Poszukiwany/poszukiwana

Karla to po co odpisujesz skoro sama widzisz ze to nie ten kon, a poszukiwana Amanda skonczyła w rzeźni.... 😵 🙄


Reinkarnacja?  😂
nawet nie komentowałam tego, bo wydawało mi się to totalnie nie na miejscu, bez jakiegoś taktu i wyczucia, po prostu kilka osób nadal odzywało się z pytaniem o tego konia, dlatego postanowiłam to tutaj napisać, żeby była jasność sytuacji, ale nie spodziewałam się czegoś takiego 🙄
desire   Druhu nieoceniony...
20 grudnia 2017 21:40
Cień na śniegu, a mi ta sprawa śmierdzi - pani lajkuje posty, że "sku%#&& powiesić za jaja", ale na pytanie czy konie prawnie należą do niej, czy były na pensjonacie itp., to już ciężko odpowiedzieć, powiadomić policje też nie bardzo.. No sory, jakby mi konia ukradli to w pierwszej kolejności zgłaszam kradzież..  🤔
Ja tez nie kumam sytuacji: konie zostały oddane,np.: do adopcji do nieuczciwych ludzi czy wywiezione do tańszego pensjonatu na emeryturę? Sorki ale się zgubiła w tej historii i komentarzach
vissenna   Turecki niewolnik
20 grudnia 2017 23:27
Z komentarzy wychodzi na to, że konie zostały użyczone do użytku na podstawie ustnej umowy w zamian za bezpłatny pensjonat. Właściciel owej stajni jednak potrzebował miejsca i za zgodą właścicieli przeniósł je do kolegi. Kolega okazał się jednak nieuczciwy i sprzedał je handlarzowi gdzie urwał się po nich ślad.
Kolejni naiwni, że mogą za darmo utrzymać soje zwierzaki.
A trwało to kilka lat i teraz nagle "kochający" właściciele się zainteresowali i nawet są gotowi odkupić byle "nie robić problemów"...  😵 😵 😵
Takie układy się zdarzają, tylko trzeba podejść do tego z głową. Ja dzierżawię za koszty utrzymania kucyka od mojej koleżanki. Kucyk chodzi w szkółce pod dzieciakami. Układ korzystny dla obu stron, ale mamy podpisaną umowę dzierżawy. Mam u siebie paszport kucyka itp. Ma taką samą jak reszta koni opiekę weterynarza i kowala (w sumie lepszą, niż miała w stajence pod domem).
Błędem właścicieli koni jest to, że nie zadbali o spisanie umowy.
Pilnie poszukuję  🙁

Imię: Agni
Matka: Agapa
Ojciec: Bujak
Ur. 17.02.2002
Rasa: wielkopolska
Płeć: wałach
Hodowca: SK Liski
Nr paszportu: 616007600106702

W 2014-2015 roku chodził pod obozami, w stajni niedaleko Olsztyna - Łańsk, wtedy ostatni raz go widziałam. Sprzedany (podobno) do stajni (kawaleryjskiej) pod Warszawą. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, chciałabym chociaż dowiedzieć się co u niego, może ewentualnie kupić, jeśli jeszcze żyje.
Szukam bardzo charakterystycznego wałacha o imieniu Erebus:  https://www.bazakoni.pl/erebus-rammstein-epoka
W 2015 roku startował na nim Jan Kamiński na zawodach w okolicach Warszawy. Wiem, że później  został sprzedany. Może ktoś coś wie, ma jakieś informacje gdzie trafił? Najchętniej proszę na priv, koń bardzo dla mnie wyjątkowy - a informacje tylko dla pokrzepienia mojego serca  :kwiatek: :kwiatek:
Hej!

