Odznaki PZJ

Gozya, ushia,  :kwiatek:
W programie było "wężyk" więc wolałam się upewnić, ze dobrze zrozumiałam (czyli tak jak na rysunku) Jeszcze raz dzięki 🙂
ushia   It's a kind o'magic
01 czerwca 2009 20:42
anderwill - pojechac licencyjny zdaje sie mozesz, ale i tak licencje dostaniesz jak dorobisz srebrna
trzy miesiace od brazowej
[quote author=Ktoś link=topic=62.msg263335#msg263335 date=1243544614]



akurat w przypadku PKJ było tak,że certyfikat był i ośrodek również istniał po uzyskaniu certyfikacji w 2008 roku.szkoleniowiec na którego papierze "wisiał" ten ośrodek wycofał się z tej formy współpracy i formalnie PKJ jako ośrodek certyfikacyjny został oficjalnie "zdegradowany" do III rangi,czyli de facto nie ma prawa autoryzować egzaminów na odznakę srebrną  😎
[/quote]

bardzo interesująca informacja Ktosiu...chyba zadzwonię dziś do źródła,czyli pzj i zapytam o co chodzi z tą certyfikacją PKJ...dam znać  😎
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 czerwca 2009 08:22
Samsamie - z nieskrywaną niecierpliwością czekam  😎
Bardzo miła pani w pzj poinformowała mnie,że po prostu strona nie została zaktualizowana...zmienił się szkoleniowiec Ktosiu?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 czerwca 2009 09:52
robi się bardzo interesująco Samsamie 😎

p.s. a strona nie zaktualizowana także pod względem "kwitów" szkoleniowców 😉
Zdałam brąz w 2007r. i jestem zarejestrowana od 2007r.
nie posiadam III licencji = III klasy sportowej (?)
W tym roku chcę zdawać srebro, ale na stronie PZJ czytam:
"Z egzaminu praktycznego (z części odpowiadającej uprawianej dyscyplinie) na Odznakę Srebrną zwalniani są zawodnicy posiadający aktualną, dowolną klasę sportową."

Czyli mam rozumieć, że jeśli przed egzaminem zrobię III licencję, tzn. że nie będę musiała zdawać części skokowej egzaminu ?
ushia   It's a kind o'magic
06 czerwca 2009 10:14
klasa sportowa a licencja to dwie rozne rzeczy
Edit
Już doczytałam 😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
08 czerwca 2009 12:55
czym różni się klasa sportowa od licencji?i po co jest jedno a po co drugie?
zeby startowac w zawodach potrzeba brązowej odznaki,badan lekarskich i czegoś jeszcze?
jęsli chce się startowac wyzsze klasy to wystarczy zrobic kolejna odznake czy trzeba miec jakies licencje czy cos?
przepraszam ale musial zapytac i mi to trzeba "jak krowie na rowie"bo sie gubie w tym wszystkim... 🙄
odznaka nie wystarczy, licencyjny konkurs trzeba zaliczyć tak czy inaczej

a do startów potrzeba jeszcze ubezpieczenia



Ubezpieczenia NW - dla ścisłości, i wystarczy, że klub ubezpieczony (ksero polisy, czasem jeszcze podbita leg. klubowa).
Dla niepełnoletnich jeszcze zgoda opiekunów na starty.
I oc do rejestracji w WZJ tylko brązowa odznaka (+reszta), srebrna + licencyjny to później (mowa o skokach).
No i deklaracja wypełniona przez klub i podpisana przez zainteresowanego lub prawnego opiekuna, chyba że ktoś chce jako niezrzeszony (drożej!) to wtedy deklaracja z informacją, że niezrzeszony.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
08 czerwca 2009 13:23
dziekuje dziewczyny,a mam jeszcze jedno pytanie-wiem,wiem mecze,na czym polega ten konkurs licencyjny?potrzebny jest do startow w skokach?
Potrzebny jest do startów powyżej klasy L.Jest to L-ka podczas której sędzia ocenia styl przejazdu.Zalicza ocena do 3,5 pkt.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
08 czerwca 2009 13:30
D&A dzieki 😉 rozjasnilyscie mi sytuacje 🙂 ale poki co wyżej niż L to raczej jezdzic nie bedziemy,poki co chcialabym obcykac jakies LLzeby sie konisko przyzwyczaiło 🙂
Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
11 czerwca 2009 11:06
Mam prosbe do osob, ktore zdawaly na zlota odznake. W czesci uj trzeba wykonac kilka elementow w okreslonym porzadku (step swobodny i posredni, klus roboczy i posredni, galop roboczy, kontrgalop, ustepowanie glowa do sciany w stepie i klusie) w czasie 15 min. I teraz moje pytanie: czy ktos ma sprawdzony schemat jak to polaczyc zeby szanowna komisja byla zadowolona ? Szukam inspiracji.. 🤔wirek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 czerwca 2009 11:36
jak byś lekko zmodyfikowała program 1*A w WKKW,to masz te wszystkie elementy w ciągu....musiałabyś tylko trawers w kłusie dodać.

