Kartki Bożonarodzeniowe 2017

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 grudnia 2017 17:24
Lecę na pocztę wysłać kartki 🙂
wątek zamknięty
Moje poszły dzisiaj rano 🙂 mam nadzieję, że dotrą na czas 🙂
wątek zamknięty
Moje poszły priorytetem 🙂
wątek zamknięty
A ja kajam się - zawaliłam  😡 Nie zdążyłam dzisiaj wysłać, przepraszam. Pójdą priorytetem w poniedziałek raniutko, mam nadzieję, że dotrą na czas.
wątek zamknięty
Ja dzisiaj wysłałam, miałam bardzo napięty grafik i niestety dzień opóźnienia 🙁 Ale już wszystko poszło priorytetem🙂
wątek zamknięty
Moje poszły w czwartek wieczorem 🙂
wątek zamknięty
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 grudnia 2017 12:17
Moje poszły w piątek priorytetem. Walczyłam długo, żeby napisać jakieś fajne życzenia, wyszło jak zawsze.  😂
wątek zamknięty
Losia, Zafira dzięki wielkie za kartki  :kwiatek: Szybko doszły 🙂

Ja jeszcze raz przepraszam za spóźnienie - wysłałam rano priorytetem - powinny dojść.
wątek zamknięty
Ja jeszcze chce przeprosić, za brak życzeń indywidualnych, mam nadzieję, że osoby, które otrzymają ode mnie kartki nie będą złe na mnie z tego tytułu  😡  Zależało mi wysłać jak najszybciej kartki do Was, a okoliczności nie sprzyjały mi czasowo🙁

A ja dzisiaj otrzymałam dwie, przepiękne karteczki! Fin, Losia- dziękuje przepięknie za życzenia :kwiatek:
wątek zamknięty
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 grudnia 2017 17:40
dostałam dziś od Chess  :kwiatek:
wątek zamknięty
SzalonaBibi, Grettiena bardzo się ciesze, że szybko doszly 🙂
ja zajrze do skrzynki dopiero 23 grudnia, jak bede u rodziców, ponieważ ich adres podałam do zabawy 😉
wątek zamknięty
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 grudnia 2017 18:23
Losia, do mnie też dotarła 😀
wątek zamknięty
SzalonaBibi dziękuję Ci za śliczną kartkę - dzisiaj przyszła 🙂

Dostałam też wczoraj kartkę od osoby o inicjałach H.Z (żeby nie podawać całego nazwiska), ale nie jest podpisana nickiem forumowym... przynajmniej ja nie zauważyłam, więc nie wiem komu dziękować - ale również dziękuję za śliczną kartkę i życzenia! 🙂
wątek zamknięty
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 grudnia 2017 19:24
Chainsy, to ja. Wypisałam, spakowałam, zakleiłam i ....przypomniałam sobie o formowym nicku  😂
wątek zamknięty
Wobec tego dziękuję Ci safie jeszcze raz 🙂
wątek zamknięty
kontestacja, dziękuję ślicznie za kartkę :kwiatek:
wątek zamknięty
Dostałam piękne kartki od Fin i Chess 🙂
Chess moja Julka zabrała bałwanka 😀
wątek zamknięty
Haha. Bardzo się cieszę 🙂
U mnie kartkowa cisza.
wątek zamknięty
Do mnie dotarły już dwie śliczne kartki 🙂 Dziękuję Zafira i Chess za życzenia  :kwiatek: .

Edit: I właśnie wyciągnęłam przeuroczą kartkę od Cierp1enie, dziękuję i jedno z życzeń na pewno się spełni 😉 Więcej tatuaży  😍
wątek zamknięty
Super 🙂 Czyli u mnie z wysłanych na razie 2/3.
wątek zamknięty
Ja dziękuję kontestacja (kartka robiona ręcznie, prawda? 😀) oraz MonioRek- za kartkę wysłaną priorytetem i mały prezencik, raz jeszcze bardzo dziękuję 😀
wątek zamknięty
Cierpienie dziękuję za śliczne życzenia  :kwiatek: Wesołych Świąt również dla Ciebie!
wątek zamknięty
kontestacja - pochwal się potem 🙂

infantil - nie ma za co, 3mam kciuki by się spełniły  :kwiatek:

To 2 moje doszły!


A ja dostałam moją 3 kartke  😍 od MonioRek  😍 dziękuję za piękną zawieszkę! Idealnie przypasowała do mojej ramki w kuchni! 
Jutro zrobię zdjęcie i wstawię tutaj 🙂
wątek zamknięty
To u mnie doszły 2/3 - ciesze się że prezenty się podobają, ostatniej podróż pewnie zajmie więcej czasu bo długa droga przed nią, ale mam nadzieje ze przed Nowym Rokiem dojdzie 🙂
wątek zamknięty
Przyjechałam dzisiaj do domu i znalazłam w skrzynce wszystkie trzy kartki 😍 Bardzo dziękuję safie, kontestacja i Chainsy za piękne życzenia!
wątek zamknięty
Wczoraj doszły do mnie dwie kartki - SzalonaBibi i madmaddie dziękuję  bardzo  😅 :kwiatek:
wątek zamknięty
fin Cała przyjemność po mojej stronie 🙂
Cieszę się, że doszła, bo już zaczęłam się martwić, że nikt z "moich" adresatów się jeszcze nie odezwał.
wątek zamknięty
To moje dwie doszły i ja dostałam dwie.
Też przepraszam za dość ogólne życzenia - to nie zła wola czy olewanie kogoś - ja po prostu nie bardzo potrafię składać życzeń, nawet najbliższym. Zawsze się długo zastanawiam co i jak powiedzieć. Dlatego chociaż produkuję ręcznie kartki - dawno się nie wyżywałam artystycznie, ale sprawia mi to taką radochę, że chyba wrócę do tego.
wątek zamknięty
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 grudnia 2017 10:21
Dotarła do mnie jeszcze kartka od olencji   :kwiatek:
wątek zamknięty
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 grudnia 2017 16:14
Ja dostałam wszystkie 3 =) dziękuję ! Moje mam nadzieję, że nie zaginęły po drodze ...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.