kciuki żebyście złapały bakcyla obi, ja się wkręciłam sama nie wiem kiedy 🙂

my póki co w obi-szale 🙂 a od lutego zaczynam kurs trenerski  😅






Na czym polega taki kurs trenerski?
smartini ja się szarpnęłam na szeki z WD shine in lime do kompletu z obrożą bo potrzebujemy jakiś miękkich guardów do treningów obrony. A tak to szarpaki, linki i inne akcesoria treningowe kupuję  😁 Kiełbaska rośnie jak na drożdżach!

dziewczynka na razie martwi mnie to, że mój pies łapie szybciej ode mnie i nie nadążam z nagradzaniem i okazuje się, że nawet samokontrola nie taka straszna. Grunt to odpowiednia motywacja 😁 Ale podoba mi się, zwłaszcza jak zobaczyłam Orsona w akcji 😉 A kurs trenerski jak długo trwa?

RaDag jest trochę teorii z behawioru i pracy z psami, są warsztaty z własnym psem, jest sporo zajęć w schronisku oraz szkole dla psów, duża część poświęcona jest też organizacji zajęć i pracy z klientem. Prowadzący są świetnymi behawiorystami i na tym mi głownie zależało, bo wiedzy o tym jak prowadzić psa do sportu mam dużo, zdecydowanie gorzej się czuję w temacie psów z problemami. Także liczę na to, że uzupełnię tę wiedzę.
tulipan Kurs na który się zapisałam trwa od lutego do maja, wychodzi jakieś 7 zjazdów 2-3 dniowych
Fajne! Pierwszy raz słyszę o takim kursie.
Ja tam jakąś historię szkoleniową już mam, ale z chęcią bym się rozwijała, a właśnie sport niespecjalnie mnie interesuje na tym etapie życia 😉
A kto to organizuje?
smartini   fb & insta: dokłaczone
11 grudnia 2017 09:57
tulipan, huhu, to będziecie neonowe! 😀 no rośnie niesamowicie, jak sobie czasem przypomnę, ze tu nie sięgał, tam nie sięgał... No i coraz mi ciężej na rękach :P
Kastorkowa   Szałas na hałas
11 grudnia 2017 18:15
Smartini dobrze wiedzieć, to może kiedyś się uda  😀
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 grudnia 2017 18:23
Malinka tak się cieszy na swój codzienny zastrzyk  😁

Melduję, że mój malec zaliczył swoje pierwsze górki. Nic ekstremalnego, ot, 2-godzinny spacer, szlakiem dla emerytów i rencistów. Piesek się zmęczył, ale nie jakoś bardzo, więc widać, ze to było optymalne. Szła na smyczy, bo nie chciałam, żeby robiła kilometry. Na razie przerwa, niech dorasta. Będziemy w Warszawie wydłużać dystans.

Słuchajcie, gdzie w Warszawie dobry psi okulista?

Wojenka, czy to guilty pleasure Malinki? 😁
Amnestia ja lecze okulistycznie od wielu lat w przychodni Panstwa Garncarz na Mokotowie, konkretnie u Pani Elwiry Buczek, bardzo polecam lekarza.
Dzięki! Podjadę! Chcę wykluczyć wszelkie problemy "oczne", bo nie wiem czy przypadkiem dzieciątko moje nie jest jakieś krótkowzroczne i dlatego tak reaguje na psy... Jeśli jest ok, to tylko praca, praca, praca 🙂
amnestria, lek. Przemysław Bryła - http://www.okulistykazwierzat.pl/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się