NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Zdecydowałam się załączyć ten screen, bo jestem zbulwersowana. Jak to jest możliwe, że ktoś tak słynny ze swoich czynów nadal bezkarnie jeździ na zawody i chwali się sukcesami, zdobytymi właściwie w ogromnej części dzięki działalności, znanej nam tutaj na re-volcie i znanej w świecie jeździeckim chyba w całej Polsce. Czy do jasnej ch*olery, policja w tym kraju nie istnieje?  👿
Tego nie zobaczycie na jej profilu. To jest post dla znajomych i znajomych osób oznaczonych.  👀

https://ibb.co/nj2ehw
W ten weekend słynna złodziejka  Joanna Woszczyna  będzie na zawodach w Salio. Startuje na koniu Kenia. Ja przyjadę sobie z nią porozmawiać . Ktoś jeszcze sie wybiera?
wellington, I co jej powiesz!?  Jeszcze dziewczę może Cię oskarżyć o groźby karalne! 
cindrella, policja ma niestety procedury, a one trwają masę czasu którego oni nie są w stanie przyspieszyć.
Dokładnie. Zwykle 30 dni na rozpatrzenie sprawy przez funkcjonariusza, który daną sprawę otrzymał i kolejne 30 dni na jej rozwiązywanie i kontakt z poszkodowanym.. Niestety jestem na świeżo w tym temacie 🙁
Nieważne co jej powiesz. Niech wie, że wszyscy wiedzą kim jest i znają jej twarz.
Wellington
Trzymam kciuki. Ja na miejscu oszukanych juz dawno bym jej takiego wstydu narobila ze masakra. I nie martw sie ona na zywo nie jest wypyszczona. I z daleka poznasz ja po kingslandzie wszedzie 😉
[quote author=gacek 🙂 link=topic=5367.msg2739585#msg2739585 date=1513322511]
wellington, I co jej powiesz!?  Jeszcze dziewczę może Cię oskarżyć o groźby karalne! 
[/quote]
Przy takiej ilości osób przez nią oszukanych trudno będzie ustalić winnego  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 grudnia 2017 10:32
Im więcej osób usłyszy, tym lepiej
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 grudnia 2017 12:50
Ja bym tam wjechała z transparentem na widownie 😁 J.P. złodziejko!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 grudnia 2017 13:05
JARA, „złodziejko” nie, ale j.p. Oddaj mi tyle i tyle pieniędzy za to i to!
Hehehe ulotki powinno sie rozdawac ludziom, ku przestrodze  😁
Filmik zniknął z jej profilu, co sugeruje że ona czyta re-voltę. Nie uprzedzajcie jej, bo jak ją uprzedzicie to nie pojedzie, albo ucieknie. Albo policją Was poszczuje. 👀

Skoro policja nie może i jej takie kary nie bolą, to może lanie ze strony PZJ by zabolało? Kodeks etyki się kłania. Duży ruch, dużo podpisów, duża presja środowiska i może coś się jednak da?  N to chyba oczka na II klasę sportową tak?  🤬   A może  to temat dla UWAGI?  👿


KaNie, takim ludziom się chyba nie da narobić wstydu? Otoczenie wie o tym, co ona robi i daje jej na to milczące przyzwolenie. Nie wiem jakim cudem jakakolwiek stajnia ją u siebie chce


Cindrella
Oczywiscie ze czyta. Straszy potem policja ludzi na PW 😉
ale ma tupet  🤔
Cindrella
Oczywiscie ze czyta. Straszy potem policja ludzi na PW 😉


straszy ludzi policją, bo jest oszustką? to faktycznie coś nei tak pod kopułą 🤔wirek:
Ja gdybym miała papier złożony na policji że mi panna coś ukradła to bym zwyczajnie z konia zsadzila i zabrała np. siodło.  Niech idzie na policję i zgłasza... na zdrowie 😉
nie bede sama na zawodach , tylko z wieksza grupa. Pare osób też odezwało sie do mnie na forum. Porozmawiamy tez z sedziami na zawodach. Nie mozne ona sobie tak bez karnie jezdzic na zawody za nasze pieniadze. Wiem juz tez gdzie konia trzyma. Bardzo sie ciesze, ze to czyta. I niech zacznie sie chociaz bać, bo jak do tej pory policja z nia nie zaprowadziła porządku. Lekki stresik jej nie zaszkodzi 😀iabeł:
desire   Druhu nieoceniony...
15 grudnia 2017 21:24
wellington, zawsze mozesz poprosić sędziów żeby ją przez mikrofon wywołali "po konkursie Pani xyz, prosi o oddanie pięniędzy"  😂
Ani PZJ ani sędziowie się w to mieszać z pewnością nie będą. Nie mają prawa. Co innego, gdy się złodziejce udowodni winę - w innym przypadku niestety tu nie ma po co szukać pomocy
Za to warto napisać maile do organizatorów zawodów, że taka i taka osoba jest złodziejką. Jest spora szansa, że jej nie wpuszczą na swój teren 🙂 Warto do tego dołączyć skany pism z prokuratury, aby się uwiarygodnić.
A ja bym zebrała te osoby, którym wisi kasę, każda z osób napisałaby na wielkim kartonie na patyku "X-inska- kiedy oddasz moje pieniądze? 1200 zł"  "X-inska- jeśli nie oddasz pieniędzy, idę na policję" itd
I paradowałybyśmy z tymi kartonami.
Wiocha i wstyd przed ludźmi. A karalne to nijak nie jest! Jeśli chce, to niech zakłada sprawę  o szarganie "dobrego" imienia.  😂  z dobrym prawnikiem się wybronię, a siary się lasce narobi
Mi oddała pieniądze. Ale postępowanie toczy się dalej. Na policji mi powiedzieli, że lepiej jak ma dużo spraw oddzielnych niż jedną zbiorową, bo jak będzie miała dużo wyroków to sąd jej może kilka odwiesić i pójdzie do pierdla. A tam ładną buzią szybko się zajmą  😂 Także kochani do dzieła, niech każdy zgłasza sprawę na policję! dostanie to na co zazługuje  😁