Poszukuję jakiejkolwiek informacji o klaczy MELANIA
ślązaczka, kara, ur. 1999r, po PIK i MEDYNA
http://www.bazakoni.pl/melania-pik-medyna

Ostatnim razem gdy o nią pytałam odezwała się do mnie uzytkowniczka aa345 z informacją, że ją kupiła i stoi koło Grodźca Małego w woj. Dolnośląskim - jednak było to kilka lat temu, od tej pory nie dostaję od niej odpowiedzi na moje wiadomości...
Więc jeśli jeszcze tu wchodzi to proszę o jakikolwiek kontakt.  :kwiatek:

Tutaj: [url=[[a]]http://www.ozhk-katowice.pl/index.php?strona=pojedyncza&id=538&tytul=CZEMPIONAT%20[[a]]ŹREBIĄT%20RASY%20ŚLĄSKIEJ%20POD%20MATKAMI%20ORAZ%20POLOWA%20PRÓBA%20ZAPRZĘGOWA%20KLACZY%20RASY%20ŚLĄSKIEJ%20-%20SADÓW%2004.09.2016r.]KLIK[/url]
na poz.6 wymieniona jest klacz Melisa, której matką jest Melania po Pik. Wł. Czesława Grycz z Kruszyny. Może to jest jakiś trop?

Skróciłam link.
Cień na śniegu - dzięki ogromne! Będę maltretować ludzi 😀
Poszukuję klaczy małopolskiej  👀 :

PEPESZA jasnogniada ( Psalm - Pointa ) ur. 2013, około 157 cm
https://www.bazakoni.pl/pepesza-psalm-pointa

Sprzedana w roku 2016 z woj. mazowieckiego

Jestem tylko ciekawa co u niej, jak się miewa, jak się spisuje pod siodłem, proszę o info !
Poszukuje Klaczy o imieniu Rastilia była kiedyś moja . Zastanawiam się co u niej słychać . Ma jedno rybie oko i dosyć  zapadnięte plecy. Ma w papierach Winnera. Wysoka . sprzedałam ją gdy miała chyba 4 lata więc teraz może mieć jakieś 14

Rastilia jakiś czas była w stajni w Giżynie koło Myśliborza. To był rok 2005, mam jeszcze stare zdjęcia z nią. Była moim ulubionym koniem tam. Nie mieszkała tam zbyt długo, bo właściciele ją sprzedali 🙁. Z tego co wiem to kupiła ją jakaś kobieta z okolic Kołobrzegu albo Koszalina. Urodziła u niej źrebaka po Nergamo. Potem słuch o niej zaginął, a szkoda bo też chętnie się dowiem co u niej...
Może ktoś jest mi w stanie udzielić informacji o dwóch klaczach - w pzhk niestety nie udało mi się niczego dowiedzieć.
Klacze były w stajniach w okolicach Gdańska, później (2013 - 2014 rok) podobno trafiły do Sokolnika ale pewna tego nie jestem a konie jakby się pod ziemię zapadły.
Mam nadzieję, że nie skończyły w puszce ale i taką możliwość do siebie dopuszczam.

Klacz Centuria wlkp (Sedan - Cymelia) hodowli chyba Uniradze, pseudo RUDA, ur 2004r, duża (powyżej 170 cm) ramowa kasztanka z wielkim łbem, duża podłużna gwiazdka i lewa zadnia ze skarpetką troszkę powyżej staw pęcinowego.
Oba zadnie nogi z potężnymi bliznami na wysokości pęcin - nie lubiła jak się coś przy nich majstrowało.
Bardzo wygodna we wszystkich chodach, koń anioł. Palenie trakeńskie na lewym udzie.
https://www.bazakoni.pl/centuria-sedan-cymelia



Klacz Konsola wlkp (Nippon - Kamelia) hodowli SK KADYNY, ur. 1999r, duża (powyżej 160 cm) kara ew skarogniada kobyła, kłapiąca pyskiem (pamiątka po późno usuniętych wilczakach).
Na głowie powyżej lini oczu gwiazdka większych rozmiarów, dwie zadnie nogi ze skarpetami do wysokości stawu pęcinowego. Jak ją ostatnio widziałam to była dosyć chuda. Całkiem fajnie skakała.
https://www.bazakoni.pl/konsola-nippon-kamelia
Poszukuję informacji na temat konia Arwena z SK Udórz (SP, 2005 r., Rytm/Arika), wiem, że na pewno w grudniu 2016 wisiało ogłoszenie na re-volcie na sprzedaż - może ktoś, kto je wystawił, byłby w stanie się ze mną skontaktować? Mało to realne, ale będę bardzo wdzięczna
A Ty jestes obecną właścicielką Arweny?
michelle1992, Konsola jest w bazie koni wraz z numerem paszportu 616007530006999, numer piętna 43/29. Telefon do PZHK powinien wyjaśnić sprawę. Tak samo masz numer paszportu podany przy tej drugiej klaczy.
Dance Girl wiem, niestety Pani ze związku nie chciała współpracować i powiedzieć jaki jest obecny status koni.
Niemniej dziękuję, spróbuję jeszcze raz...
Skoro sa rzekomo w sokolniku to napisz do wlasciceli na fb, mysle ze odpowiedza :-)
Dance Girl wiem, niestety Pani ze związku nie chciała współpracować i powiedzieć jaki jest obecny status koni.
Niemniej dziękuję, spróbuję jeszcze raz...


