Kącik Rekreanta cz. X (2017)

Ja wpadam tylko na chwilę, dostaliśmy wypowiedzenie i musimy zmienić stajnię... Nie mam pojęcia jak to będzie, a odnośnie naszego "pensjonatu" można by było napisać książkę pt "Jak nie dbać o pensjonariuszy..." :/
wątek zamknięty
Moon, szalejesz !!!! To teraz trzymam mocno kciuki za licencję ! Nie mów, że nie planujesz po Nowym Roku. 😉
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 grudnia 2017 16:38
Brawo Moni!
Miło patrzyć jak ktos sobie tak po prostu patataja po tym parkurze 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 grudnia 2017 17:20
Windziakowa a gdzie staliście i gdzie się przenosicie?
wątek zamknięty
lusia722, priv.

[EDIT] usunięcie posta i poprawa
wątek zamknięty
CzarownicaSa, smaczki są super, można sporo u konia poprawić w codziennej obsludze plus trochę go pogimnastykować na smaczka 😉 Cudowny ten Twój Stefan <3
Moon, dajesz radę 🙂
faith, gratuluję rocznicy, wielu następnych w zdrowiu!
akzzi, roboty od groma, ale jaka to radość, jak widac postępy!
Windziakowa, ale jak to wypowiedzenie?? Czym podpadłaś??
wątek zamknięty
anai, wymagałam czystości w boksie i dawania siana 😉 Więcej mogę pisać na priv, bo tutaj to niebezpiecznie jest 😉
wątek zamknięty
Windziakowa, ja też kiedyś dostałam wypowiedzenie. To było najlepsze, co mi się mogło przytrafić, bo sama bym wtedy pewnie nie wypowiedziała i zupełnie niepotrzebnie tkwiłabym w bagnie ... jak mawiała Clementine Churchill "blessing in disguise" ...
wątek zamknięty
EIT - usunięcie posta z powodów prywatnych 😉
wątek zamknięty
windziankowa my, jako ludzie, nie lubimy zmian, bo wiąże się to z niepewnością 'jak to będzie...', ale często te zmiany wychodzą nam na lepsze. I w Twoim przypadku tak będzie 😉

anai satysfakcja na pewno ogromna. U Was już postęp widać.

Burza ja cały czas na forum byłam. Miło wiedzieć co słychać u 'starych voltopirów' 😉

Przedstawiam Wam w takim razie mojego kochanka, u którego jakby nie patrzeć sporo czasu spędzam 😉
Trochę już z sobą przeszliśmy, wciąż się docieramy, ale bardzo  wiele mnie uczy.


Fot. Olga Łowicka  :kwiatek:


Fot. Daria Duda  :kwiatek:
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
20 grudnia 2017 07:06
lusia722, Sankaritarina, Strzyga, anai, dzięki  😡  :kwiatek:  aj tam, weźcie, to to tylko Lkowe podskoki, a podobno do metra to nie ma nawet co mierzyć  😁 w dodatku na koniu, który (podobno) nic nie umie...  😀iabeł:
W każdym razie oby do przodu i będzie gut 😉

Sankaritarina, No i tak, hala w Sopocie jest ogromniasta - po małym, owczarnianym namiocie to się można zgubić :P Ale plus małej hali jest taki, że pan Kul fajnie nauczył się galopować na zadzie i w ręku - generalnie lepiej nam się "ogarnia". Niedzielny najazd z 9 na 10tkę, w dodatku na naszą gorszą, lewą rękę, w życiu bym nie wykręciła tak w rytmie i bez przeciągnia się, gdyby nie rzeźba na małej hali 😉 No i jak jest przestrzeń to Kul lubi galopować aż się ziemia trzęsie  😍 w LL, jak zagalopowałam przez przejazdem to sobie fiknął dupką, miałam wrażenie że się po prostu uśmiecha  🤣 😜

Klami, a weź! Cfffaniara, podsumowania 2017 przeczytała, pfy!  🤣
Znowu będę tego żałować, hahaha, ale tak - no planuję, planuję w 2018, najpierw chcę jeszcze się objeździć w tych Lkach, coby mózg jednak już na stałe był ze mną 😉

pospamuję jeszcze jednym panem Kulem oraz mym piątym stopniem przerażenia  🤣


fot. K. Tworkowska

akzzi, ładny kochaś! Taki w moim typie 😉

Windziakowa, daj spokój, ja wiem że przeprowadzki są stresujące, ale absolutnie nie przejmuj się burakami - na dobre Wam wyjdzie, a na pewno Twojemu koniowi 😉 Wiesz już gdzie się przeniesiesz?