p.s. rozumiem,że ustępowanie z głową do ściany to trawers? 🤣
[quote author=Ktoś link=topic=62.msg273017#msg273017 date=1244716614]
p.s. rozumiem,że ustępowanie z głową do ściany to trawers? 🤣
[/quote]
Ktoś Nie mieszaj szyszcew głowie! Jeśli nie wiesz, co jest co, sprawdź sobie w przepisach uj.
W A 1* jest stęp wyciągnięty - tam można zrobić swobodny.
I cofanie zbędne.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 czerwca 2009 12:09
halo,spokojnie,nie rzucaj się się tak. po pierwsze napisała,że szuka inspiracji,a nie gotowego programu,a po drugie napisałam,że musiałaby sobie lekko zmodyfikować,więc relax...może meliska?
A ja się rzucam?
Program do inspiracji dobry i pewnie szyszka Ci podziękuje (o - jeszcze chyba żucie niepotrzebne).
Wydaje mi się po prostu, że ten wątek "Odznaki" jest informacyjny - i to dla "szczypiorków", więc po co żartować, jeśli może to dezinformację wprowadzić?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 czerwca 2009 12:20
dla mnie poczucie humoru jest w cenie...dlatego to był p.s. i dla tego ikonka tam była...ale ok,już uciekam,bo mam za dobry humor najwyraźniej  😉
Ktoś Jest tyle wątków, które aż się proszą o rozwinięcie skrzydeł!  😀
Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
11 czerwca 2009 13:18
halo spokojnie wiem jak wyglada, zarowno trawers, jak i ustepowanie  😎 Ktos bardzo dziekuje na pewno przejrze i sprobuje dopasowac  :kwiatek:. Najgorsze jest to ze to ma byc rowno 15 min, jak wyjdzie mniej to zle jak dluzej tez zle  🤔
Osobiście odebrałam wpis Ktosia jako żart  😀 I nawet przypuszczałam, że Ty też. Ale zagląda tu sporo osób, które dopiero brązową będą zdawać - a dezinformacji i bez żartów jest pełno  🙁
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
11 czerwca 2009 15:02
Orientuje sie ktos moze kiedy jest cos na Partynicach?Mam na mysli braz?musze to w koncu zdac...byloby juz zdane gdyby nie ten wypadek 🙄
w zeszły piatek były ponoć odznaki na Partynicach.. musisz zadzwonić i się dowiedzieć czy nadal coś planują...
jak dzwoniłam to sami nie wiedzieli kiedy będzie następny egzamin, mówili tylko, że jak będą wiedzieli to umieszczą informacje na stronce. Na ogół jest tak, że informują na 2 tyg. przed, więc musisz sprawdzać co chwilę.
Nie wiecie gdzie w okolicy Wrocławia (najlepiej woj. dolnośląskie) będzie organizowana brązowa odznaka jakos w wakacje?
I nie piszcie zebym sprawdzila na stronie PZJu, bo tam nie ma informacji o wszystkich egzaminach
ushia   It's a kind o'magic
12 czerwca 2009 16:04
za to jest raczej aktualna lista osrodkow certyfikowanych - sprawdz ja a potem pytaj w osrodkach, tak jest chyba najpewniej
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
28 czerwca 2009 12:56
Na brązie w kłsuei jesli ktos kłus zacznie na zła noge ,ale zaraz saidzie na dwa takty i bedzie anglezował na dobra to to jest juz liczone jako błąd czy wszystko ok?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się