Na cavaliadzie też startowała. Nie ma wstydu i oporów żadnych  🤬

Wydaje mi się, że trzeba jak najwięcej nagłośnić żeby ludzie naiwnie nie wpłacali kasy za siodła.. Bo policjant mi powiedział, że co chwilę wpływają nowe zgłoszenia, ona cały czas oszukuje...
Niestety nie ma podziękowań dla sponsorów, mimo że to tylko dzięki Wam ten sukces:  http://ifotos.pl/z/qxwwews

Ciekawe czy po udowodnieniu wszystkich przestępstw, ta II klasa zostanie czy ją zabiorą/anulują/cokolwiek  😁 . Mnie jako jeźdźcowi i zawodnikowi jest wstyd 👿



cindrella, jak pisałam, PZJ nie może nie nadać klasy sportowej, jeśli zawodnik spełnia normy nawet w sytuacji oskarżeń o kradzież...
Gaga
Klikalas w link od Cindrella? Bo ja mam jakies dziwne wrazenie ze ro nie jeat  normalny uzytkownik forum. Szczegolnie ze to 2 na 3 posty z jakims dziwnym linkiem.
Nie chciałam śmiecić i wstawiać za dużych zdjęć, to wszystko. Jak wstawiam obrazek to post robi się ogromny.  To są normalne linki ze screenami z profilu FB wrzucone na host, a robię screen, bo post najdalej dociera do znajomych osób oznaczonych i dla osób spoza tego kręgu nie będzie widoczny jeśli podam link do fb.



Cindrella
Zawsze mozesz je zmniejszyc i wrzucic. Ja takich linkow nigdy nie otwieram i sa dla mnie podejrzane.
Ifotos to jest mega popularny portal do pokazywania zdjęć, ten wcześniejszy też. Zmniejszyłam, ale gorzej widać  👀
Ktos byl na tych zawodach w ogole ? Czy nikt sie nie odwazyl?
KaNie ja klikałam w ten link, wszystko jest w porządku
Cytuję z FB:
Niestety, krąży w sród nas oszustka i złodziej. Dziewczyna na razie przedstawiała sie jako
Sandra Dobrońska
@ [100022327462204:Ela Wiszek]
Beata Gondek
Ola Mikulska
Najprawdopodobniej ( bo nie mam 100% pewność ) pod tymi osobami ( i może jeszcze pod innymi nickami ) ukrywa sie Joanna Pasoń-Woszczona. Pani ta ma na swoim koncie masę oszukanych osób i już kilka wyroków. Niestety co najgorsze Pani ta nie poprzestaje i oszukuje coraz to nowe osoby.
Pamiętajcie jak ktoś nie chce wam przesłać siodła za pobraniem to nie przelewajcie kasy. Proście o dodatkowe zdjęcia takie które muszą być zrobione na świeżo.
Jeśli ktoś został oszukany z innego konta bardzo prosze o kontakt będe uzupełniała na bierząco.


Od siebie dodaje jeszcze konto Ola Mikowska.


Dorzucam uzupełnienie ponieważ oszustka wciąż działa. Kolejne konta:
Sara Wrońska
Sara Wrzesniak
Justyna Mrozińska
Anna Wasilewska
Marta Mroczkowska


Bardzo uważajcie. Wyszukujcie przesłane wam zdjęcia w google. Podpisujcie umowy kupna-sprzedaży. Dziewczyna zazwyczaj odzywa się tuż po wrzuceniu ogłoszenia, że szuka się danego modelu siodła.

Edit* Narazie ostatnie nazwisko kasuje bo Pani nadal sie upiera, że wyśle siodło chociaż dziala identycznie jak w/w osoby.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się