Kącik Seniora - czyli koń na emeryturze

Moja Nadin-22 lata. Czasami robimy wypady do lasu i ciężko ją wtedy zmusić do stępa.Szybki kłus i galop-oto,co kocha.
Tu pastwiskowo



desire   Druhu nieoceniony...
23 października 2017 15:20
Mój 27latek już się troche pozbierał i pozdrawia jesiennie  😀



Ktoś wie, co słychać u bjoork??  👀 Dawno się tu nie odzywała..
skoro wrzuciłam zdjęcia Kasza do ogłoszeń (jako derkowego modela, koń ze zdjęć nie jest na sprzedaż! 😉), to i chyba wypada i tutaj zajrzeć. Wiekiem pasuje, szanowny dwudziestosześciolatek 🙂
Czyzby to byl Kasz forumowej caroline?
tak, to Kasz caroline (chociaż Kasz pewnie polemizowałby z tym kto kogo rzeczywiście posiada w tym związku 😉)
a spoiledpony to caroline, bo po 6 latach hasła i inne takie są skutecznie zaginione we wszelakich otchłaniach czasu 😉
Caroline! Bardzo sie ciesze, ze do nas wrocilas! Jak widac, Kasz miewa sie swietnie 😍 Pisz koniecznie co u Was i wrzucaj fotki.
u nas od lat bez spektakularnych nowości, ot, starzejemy się razem 🙂
ostatnio udało nam się nawet wyjść na spacerek - więc do kolekcji miliona fotek dodałam selfie z koniem na koniu 😉
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
28 listopada 2017 05:57
O raju raju, pięknie wygląda 🙂

Moja Seniorka w niedziele skończyła 25 lat  💘
Jest okrągła, błyszcząca i piękna. Życzyłam jek jeszcze przynajmniej 10 lat w zdrowiu 😉 był tort, szampan i cała rodzina. Oby takich urodzin było jeszcze dużo 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 listopada 2017 10:23
spoiledpony, Caroliiiiineeeee!!!! Teskniłam za Wami!!! Bosko Kasz wygląda, naprawdę 26?! myślałam, że on rocznik mojego Łosza, jakiś 97-99...
Bea1, Nadin wygląda GENIALNIE!  😍
A dziekuję Ci bardzo.Jestem z niej dumna,to moje oczko w głowie 😍
desire   Druhu nieoceniony...
01 grudnia 2017 15:25
Ganasz, najlepsze życzenia urodzinowe dla Wadery - kolejnych lat w zdrowiu i dobrej kondycji, 30stka to już nie przelewki! 😅 😉
deisire jak miło, dziękujemy za życzenia. noo.. w marcu Wadera skończy 31 lat ;-) chciałabym w jej wieku ( ludzkie 85) być w takiej kondycji  🏇
Pozdrawiamy wszystkich seniorów w naszym ulubionym kąciku. Łagodnej zimy, dużo zdrowia i ruchu. Bo senior ruszać się musi ;-)
desire   Druhu nieoceniony...
02 grudnia 2017 18:04
ganasz, w marcu, co za wtopa olala, daty troszku sie pomyliły  😡
Niemniej i tak cały czas życzenia aktualne, w tym wieku koń powinien mieć codziennie urodziny 😉  🏇

Mój sie nie rusza od 2 tygodni (brak czasu i choróbsko mi sie przypałętało), brzuszysko rośnie, z lubością kładzie sie do drzemek..w sumie dobrze że apetyt dopisuje, siano nonstop, dobrej jakości czyni cuda, już nawet paszy nie kupuje, a koń jak kuleczka (w końcu). 😍
desire tak urodziny cały rok obchodzimy, 😅 bo każdy dzień jest najważniejszy ;-) Na zimę sierść wyhodowana, sadełko zapuszczone, ruch pod siodłem, karuzela, i spacery w ręce, wsparcie arabki w opiece nad  Waderą-  czyli  wzajemnie dbamy o swoją kondycję.
KoniaraHors   Pamiętaj ,będę z tobą galopować do końca
03 grudnia 2017 09:51
Moja emerytka niestety 1 listopada odeszła za tęczowy most w wieku 38 lat . Trzymała się świetnie do ostatnich dni . Bardzo przeżywam jej śmierć ,bo nie ukrywam uczyłam się przy niej chodzić .
desire   Druhu nieoceniony...
03 grudnia 2017 09:56
ganasz, noo widać że dbacie, Wadera wygląda świetnie 🙂

KoniaraHors,  bardzo mi przykro, pięknego wieku kobyłka dotrwała..
KoniaraHors   Pamiętaj ,będę z tobą galopować do końca
03 grudnia 2017 13:28
desire bardzo zdolna kobyłka w ujeżdżeniu ,zostawiła po sobie źrebaka (teraz ma już 12 lat ) ,który ma super zdolności ,ale charakterek też ma . Teraz mam 19-latka , w treningu skokowym na fajnych wysokościach , ale mimo to nie da się wypełnić tej łuki.
KoniaraHors Pustka na pewno ogromna, ale wieku klaczka dożyła pięknego.
desire   Druhu nieoceniony...
04 grudnia 2017 11:05
KoniaraHors  :przytul: :przytul:

zimowy Miś pozdrawia 🙂  w końcu wróciliśmy do spacerków 😀
No i mamy małą rocznicę, jutro mija 5 lat od podpisania umowy, od 5 lat tylko mój koń.. a ponad 10 (nie pamiętam czy 10 czy 11  :icon_redface🙂 jak się znamy..  😍 💘

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/24785123_1802717116436622_3052253025282241339_o.jpg?oh=2f6c53239bc82e278635afe70692aeca&oe=5ACD1AC1[/img]

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/24297199_1802716929769974_5318508078064614404_o.jpg?oh=8c8443baaac3b510b09bcd87addfb3d4&oe=5A9855F8[/img]
A propos spaceru w ręku
😍
Bea 1 też mam takie poczucie misji do -15 C 😉
20 lat minęło... (20 lat razem)

Wymieniłam pierwsze foto na mniejsze.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 grudnia 2017 21:33
bera7, wspaniała rocznica i super Hubi się trzyma.
Waldemar król paśnika  🤣

spoiledpony!!! Caroline wróciłaś! 😀 Czy powrót na re-voltę może sugerować jakąś re-voltę w sferze końskiej? 👀 😀
maleństwo, a kto wie czy nie więcej nawet! na pewno nie mniej 😉

amnestria, nie, żadnych zmian 🙂 jak pisałam powyżej - starzejmy się razem. i to jest plan skutecznie realizowany od lat i, mam nadzieję, przez kolejnych wiele lat 🙂
Trzydziesta zimowa aura Wadery mp. 1987  pozdrowienia dla wszystkich seniorów i ich ludzi. Życzmy sobie najlepszego i zdrowia i ruchu tej zimy
ganasz, pięknie się prezentuje. Nigdy bym nie powiedziała , że ma tyle lat! Jestem waszą fanką!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się