Gdyby konie nie żyły, to by Ci powiedziała.
Szukam konia Polonus (Polonia/Markies) i  jego brata  Polona. Polonus był w 2013 wystawiany. Może ktoś ma namiary na aktualnych wlaścicieli.
desire   Druhu nieoceniony...
23 stycznia 2018 15:27
michelle1992, jesli pytałaś gdzie są to mieli prawo nie odpowiedzieć.. 😉 ja zaczynam od: czy według ich bazy żyją. Zawsze otrzymałam odpowiedź 🙂
Ostatnio spotkalam konia, ktory wg bazy PZHK zostal ubity. Ma dokument zastepczy. I niestety nie jest to odosobniony przypadek.  Nie ma gwarancji w przypadku niechipowanych koni, że baza prawde powie.
Poszukuję informacji na temat konia Jerry ex Jer rasa małopolska urodzony w 2005r. Będę wdzięczny za kontakt z osobami, które znają/znały tego konia.
Grzecznościowo, na prośbę Pani Renaty Jankowiak proszę o pomoc - głównie forumowiczów z okolic Warszawy.

Edit.: Chodzi o karego kucyka, załączam również zdjęcia

Info: "Dzień dobry . Proszę o pomoc szukam właściciela który w końcu listopada nabył konia Pedross z okolic Poznania ze stajni Atrium. Wierzę w moc facebooka. Pomóżcie proszę bardzo mi zależy na kontakcie. Koń pojechał w okolice Warszawy tyle wiem🙁("

Kontakt do Pani Renaty:

https://web.facebook.com/renata.jankowiak.12

renataj14@wp.pl

Pierwsze zdjęcie za duże.
Szukam klaczy huculskiej Smeha ze Ślepowron (Festyn - Soraja).
Chciałabym wiedzieć czy żyje i zobaczyć jej zdjęcie.
Ja nadałam jej imię.
kiara   Wczoraj to historia, jutro to tajemnica...
07 lutego 2018 07:43
szukam tej klaczy: https://www.bazakoni.pl/odyseja-imperatyw-ostoja
Myślę, że jej obecny posiadacz nie ma jej prawdziwych dokumentów, więc nie wie nawet jak się nazywa.
Klacz nie nadawała się zbytnio do jazdy.
Cechy charakterystyczne klaczy: małe , białe kropki na całym ciele, dwa wicherki między oczami, niewielka blizna na lewym nadgarstku.
Szukam jej w celu odkupienia.
Poszukuję wałacha małopolskiego BENEFIS (https://www.bazakoni.pl/benefis-berlinbej-bafra), ok 155 cm w kłebie, ciemnogniady z łysiną

Sprzedany w 2011 roku do Stajni "Na Szarym Końcu", później jeszcze dwa razy zmieniał właściciela, pierwszy raz do szkółki, nie pamiętam nazwy stajni. Do momentu kiedy wiedziałam gdzie jest, znajdował się w okolicach Poznania, teraz podobno jest w prywatnych rękach, jeśli ktoś wie, co z nim się dzieje, może właścicielka jest na forum, proszę o kontakt.
Poszukuję koni:

GRINGO kaszt. po ogierze Madison, ur. 2011
GRANDA kaszt. po ogierze Telco, ur. 2013

matką obydwu jest klacz Gaja, która do 2014 roku stała w woj. zach-pom, więc może ktoś stamtąd kojarzy....?


Raz jeszcze.

Kobyłkę widziałam jakiś czas temu w ogłoszeniach, była sprzedawana z okolic Mikoszewa - jeśli obecny właściciel / właścicielka są na forum to chętnie nawiążę kontakt.
Ogier (podobno) niedawno pojawił się w Bazie Koni, może również zmieniał właściciela...?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się