Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

żabeczka17, trzymaj się...
Żabeczka strasznie mi przykro. Moja kuzynka też wczoraj dowiedziała się, że od 2 tyg serce dziecka nie bije, a była w 10 t.c.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 grudnia 2017 09:18
Poprostu nie jest mi dane...
maleństwo   I'll love you till the end of time...
12 grudnia 2017 09:20
zabeczka17, nie tym razem. Tak sie staraj o tym myśleć.
Poprostu nie jest mi dane...


Nie myśl tak. Czasem się tak zdarza, może było chore, może nie w tej chwili. Ale przyjdzie czas. Znam przypadki beznadziejne gdzie tylko in vitro wchodziło w grę, a dzieci teraz na świecie, obyło się bez żadnych wspomagaczy.
Boże jakie tragedie, tuż przed świętami 🙁
Zabeczka17 przytulam, strasznie mi przykro  😕 mam nadzieję, że niebawem los się odmieni i wrócisz tu do nas
Gunia92 trzymam kciuki za drugą fasolkę siostry!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 grudnia 2017 09:25
Biorę wlasnie skierowanie do szpitala... nie mam siły tam wracać. Marze o tym aby to samo sie rozwiązało. Masakra.. jezu jak ja nie chce tam jechać.
zabeczka17 bardzo mi przykro. Trzymaj się kochana  :kwiatek:

gunia92 trzymam kciuki za drugie dzieciątko.
zabeczka17 - przykro mi bardzo 🙁
Żabeczka (trzymam Cię za rękę .)
zabeczka17, bardzi mi przykro  :przytul:
gunia92, kciuki za drugiego maluszka i siostrę.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 grudnia 2017 11:18
Zabeczka17 przytulam, strasznie mi przykro  😕 mam nadzieję, że niebawem los się odmieni i wrócisz tu do nas


Nic nie będę przedłużać swojego pobytu tutaj , dziekuje za wsparcie.

Życzę Wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku przyszlym mamom bezpiecznego, bezbolesnegi i szybkiego rozwiązania.
Rany dziewczyny tak potwornie mi przykro 😕
Gunia- cały czas kciukam...

zabeczka, przesyłam Ci cała masę uścisków i tule tak mocno jak umiem. 🙁 wierze mocno se będzie Ci dane. Wracaj tu szybko, najlepiej sie z nami wcale nie żegnaj. będę myślec o Tobie każdego dnia.
Ehh, przykre wiadomości w wątku ostatnio 🙁 zabeczka wracaj do nas szybciutko.

My dziś wyszliśmy rodzinnie na 1 spacerek Helci z okazji skończenia 6,5 dnia 😉! Mam ładne zdjęcia, więc pokażę 🙂



OMG byłyście obok nas! 🙂 Buziaki dla obu dziewczyn! 😍



żabeczka, bardzo mi przykro 🙁
zabeczka17, trzymaj sie. Wiem, ze Ci ciezko, ale pomysl, ze tak mialo byc, moze dzieciatko zle sie zagniezdzilo, moze jakas wada... Jeszcze tutaj wrocisz z radosnymi nowinami, czekamy.
Dzionka Sara to moja idolka - trzymaj ją dla któregoś z moich chłopców 😎
A poza tym uwazam ze to nieprzyzwoite zeby tak wyglądać 6 dni po porodzie 😜
Dzionka, przeslicznie wygladacie!  :kwiatek:

Poniewaz Jeremi urodzil sie wczoraj 😉 (termin), wzielismy go do domu  💃 Szybko sie w jeden dzień ogarnelam po porodzie, co?  😁 Na razie nie ogarniam, mam w pokoju mega rozpi*dziel, i do tego chyba mam nawał (normalnie odciągam co 3h 120ml, teraz odciągnęłam 200, bo się zagapiłam :zemdlal🙂. Pierwsze karmienie w domu za nami, trwało z przerwami godzinę, ale wypił swoją porcję. Dam sobie dzień, dwa, aż się przyzwyczaję do niego w domu, poczuję się znów na pewnym gruncie i będę przystawiać do piersi 🙂 Stęka, brzuszek mu dokucza, szumiś w użyciu (Szafirowa  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek🙂, jak złapię oddech i powstawiam foty to rozpoznacie ciuszki  :konik🙂 Nie wiem, jak przeżyję noc! Milan na razie mega się ucieszył na wieść, że Jeremi czeka na niego w domu, przebierał od wejścia nogami, a potem jak go zobaczył, to ...wystraszył się - "bo ja myślałem, że on będzie jednak trochę większy i że nie będzie tak piszczał" (akurat prężył się i pisnął dość mocno), ale potem po swojemu przemyślał, przetrawił i kilka razy podchodził z pytaniem, czy może go dotknąć, naznosił mu swoich zabawek i maskotek, pomógł mi (przyniósł kocyk i wyrzucił pieluszkę), a jak karmiłam to zaraz sam zawołał, że chce mleko 😀
kenna - cudowne wieści 😅 😅 😅 buziaki dla Was, święta w domu brzmi 💘
Zabeczka17 współczuje bardzo, trzymaj się! 😕 😕
Kenna Super!!  💃

