NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

prosty sposób na sprawdzenie czy to siodło faktycznie ma 🙂 poprosić o dodatkowe zdjęcia  jakiegoś konkretnego szczegółu.
Ale trzeba przyznać,  że nazwiska wybiera ładne. Nie nazwała się Marchewka ani Ryjówka i właściwie można pomyśleć, że to filtr 😁 Tyle tylko, że jak to przeczyta to pewnie się zmieni  👀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 grudnia 2017 10:42
Wszystkim osobom, które Pasoniowa oszukała polecam zgłosić ją do urzędu skarbowego. Jak się okaże, że jest wiele donosów na nią to skarbówka bardzo chętnie przeprowadzi kontrolę, włącznie przeglądając jej wszystkie rachunki bankowe itd.
Ponieważ żadna oszukanych osób nie wystawiła zapewnie Pasoniowej faktury, a z zakupu konia, auta, psa czy siodła należy się rozliczyć ze skarbówką czego na 1000% nigdy nie zrobiła to jeśli urząd dostanie donosy od wielu osób to bardzo, ale to bardzo chętnie dobiorą się jej do dupy.

Pozdrawiam oszustkę 😉
JARA, ale od sprzedaży też? Można napisać taki donos nawet jeśli nie mamy jeszcze udowodnione że to ona podszywała sie pod nazwisko z którego nas oszukała?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 grudnia 2017 19:49
gacek 🙂, skarbówka sprawdzi konto i zobaczy jakie operacje były na nim wykonane.
gacek🙂 tu nie ma żadnej wątpliwości że to ona.. wszystkie ścieżki wskazują na nią. Może ktoś ma w znajomych dobrego informatyka i pogrzebie i poszuka po Ip kompa? Ewentualnie z telefonu/tableta działa..
Ja w jednym z smsów od niej mam przyznanie się do oszustwa, a mnie też oszukała z zupełnie innych danych., jako Sara Wrześniak

Co do skarbówki to fakt. Jeśli nie ma działalności a na kontach będzie miała sporo przelewów z tytułem "za siodło.." to może mieć pozamiatane 😀
Był ktoś w końcu w Salio i skonfrontował się z nią face to face?
Uwaga, na FB i olx pojawił się niejaki pan Wiesław.
Wystawia ogłoszenia z siodłami w bardzo "okazjonalnych" cenach. Zdjęcia są brane z innych ogłoszeń.
Już ktoś zwracał mu uwagę, to od razu pokasował ogłoszenia. Każdej kolejnej osobie wmawiał inną historie siodeł.
Podejrzewam, że może zacząć działać z innych kont.
Zalecam czujność 😉
Milla, tez to widziałam. Siodło „córki, która po wypadku zrezygnowała z jeździectwa”, albo „znalezione w domu zmarłego członka rodziny”
Bizon   Lach bez konia- jak ciało bez duszy.
27 grudnia 2017 18:48
Ostrzegam przed użytkownikiem Jagoodka. Kupiłam bryczesy jako ,,niezniszczone'', otrzymałam bryczesy z przetarciami i dziurą(,co dla mnie oznacza,, zniszczone''😉. Brak odpowiedzi na wiadomości, o ile się nie mylę, osoba zniknęła z forum.


Edit. Są odpowiedzi na wiadomości, jednak dalej nie polecam.
Oto ogłoszenia użytkownika:
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet?q=jagooodka&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0

🤬

Po szarpaniu się i wielu wiadomościach odzyskałam pieniądze i odesłałam bryczesy.


Nie aktualneś
wenka2015 w ogłoszeniach wystawia klacz do zamiany i trochę drobnego sprzętu, ta klacz na fejsbuku wystawiona jest z konta  Moniki Bednarz
[quote author=Klopsik link=topic=5367.msg2734114#msg2734114 date=1511820927]
Cytuję z FB:
Niestety, krąży w sród nas oszustka i złodziej. Dziewczyna na razie przedstawiała sie jako
Sandra Dobrońska
@ [100022327462204:Ela Wiszek]
Beata Gondek
Ola Mikulska
Najprawdopodobniej ( bo nie mam 100% pewność ) pod tymi osobami ( i może jeszcze pod innymi nickami ) ukrywa sie Joanna Pasoń-Woszczona. Pani ta ma na swoim koncie masę oszukanych osób i już kilka wyroków. Niestety co najgorsze Pani ta nie poprzestaje i oszukuje coraz to nowe osoby.
Pamiętajcie jak ktoś nie chce wam przesłać siodła za pobraniem to nie przelewajcie kasy. Proście o dodatkowe zdjęcia takie które muszą być zrobione na świeżo.
Jeśli ktoś został oszukany z innego konta bardzo prosze o kontakt będe uzupełniała na bierząco.