CzarownicaSa słodziachny Stefcio 😀 Ciesz się, że nie wyciera się o Ciebie - jak Kulek - najchętniej po jeździe, ganaszami o moje ramię  😁
wątek zamknięty
EDIT - usunelam, bo niestety są tu krety i wszystko wynoszą i doszło do właściciela...
wątek zamknięty
Moon, a pudło. Nie wchodziłam na towarzyskie. 😉 Będę kibicować !
wątek zamknięty
Moon ojaaaaaaaa  😜 swietny przejazd, jestem pod wrazeniem, pieknie stylowo, spokojnie, elegancko, pelne ogarniecie  🏇 Jak kiedy bede tak chociaz w w polowie i to na jakims mini LL to umre ze szczescia 😀

Windziakowa o kurde.... no nieciekawie... ale macie sie juz gdzie przeniesc?

akzzi o piekny! spory chyba co? 🙂 bardzo w moim typie Pan koń i widze ze fruwacie?

Burza dziekuje! odpalilas juz Piorusia prawda?

Czarownica O! macie zawody co tydzien? 🙂

Bardzo dziekuje wszystkim za mile slowa!
Tez nie moge uwierzyc, ze to tak predko minelo 🙂😉

Łosiu juz w rozruchu, od kilku dni chodzi na karuzeli a wczoraj pierwszy raz pod siodlem po przewie!
Jezzzzuuu jak sie dobrze jezdzi na takiej duzej hali, jest gdzie pogalopowac 😀
Fajny ten moj kon, bardzo przyjemny do jazdy, puszcza juz fajnie plecki w klusie, jeszcze w galopie musze go zmotywowac bardziej do pracy niz tylko do opcji 'biegam biegam biegam!" 😀

Pozdrawiamy serdecznie!
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
21 grudnia 2017 14:30
Akazizi  ale ciacho  😍
Dzień dobry wszystkim jestem Picasso i doprowadzam ciotkę do szału 😀
wątek zamknięty
Windziakowa, aaa, już wszystko wiem z fb 😉
AtlantykowaPanna, słodki!

akzzi, piękny!!!! Też widzę kawał zwierzaka 😉
Moon, mam fotkę na tej samej przeszkodzie z LL 🙂




No i cudne zdjęcie z padoku od koleżanki:


wątek zamknięty
Moon gratulacje!
akzzi ale z masz przystojnego konia 🙂
anai zdjęcie z padoku piękne 🙂

A ja przez to, że zmieniłam pracę i przeprowadziłam się na drugi koniec miasta postanowiłam zmienić stajnie. Dziś juz wszystko dopielam i juz zaczynam sie stresować choć to za dwa tygodnie dopiero  😁
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
21 grudnia 2017 16:34
anai, moon, akkzi - jak patrzę na Wasze zdjęcia, to aż tęsknię za skokami🙂🙂 piękne są i foty i konie

tymczasem wpadam pochwalić się naszym debiutem w CC - wynik nie jest szałowy, co nieco mi psuje radość, ale miałam perypetie związane z transportem i Lila była mega spieta. Ledwo zdążyłyśmy dojechać więc i rozprężenie było turbo-szybkie, co zaowocowało przejazdem znacznie poniżej możliwości. No ale... grunt, że pierwsze ccoty za płoty 😀
fot. Michał Bylicki

wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
22 grudnia 2017 07:48
faith, damn you  😡 Toć to wszystko "sprawka" pana Kula, ja tylko u góry siedziałam :P
Ty lepiej odpalaj Urvisa i rzeźbij - oczekuję fotek wielu!  😍  👀

taggi, dzięki 😉 No tak, skoki to jednak fajne są 😉
I gratulacje CC! Pięknie się z kobitą prezentujecie  😀

