Stajnie w Lublinie

Muchozol liczy się :-) dzięki
U nas jest. Robiliśmy je sami, ale się sprawdza, o ile takie też bierzemy pod uwagę
A Piker nie ma czasem solarium? Coś mi się zdaje że mieli
Znacie kogoś kto dobrze dopasuje siodło??  👀
Witam.
Mam kilka  pytań odnośnie stajni Bukowa Zagroda. Chcę reaktywować moje jeździectwo i okazuje się,że ta stajnia jest najbliżej mnie. Chodzi mi czy jest tam prowadzona szkółka? jakie konie, instruktorzy?
Znacie kogoś kto dobrze dopasuje siodło??  👀


Mi przymierzała Magda Mamczarz - mogę ją śmiało polecić, o ile już wróciła z wojaży zagranicznych 🙂 A dopasowywał według jej zaleceń pan Bogdan z HB Contact, siodło musialam wysłać - dostałam spowrotem po tygodniu i od razu było ok, bez konieczności powtórnej korekty.
ciasteczka W Bukowej Zagrodzie pracuje instruktor. Na miejscu treningi prowadzą także Justyna Turek-Wierzchowska i Piotr Wierzchowski. Konie fajne. Są rekreacyjne fryzy i sp zrobione skokowo i ujeżdżeniowo. Namiary do instruktora są na fb stajni, a po nr do Wierzchowskich zapraszam na priv.
Witam, jakiego weterynarza polecacie do tarnikowania, wyrywania zębów i ile taka przyjemność może kosztować?
Pozdrawiam.
Rojek przyjeżdża co jakis czas do Lublina, moja ogarnął super takze mogę go smialo polecic do tego, mimo ze jest glownie ortopeda :-)
Z takich typowych stomatologów, to dr Dziekoński - bardzo polecam.
Do zębów polecam  Beatę Kaczmarek.
Dziękuję za informacje :-)
dolcezza ja bardzo polecam dra Kotowicza. Poradził sobie szybko także z trudniejszym przypadkiem (złamany ząb, ale w poprzek, więc ciężej wyrwać), a po jego robocie od razu widać poprawę "na wędzidle". I ma rozsądne ceny 🙂.
dolcezza ja bardzo polecam dra Kotowicza. Poradził sobie szybko także z trudniejszym przypadkiem (złamany ząb, ale w poprzek, więc ciężej wyrwać), a po jego robocie od razu widać poprawę "na wędzidle". I ma rozsądne ceny 🙂.


I świetne podejście do koni - wprowadza spokój. Mojego poprzedniego robił a nikt inny nie był w stanie się zbliżyć i przy najprostszym badaniu była corrida. A on podszedł, podał ogłupiacza w żyłę i zrobił co trzeba.
Mojej musiał otwierać ropę na żywca (inny wet nas olał i zrobiło się takie, zakażenie, że hej, bał się podać znieczulenia, żeby koń nie zszedł). Ja nie mogłam patrzeć (mój ukochany koń 😉), ale mąż był przy tym i mówił, że jedno szybkie, sprawne cięcie. Koń stał spokojnie, więc chyba zrobił to dobrze 😉.
No i ten ząb też się złamał paskudnie, bo to co ułamane siedziało w dziąśle 🤔. Ja nie chciałam patrzeć, ale ledwie zdążyłam odejść już mnie wołali, że po wszystkim 🙂.
[CIACH] - sio do ogłoszeń!
Ktos wie kiedy ma byc w okolicy dr Biazik? W innym watku padl styczen, ale moze cos wczesniej? Chce badac na wrzody
Będę umawiać przyjazd Pana Ząbczyka z Hidalgo do naszej stajni w Sadłowicach w celu pasowania używanych siodeł- czy byłby ktoś chętny na skorzystanie z usług Pana Piotra? Szukam w celu zmniejszenia kosztów dojazdu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na PW 🙂
karolina_ Ja swojego rumaka na gastroskopię wiozłam do Warszawy na Służewiec. Nie twierdzę, że to najlepsza opcja, ale na pewno najszybsza do ogarnięcia. Konia przygotowałam u siebie w stajni i zawiozłam na samo badanie- tego samego dnia wracaliśmy. Gastroskopię można też zrobić na klinikach na Głębokiej. 
karolina_ Ja swojego rumaka na gastroskopię wiozłam do Warszawy na Służewiec. Nie twierdzę, że to najlepsza opcja, ale na pewno najszybsza do ogarnięcia. Konia przygotowałam u siebie w stajni i zawiozłam na samo badanie- tego samego dnia wracaliśmy. Gastroskopię można też zrobić na klinikach na Głębokiej. 


Dzięki za info, Służewiec bądź Sggw to zawsze opcja B ale wole robic na miejscu.
Może nie do końca w temacie - ale czy ktoś wie gdzie w Lublinie kupię witaminy Eggersmanna?

Nie jestem na 100% pewna, ale najwięcej supli mają na piłsudskiego pod mBankiem . Zadzwon do nich 606 786 194, to Ci powiedzą czy mają.
Dziękuję 🙂
Czy ktos tutaj bylby zainteresowany wizyta internistki dr Anny Biazik w lutym? Chcialabym ja sciagnac ale ze wzgledu na odległość szukam wiecej koni zeby oplacalo jej sie przyjezdzac. Okolice Lublina mysle ze tez wchodza w gre.
Zapraszam na kurs Praktyczna fizjoterapia koni – Szkolenie I stopnia z Katarzyna Łukaszewicz 19-20 maj 2018r. w Stajni Promesa 18km od Lublina. [CIACH]
Jak u nas w regionie wygląda wymiana obornika na kostki słomy/siana? Ile za ile?
Ja mieszkam prawie przy granicy (okolice Włodawy) i cieszę się jak ktoś boks uprzątnie w zamian za obornik. A nawet jak nie to się cieszę jak zabiorą, bo nie mam za bardzo gdzie składować. Na słomę to nawet nie liczę  🤔
sprubój ogłosić na olx. Może trafi się klient. W okolicach Lublina jest dużo szkólek drzewnych. Mogą potrzebować. Do mnie kiedyś zgłosił sie rolnik spod Janowa L. (ok 90 km). Chciał zabrac całego tira. Płacił kosmiczne pieniądze. Od znajomych zabiera obornik producent jakichs dziwnych kwiatków. Ja od kilku lat myślę, zeby workować i sprzedawać działkowiczom. Ale na razie, nawożę pastwisko.
Tak, wystawiłam na olx i znalazłam chętnego do stałej współpracy i oboje nie wiemy jak się wymieniać. Dlatego robię rozeznanie 🙂

SzalonaBibi, nieeeee no gdzież tyle dobroci za darmo oddać 😉
Czy ktoś może mi podać numer do osoby, która zajmuje się korektą koni trudnych i dojeżdża do konia, chodzi mi o dojazd do Dysa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się