Od siebie dodaje jeszcze konto Ola Mikowska.


Dorzucam uzupełnienie ponieważ oszustka wciąż działa. Kolejne konta:
Sara Wrońska
Sara Wrzesniak
Justyna Mrozińska
Anna Wasilewska
Marta Mroczkowska


Bardzo uważajcie. Wyszukujcie przesłane wam zdjęcia w google. Podpisujcie umowy kupna-sprzedaży. Dziewczyna zazwyczaj odzywa się tuż po wrzuceniu ogłoszenia, że szuka się danego modelu siodła.

Edit* Narazie ostatnie nazwisko kasuje bo Pani nadal sie upiera, że wyśle siodło chociaż dziala identycznie jak w/w osoby.
[/quote]
Edit** Anna Wachrowska  Osoba ta działa jak wszystkie wymienione powyżej. Nie wiem czy z tego konta udało jej się kogoś już oszukać. Zmieniła trochę taktykę działania bo gra na czas. Jak ktoś wyczuje potencjalne oszustwo to niby wysyła siodło, pitu pitu, ale to coś jej wyskoczyło, a to jest w szpitalu z córką. Wiadomo 🙂
Chyba również zostałam oszukana  🙄 Kasa przesłana, siodła nie ma. Czy ktoś zgłaszał tego typu sprawę na policję?

Czy ktoś zna użytkowniczkę o nicku "Aaaaaa"?
Nie znam i od nieznanego mi użytkownika nie brałabym siodła z przedpłatą. Wolę dołożyć ciut do przesyłki i brać pobranie. Sama właśnie sprzedaję siodła i nie widzę problemu.
Tutaj sprawa było nieco inna - miał być odbiór osobisty, ale że to inne województwo, to sama zasugerowałam wysyłkę.
Pani na stałe mieszka podobno za granicą i wylatuje z kraju 3ciego stycznia. Dlatego zależało nam na czasie, żeby zdążyć odesłać siodło w razie gdyby nie pasowało. Nie chciała wysłać za pobraniem, ponieważ pieniądze dochodzą z opóźnieniem i w razie zwrotu nie miałaby z czego oddać.

Wysłałam jej za porozumieniem połowę kwoty. Tak, miałam poważne wątpliwości. Ale mimo wszystko wszystko trzymało się kupy i zaryzykowałam. No i mam.
Masz link do ogłoszenia? Zdjęcia z ogłoszenia?
Im bardziej historia jest zaplątana tym bardziej trzeba mieć się na baczności.
Alice, Klopsik, ma Daw Mag model Dominus w rozmiarze 17'5, rozstaw łęku L, z krótką tybinką. Siodło jak nowe, miałam na przymiarce jednak muszę oddać.
Pewna sprzedająca, pewne siodło i jeszcze na gwarancji.
Klopsik, ogłoszenia nie było. Pani sama odezwała się do mnie mailowo. Zdjęcia mogę podesłać jeśli to komuś coś pomoże.
bera7, tak już wiem 🙂 Dzięki!
Ostrzegam przed użytkownikiem beza11, ktora sprzedała mi nachrapnik, ale nie podała w ogłoszeniu, ze sie rozkleja. Uznaję ją jako nieuczciwego sprzedawcę.
alice do mnie ta użytkowniczka pisała na rv gdy szukałam Prestige Lucky , napisała ze ma na sprzedaż bo córka zmienia na skoki, siodło niby rocznik 2017 i chciała sprzedać za 3 tys. Oczywiście wysłać za pobraniem nie chciała, a po mojej prośbie o wysłanie numeru seryjnego przestała odpisywać 😉
Nieadekwatnie niska cena to własnie wabik osoby która podszywa się pod wyżej wymienione przezemnie konta.
Kurcze, szkoda, że nikt wcześniej przed nią nie ostrzegł. Zawsze sprawdzam ten wątek przed takimi transakcjami.

Także ostrzegam: nie kupować nic od użytkowniczki Aaaaaa! Co prawda zaraz pewnie zmieni nick, ale wtedy konto będzie świeże.

Ale obiecuję, że nie ujdzie jej to na sucho (kochana, jeśli to czytasz, to wiedz, że Twoja bezkarność niedługo się skończy :cool🙂!

Nie edytuję, bo mam nowe informacje.

Pani, która do mnie pisała to najprawdopodobniej "sławna" Joanna Pasoń-Woszczona. Czy mogę prosić o kontakt osoby, które zostały przez nią oszukane?