Ollala🙂, dzięks 😉 Przeprowadzki są okropne, a brrr. Ale czasem konieczne, powodzenia 😉

anai, te słoneczne foty z padoków są mega! Siedziałam tego dnia rano w pracy i aż mnie skręcało by pofocić na oszronionych padokach  😜
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 grudnia 2017 08:00
Ale fajne te Wasze koniska 😍

Taggi
gratulacje! 😀 Choć koń wygląda jakby nie ufał 😁

Anai zawsze mnie zadziwia, że on na tych L-kach wygląda, jakby skakał raptem 50-tki 😜

Atlantykowa
fajny pysio 🙂

Faith
ale Ci fajnie z tą halą 😍 Pokaż jeszcze jakieś zdjęcia Urvala!

Moon wyglądacie bardzo pro 😀 I wcale nie wyglądasz na przerażoną, bardziej na zdecydowaną i skupioną 🙂

Akzzi
jaki on jest wielki 😲 (co to za bryki? 👀 )
wątek zamknięty
Jedni mają w siodlarni koty, inni..... "wróbelki". Taki oto gość bez skrępowania wędrował po stajni żeby zasiąść w środku siodlarni i skonsumować innego ptaszka.

wątek zamknięty
Krogulec o ile mnie nie myli...?
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
23 grudnia 2017 15:37
Moon - dzięki!! miło to słyszeć
CzarownicaSa - bo ona nie ufa nikomu  😁 a do tego nie cierpi jak jej się uszu dotyka (kiedyś nawet tu pisałam perypetie z tym związane), a Pan Sędzia śmiał jej flo jakieś przypinać  😤 😂
klami - o ja Cię... zazdroszczę lokatora!! piękny jest!! oby tylko jakiś pensjonariusz z Yorkiem się nie zjawił.. 😉
wątek zamknięty
Taggi o kurcze! moje gratulacje, debiut w CC to nie lada osiagniecie 🙂😉) brawo!
wątek zamknięty
taggi, moje gratulacje !! Te klasy to już nie zabawa !
A co do ptaszyska, zyskał imię Filipek. Zastanawiam się skąd on się wziął, bo w ogóle nie bał się ludzi, tylko obserwował.

maluda, zgadza się, to krogulec. 😉

wątek zamknięty
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
23 grudnia 2017 21:38

A co do ptaszyska, zyskał imię Filipek. Zastanawiam się skąd on się wziął, bo w ogóle nie bał się ludzi, tylko



Może jest czyjś, w sensie ze oswojony. Chyba że krogulcow się nie oswaja...
wątek zamknięty
Kochani Rekreanci!

Ja już chciałam wam pożyczyć wszystkiego dobrego, zdrowych spokojnych świąt oraz:

* radości na codzień z jeździectwa, koni i wszystkiego co z nimi związane,
* zdanych odnzak, licencji, świetnych wyników startów i kolekcji flotek
* zdrowia dla was i waszych czworonożnych pupili
* mało upadków, a jeśli już to tylko na miekkie 😀

Pozdrawiam i ściska razem z nowym Łenifełem Świętego Mikołaja!  😜 😍





wątek zamknięty
faith Piekne zdjęcia 😍 Ale to ostatnie boskie! Nic tylko jako obraz do domu 🤣

Również życzę wszystkim samych pomyślności!
Samych sukcesów w pracy z końmi i żeby konie Wam nie chorowały! Wszystkiego dobrego!  🏇
wątek zamknięty
Również życzymy całemu kącikowi wesołych świąt!  :kwiatek:

wątek zamknięty
O jakie piękne  świąteczne zdjęcie! Aż żałuję, że mój osioł tyle kilometrów ode mnie.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.