Końska Rewia Mody XI 2017

vissenna   Turecki niewolnik
06 grudnia 2017 22:00
Dla mnie najpiękniejsza kolekcja to choccochip-petrol i właśnie violet. Mogliby powtórzyć.

A Nici mi się podoba, troszkę jak pink/smurf a jednorożec super!
wątek zamknięty
Jak powtórzą violet to biere kredyt 😎

Piękny jest ten niciak, morelowy cotton kusi, różowa torba kusi, podkładki kuszą i ten oczodajny róż też. I strasznie podoba mi się ten jednorożec, szczególnie ten rozjechany na moreli... idealnie oddaje charakter mojego konia 😂
wątek zamknięty
Same kolory niciaka bardzo ladne, ale te polaczenia jakos mnie w oczy kluja...
wątek zamknięty
Fajne kolorki tej kolekcji, a wersja grafiki konika-jednorożca cudowna !!!
wątek zamknięty
Ja się chyba skuszę na tą różową derę dla mojego kucyka  😀
wątek zamknięty
A ja bym chciała którąś z tych toreb. I niech ktoś za mnie wybierze który kolor (może Mikołaj? :lol🙂, bo wszystkie są słodkie i nie umiem się sama zdecydować która najpiękniejsza 🙂
wątek zamknięty
Mnie kusi ten szary kantar z futrem i brzoskwiniowy czaprak. Tzn, kantar mi po nic, bo mógłby być tylko na zawody, a moja szkapa nie jeździ (ja tym bardziej). Czaprak z kolei dwie stówy za cottona to trochę tortury dla portfela. Musiałby być absolutnie piękny na żywo, w co wątpię, także tylko powzdycham "no chciałabym" i pewnie nic nie wezmę 😁
Ale kolorki fajne, nasycone w końcu jakieś, a nie pastele albo ciemnoty jak w heritage.
wątek zamknięty
Bubble pink z printem w białe gwiazki jest przecudny !
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
07 grudnia 2017 09:43
Zupełnie nie wiem czemu mówi do mnie cloudgrey  🤔wirek:
Poczekam, może mi przejdzie  🤣
wątek zamknięty
Obledne te niciaki. Brzoskwiniowy przeuroczy. Chce znowu byc dzieckiem  🏇
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
07 grudnia 2017 13:13
Mi też  się  podobają! I ten róż, widzę go na moim kucyku 600kg 😉
Tylko najpierw muszę wygrać w totolotka, żeby miec wszystko co chcę xD
wątek zamknięty
Nie no ten cotton niebieski jest boski  😍 i ta derka też.  Jednorożec przypomina mi tego z marki Pummel, ale jest śmieszny.
wątek zamknięty
Mi się podoba tylko STARS PRINTED- cloud grey. No ale cena ...🤔 Bez własnego konia to przesada

EDIT
Uff.. Sprawdziłam i nie ma pvs ani sr 😀
wątek zamknięty
Jak wypadają kaloszki eskadrona z futrem z platinum? Zwierzak yorka nosi L, ale jestem ostrożna, bo to jednak ślązak 😉 I zastanawiam się, czy do tego czapraka i kaloszków dobrać owijki blackberry, czy coś czarnego/navy pod lamówkę? Bo mi się trochę herby gryzą i nie wiem, czy nie za dużo tego bordo będzie 🤔
wątek zamknięty
keirashara Jak będziesz miała kaloszki blackberry to wydaje mi się, że navy będzie lepsze. Ewentalunie kaloszki navy i owijki blackberry 🤔wirek:
wątek zamknięty
Kaloszki blackberry i owijki navy 😍
wątek zamknięty
ReyMilton, - kaloszki muszą być blackberry, bo są tak piękne, że aż się cieszę, że muszę kuć konia i mam dla nich uzasadnienie 😂
anil22, - chyba tak stanie 😀
wątek zamknięty
Ale pochwal się od razu 🙂😉)
wątek zamknięty
keirashara - kaloszki z platinium jak i z cs wypadają moim zdaniem mają nawet zaniżoną rozmiarówkę ... ja mam drobną kobyłkę z raczej drobnymi kopytami i nóżkami ale jednak wysoko osadzona piętka sprawia że L-ka wcale nie wypada na taką dużą... poza tym polecam, pięknie się prezentują  😉 chociaż futerko po praniu już nie jest takie ładne..
wątek zamknięty
alexiss, - czyli w XL celować raczej?
wątek zamknięty
keirashara - moim zdaniem tak, jeśli w razie czego masz opcję wymienić rozmiar brałabym większe 🙂 jeśli Ci to pomoże mogę zmierzyć L-ki 🙂
wątek zamknięty
alexiss, - o, byłabym wdzięczna :kwiatek: Choć w sumie mój koń jest kulturalny wobec swoich nóg, więc kaloszki i tak głównie do wyglądania, byleby się dopięły i nie spadły 😉 Wymienić nie mam jak, na stacjonarny sklep jestem obrażona i nie lubię w nim kupować :P
wątek zamknięty
keirashara, poszło priv  :kwiatek:
wątek zamknięty
Le Mieux w kolorze terracota na kasztanie (jakość komórkowa  😡 i model niewspółpracujący):


To mój trzeci Le Mieux i drugi typu cc z „zamszowym” wierzchem. Porządnie wykonany, fajnie wyprofilowany i kolor, który mi odpowiada. Jestem czaprakową nudziarą i chyba skuszę się jeszcze na terracotę w wersji ujeżdżeniowej 🙂. Bardzo podoba mi się mój zwierzak w tym kolorze.
wątek zamknięty
Bardzo ladny!
Tez mi sie podobaja Le Mieux bardzo 🙂
wątek zamknięty
czeggra1, czy te strzemiona to czerwone Tech Stirrups?
Też mam ten krój Le Mieuxa i bardzo je lubię 🙂
wątek zamknięty
faith, dzięki 🙂.
Puma, tak to czerwone strzemiona Tech Stirrups  🙂.
Bardzo lubię tak właśnie skrojone czapraki jak ten ze zdjęcia 🙂 i takowe szczęśliwie najlepiej leżą pod moim siodłem  😉.
wątek zamknięty
Byłam obejrzeć na żywo kolokcje nici 😍 Coś pięknego. Kazdy czaprak ma piekne kolory, a torby to juz w ogole jakis kosmos 😜  Zastanawiam sie nad zakupem 🤔
wątek zamknięty
Posiada ktoś zdjęcia Anky Granite na karym? Waham się między tym a Ruby 👀
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 grudnia 2017 07:30
anil22 też wczoraj widziałam nowe NICI. Wyglądaja ślicznie  🙂 Blueberry mój faowryt  😀iabeł:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.