Na przyszłość jednak edytuj.
Wystarczy, że napiszesz w grupach na fb. Tam sporo osób było przez nią oszukanych.
Łączcie sprawy, może zróbcie jej przyjazną wizytę (nie jest anonimowa, jeździ na zawody).
Zastanawia mnie gdzie ta laska ma znajomości, że przy tylu osobach oszukanych (i to na niemałe kwoty) nikt jeszcze jej się do tyłka nie dobrał.
Serio? Czy z tą laska nie da się w końcu zrobić porządku? O co chodzi... Tyle oszustw w ona jeździ bezkarnie na zawody za cudze pieniądze. Powinno jej się narobić wstydu gdzie się da.
Tak jakby ktoś chciał się upewnić:
konto oszustki kończy się cyframi *5000 0001, chociaż zapewne ma ich parę. Ale przynajmniej jednego nie będzie mogła już używać.

Osoby oszukane: wrzucajcie tutaj swoje końcówki. Może chociaż trochę utrudnimy jej oszustwa do czasu rozwiązania sprawy przez policję i uchronimy innych re-voltowiczów.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 stycznia 2018 15:55
Odnośnie przekrętu nigeryjskiego 😉

Afrykańskim monarchą okazał się 67-letni Michael Neu, którego złapano w amerykańskim stanie Luizjana. Mężczyzna ma na koncie 269 oszustw dokonanych metodą „na nigeryjskiego księcia”, dzięki której wyłudził przez telefon i internet pieniądze od wielu osób, a część z tych pieniędzy przelał na konta swoich współpracowników, którzy faktycznie rezydowali w Nigerii. Policja przestrzega przed podobnymi przekrętami, gdzie ktoś prosi o pieniądze na wyprowadzenie wielkiej fortuny, i dodaje, że „jeśli coś wygląda zbyt pięknie, to na 99,9% jest zbyt piękne, by było prawdziwe”.
Słynna pani Pasoń ma kilka kont.
Z tego co mi wiadomo. Lepiej więcej spraw pojedynczych niż jedna zbiorowa. Bo za jedną zbiorową może dostać tyle samo kary co za jedną pojedynczą, a kilka pojedynczych wyroków jak będzie miała to jej w końcu odwieszą.

Myślę, że dopóki ktoś z nią osobiście nie porozmawia i własnoręcznie jej nie wytłumaczy że robi źle to nie przestanie..  🤬
poza tym na pewno nie jeździ w byle jakim siodle. Z tego co wiem ma sprzęt najlepszych marek. Może zgadajcie się na pw i odwiedźcie ją i dobierzcie po prostu fanty. A jak sama wezwie policję to jeszcze ją w kajdankach zaprowadzą na dołek 😉
Aniagre
Ja juz kiedys pisalam , ze po Kingslandzie da sie ja poznac 😉 i po rasowym piesku z hodowli. Ona ogolniemdo biednych nie należy.  Sadze ze kradnie bo jest zwyvzajna kleptomanka, ktora powinna byc leczona.
Ona nie tylko to czyta, ale też pisze na forum  🤣
Dostałam niedawno wiadomość od użytkownika J-borzylek. Pytała czy znam J, prosiła mnie też o kontakt przez Facebooka bo potrzebuje kilku informacji. Odpisałam szybko żeby pisała tutaj na prv, robiłam coś i się nie zastanawiałam, dopiero po kilku godzinach przyszło mi do głowy, kto to mógł być, bo przecież po co komuś kontakt ze mną na FB skoro może pisać tutaj.  🤔wirek: Oczywiście chodziło o ustalenie tego kim jestem. Więcej nie odpisała.

Dziś zajrzałam na forum znów i tak sobie podglądam ten profil. Osoba zalogowana w październiku 2015 w czasie kiedy dużo było tutaj o niej. Jedyny jej post jest z grudnia 2015 (strona 308), KaNie pisała wtedy o wiadomościach wysyłanych przez nią na pw, więc założyła pewnie parę kont w tym okresie. W swoim poście J- borzylek zaprzeczyła, że J. stoi w Apollo w Częstochowie. I była to oczywiście ściema, bo stoi tam od lat.  🙄 Przypadek? Nie sądzę.

Strzeżcie się ogłoszeń z konta J-borzylek.
Fikcyjne konta mogą być zakładane dużo wcześniej przez co nie wzbudzają podejrzeń, a to wszystko jest planowane z premedytacją.

Czy jest chora? Nie. Kleptoman kradnie, bo kradnie i nie wie po co. To jest cecha charakterystyczna choroby. A ona kradnie, bo potrzebuje pieniędzy na sfinansowanie swojego sportu i kolejnych Kingslandów. Na udział w tylu zawodach i to w takich ciuchach i sprzęcie trzeba jednak mieć sporo hajsu. W czasie procesu, który prędzej czy później będzie mieć, nie zasłoni się chorobą.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się