kierunek klinika

ushia   It's a kind o'magic
15 maja 2017 16:49
nikt i nigdy nie ma prawa odmowic wydania konia niezaleznie od stanu rachunkow za wykonywane uslugi - czy to pensjonat czy leczenie czy trening czy cokolwiek innego
kon jest wlasnoscia i pozostaje w dyspozycji wlasciciela
nawet jezeli klinika czy pensjonat zastrzega sobie cos innego jest to bezprawne
nikt i nigdy nie ma prawa odmowic wydania konia niezaleznie od stanu rachunkow za wykonywane uslugi - czy to pensjonat czy leczenie czy trening czy cokolwiek innego
kon jest wlasnoscia i pozostaje w dyspozycji wlasciciela
nawet jezeli klinika czy pensjonat zastrzega sobie cos innego jest to bezprawne

Niestety spotkałam się z tym w pewnej klinice,koń był przetrzymywany(a opłaty za pensjonat codziennie narastały )dopóki nie była wpłacona ostatnia złotówka 🙁
Wie ktoś która klinika jest najbliżej Kwidzyn/Grudziądz?
I jak to jest. Trzeba się umówić na wizytę, czy są w stanie podpowiedzieć ewentualny koszt leczenia konia ?
najbliżej masz chyba  do Przewoznego, jeżeli wieziesz konia zdiagnozowanego na leczenie to można określic widełki cenowe, jak wieziesz konia niezdiagnozowanego to chyba nikt ci nie określi kosztów, oprócz ceny za dzień pobytu
według mapy czy Poznań czy Warszawa to masz podobną odległość 🙂
Najblizej chyba u Stachowiaka w Gnieznie, ale tak czy tak bedziesz jechac daleko wiec ja bym szukala gdzie najlepszy wet do danego przypadku i jaka cena za zabieg.
Czy ktoś usuwał czip w klinice dr. Pędziwiatra? http://www.equivet.pl/
Gillian   four letter word
09 czerwca 2019 08:39
Czy ktoś z Was wstawiał konia do dr Przewoźnego na weekend do diagnostyki? Czy można tylko w dni robocze?
Gillian
z tego co wiem tylko w tygodniu. W weekendy są tylko dużury wet na miejscu.
Gdzie obecnie najlepiej udać się z kolką?
ancyk0991, jak rozumiem masz tylko 3 opcje Gniezno,  Wawa oraz Wrocław.
darolga   L'amore è cieco
01 marca 2020 19:38
I Poznań u Maćka Przewoźnego.
darolga, kolka? Jestes pewna? Oni przyjmują tylko w tyg i tylko po uprzednim umówieniu się.
darolga   L'amore è cieco
01 marca 2020 19:56
Owszem, kroją. Od niedawna. Nie wiem w jakim trybie działają, ale podejmują ten temat.
Gillian   four letter word
11 sierpnia 2020 14:22
Czy ktoś może mi podpowiedzieć jakie są obecnie ceny za badanie rezonansem i scyntygrafia w Buku?

Owszem, mogę tam zadzwonić ale mam lęki społeczne 🙂
darolga, kolka? Jestes pewna? Oni przyjmują tylko w tyg i tylko po uprzednim umówieniu się.

Dopiero teraz zauważyłam pytanie, tak w Buku jest dwóch chirurgów majacych dyżury nagłe kolkowe i przyjmują 24h.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
12 sierpnia 2020 16:51
No to teraz ja. Klinika do której najlepiej,najblizej Grudziądza i najbardziej ogarnięci ortopedzi od ścięgien ? I teoretycznie nie zabije portfela ? Da się to połączyć ?
domiwa, no to chyba tylko Buk. Ja bym Ci polecała Golonke, ale no daleko. Buk masz prawie pod nosem
Domiwa, znajomi woza do Przewoza.
Ktoś robił diagnostykę kulawizny w klinice w Berlinie? Jakie tam są ceny? Na stronie niestety nie ma cennika.
desire   Druhu nieoceniony...
28 lipca 2023 12:45
Jako, że zalecono nam kierunek klinika - szukam opinii i polecanek - z których korzystaliście celem zdiagnozowania konia?
Czechy też wchodzą w grę (mamy najbliżej)
desire, - w Buku, u Przewoźnego, polecam mocno. Żadnych głupich sugestii, żadnego olewania konia, bo starszy ślązak, super podejście, sprzęt, dokładne sprawdzenie całego konia, wyjaśnienie co się dzieje i omówienie planu leczenia, rekonwalescencji.
Był tam też miesiąc na rehabilitacji (bo sobie postanowił skąplikować życie), byłam na odwiedzinach i wyglądało wszystko super, boksy czyste, full sianka, wrócił do mnie top zadbany 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
05 sierpnia 2023 09:52
keirashara, dziękuję Ci pięknie za odpowiedź. 💗 Może sie jednak obejdzie bez kliniki, zobaczymy 😁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 listopada 2023 16:06
Czy w klinice w Buku jest możliwość zostawienia przyczepy na czas pobytu tam konia?
zembria, powinnaś móc zostawić koło intensywnej opieki, ale w razie czego służę pomocą, mieszkam 2 km od kliniki, możesz postawić w mojej stajni jak tam nie będzie miejsca
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 listopada 2023 10:50
IskraADHD, Bardzo Ci dziękuję! Jedziemy w środę, mam nadzieję że w takim razie będzie miejsce, ale gdyby nie było to chętnie bym skorzystała z propozycji 🌷
Kastrujesz młodego ?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 listopada 2023 13:51
espérer, No niestety nie. Blondas nogę sobie załatwił 😓
Uu, ale rozwalona o coś czy jakaś kulawizna ? Jeszcze teraz jest taka paskudna pogoda na wszelkie rany do pielęgnacji
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 listopada 2023 15:47
espérer, Jedziemy ciąć więzadło pierścieniowe. Mamy też wyrwaną dziurę w zginaczu powierzchownym pod spodem. Nie kwalifikuje się to do leczenia zachowawczego niestety 🙄 Bo jak damy p. zapalne, żeby wyciszyć i obkurczyć więzadło, to zatrzymamy zupełnie proces gojenia ścięgna, a jak nie damy, to przez ucisk więzadła też się ono nie ma szansy zagoić. Do tego potem się porobią jakieś zrosty i sytuacja będzie jeszcze gorsza 🤦 Także, o, lipa 😖
A z ciekawości zapytam jak wygląda potem rehabilitacja po takim zabiegu ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się