Howrse gra :)

Moje konto na pl też zostało usunięte, ale przyznam się bez bicia, że o nim zapomniałam na jakiś czas.
A szkoda, bo trochę dzikich i boskich miałam. No ale nic, wróciłam z nowym - madasrabbits, w każdym razie póki co bieduję :p
dostałam boskiego w kalendarzu 🏇 🏇
Ale miałaś szczęście🙂
może ktoś z was kupuje pakiety zapychaczy za kupony???  mam 40 klaczy i 60 ogierów, razem 100 koni za kupon 🙂
Watrusia, w końcu, nigdy nie dostałam nic fajnego w tych kalendarzach, tzn koni 🙂
Calore, gratulacje. 🙂
karla158,  ja.
Wartusia tamte już  sprzedałam ale mam następne, chodz na pv karla158 w howrse, bo tu rzadko bywam
A ten reniferek to tylko na czas promocji czy zostaje u nas na zawsze ?  👀
wabankowa, na forum howrse piszą, że zostaje. to jest z oficjalnego opisu promocji

Klacz zostanie z Wami po zakończeniu tej promocji, ale nie będzie przyznawać żadnych premii. Nie może ona zostać sprzedana.

She’ll stay with you after the contest ends, but won’t bring any bonuses. This mare cannot be sold.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
09 grudnia 2017 22:27
Ubiję konie na PL, ktoś chętny?
ja. odezwe sie po zajęciach 🙂
Szukam kogoś do ubicia koni  :kwiatek: :kwiatek:
wymienię 3 kupony na 3 passy 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 grudnia 2017 20:10
wymienię 3 kupony na 3 passy 🙂


Jaaaa!!!
Dementek, ok, wystaw na pl, a ja wystawię na com 🙂
Dementek, nie wystawiłaś mi chyba konia na pl 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 grudnia 2017 21:51
Wystawię, jak tylko na tablecie wejdę na stronę gry. Dziś wchodziłam na konto brata, przerzucałam kupony, także wolę nie ryzykować multi.
Odpaliłam dziś konto po chyba 3 latach wchodzenia raz na dwa miesiące tylko po to, żeby go nie usunęli i trochę nie ogarniam co się dzieje i jak się teraz gra. Da się jakoś samouczek jeszcze raz przejść, albo ktoś pomoże mi ogarnąć podstawy? 😀
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
15 grudnia 2017 23:34
Wal na priv co chcesz wiedzieć 🙂
Dementek, spoko, już odkupiłam 😉 fajny przydomek swoją drogą 🤣
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
16 grudnia 2017 17:58
Dementek, spoko, już odkupiłam 😉 fajny przydomek swoją drogą 🤣


Taki się trafił. Nawet nie wiem, skąd  🤣 Chyba na sprzedażach się szarpnęłam.
Czy gdzieś można się dowiedzieć co jest w każdym okienku ? Weszłam raz na rok i bym otworzyła to co sie opłaca.
Koka, czytałam na forum, że każdy dostaje to samo w kalendarzu, ale w innej kolejności. więc nie da się przywidzieć, co jest pod którym numerkiem. ale możesz zacząć od dat z poprzednich niedziel, podobno w tych trafiają się najlepsze nagrody
Drogo mnie to by już kosztowało...
A czy może komuś coś potrzeba z CR ? Ok kf nyks pz RP upominek hestii dynia itd. Może znacie kogoś godnego polecenia?
Po ile teraz chodzą konie na kupon ? Można zabijać dalej co miesiąc po 10 ?
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
20 grudnia 2017 23:15
Tak 10 na miesiac, a kogo szukasz?
Najchętniej kogoś kto kupi CR za kupony.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
27 grudnia 2017 22:04
Koka- z tym teraz ciężko, sama mam sporo CR na zbyciu  🙄  Raz też się nacięłam na osobie z wyższym stażem i rankingiem- gracz zgarnął 2xOM i kontakt się urwał.
matko, zabrakło mi 2 boskich zawieszek.... uśmierciłam 2 swoje konie by zdobyć kupony i nic, kupiłam za swoje jedyne 400 tys konia na kupon za 355 tys i też nic...
przepadła szansa na boskiego 🙁

z tej promocji nic nie dostałam, bo zbierałam ciągle na boskiego 🙁
Ja dorwałam tego I love you, ale tylko dzięki temu, ze kiedyś powymieniałam się na RO, i trochę mi się uzbierało. Zdobyłam  trochę PD i 2 WT. W sumie zawsze jakiś boski, w przeciwieństwie do poprzednich promocji, bo już dawno żadnego nie zdobyłam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się