Ja za to po połówkowym USG i wszystko jest dobrze. No i już na sto procent jest chłop 😅
Chyba czas zacząć przygodę ze sklepami i wszystko kupić. Jak o tym myślę, to już mi źle.. Jak wy przez to przeszłyście? Ja mam wrażenie, że tego jest tak dużo, że się pogubie 👀

Kenna wspaniale!  😅 ilekroć pisałam post do Ciebie to chciałam się spytać, kiedy planowane jest wyjście no i się doczekałam! Jeremek zrobił Wam piękny prezent  😍 koniecznie wrzuć jakieś jego fotki  :kwiatek:
Shantowa chyba mnie coś ominęło w tym wątku  👀 gratuluje! Co do wyprawki to najlepiej zrobić listę i rozeznanie co jest na serio niezbędne i ściśle się tego trzymać, albo dać się ponieść i stracić fortunę na milion zbędnych rzeczy  😁
maleństwo   I'll love you till the end of time...
12 grudnia 2017 19:57
kenna, joooohooooo! Mówiłam, że na święta będziecie? Cudownie, to najlepsze co dziś usłyszałam.
amnestria, ano byliśmy, wypatrywałam białego futerka 😀

Muffinka, hihi dziękuję i będę pamiętać 😉 I fakt, miło się było pierwszy raz od dawna wbić w jeansy i umalować😀

kenna, o niee, z trudnem się nie poryczałam, bo czytałam mając Sarę na kolanach - gdyby nie to wyłabym na bank! Cudowne wieści!! Buziaki dla dzielnych braciszków! Btw nie chcesz paczki pampersów 0? Jak Ci się przydadzą to podrzuć na priv adres 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
12 grudnia 2017 20:14
zabeczka17, bardzo mi przykro 🙁 Ale tak jak dziewczyny mówią, jeszcze do nas wrócisz, jestem pewna. A teraz, widocznie tak natura chciała. Ściskam mocno.

kenna, aaaa! Aż się popłakałam! Cudownie! Strasznie się cieszę. Czekam na zdjęcia, jak się nieco ogarniecie.
A jak to teraz wygląda pod kątem opieki? Tzn macie zaleconą jakąś rehabilitację czy coś, czy raczej tylko miłość i czas?

Dzionka, wyglądasz, jakbyś właśnie ze spa wróciła! Wózek wystrzałowy! A skąd Sarka ma taką fajną kurtkę?

Shantowa, tak naprawdę na początek nie potrzeba tak wielu rzeczy, zawsze można dokupić raz dwa. Łóżeczko, wózek, ciuszki, a reszta to jakieś pierdoły. Spokojnie 🙂
Lotnaa, ja dziekuje za takie SPA  😂 a kurtka Sary z okaidi 🙂 co tam u Hani?
kenna cudowne wieści,  wspaniale że jesteście już w domku 😍
Dzionka świetnie wyglądacie,  Sara uśmiechnięta,  no i ta słodka kurteczka  💘
Shantowa no to jesteśmy na zbliżonym etapie,  większość zakupów też mam przed sobą,  ale jestem już po dwóch zajęciach w szkole rodzenia i jakoś tak prostsze mi się to wydaje, położna objaśniła całą wyprawkę,  torbę do porodu i faktycznie,  jakoś dużo tego nie ma.  Sklepy nas teraz zasypują masą gadżetów,  które wcale niezbędne nie są  😀
O jaaa Kenna super, że już w domku.  😅 😅 😅 😅 😅
  Spokojnie wszystko ogarniesz. Przecież matki to najlepiej zorganizowane osoby na świecie 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
13 grudnia 2017 07:57
Kenna - super! Gratulacje!! Ile czasu spędziliście w szpitalu?

żabeczka - przykro mi. Ale cóż, tak się zdarza. Pewnie już niedługo znów tu zawitasz 🙂

Dzionka - nieprzyzwoite mieć taką figurę tydzień po porodzie :P
Kenna cudowna wiadomość  😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 grudnia 2017 08:08
Dzionka - nieprzyzwoite mieć taką figurę tydzień po porodzie :P


I to po drugim! Ile to ja się nasłuchałam, że po pierwszym to jak cię mogę, ale po drugiej ciaży to już jest masakra wrócić do formy... 😉 (zapewne tyle w tym prawdy, jak w tym, ze w drugą łatwiej zajść).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się