szkolenia, kursy

Zapraszam na kurs masażu z Maria Soroko, 25-26 listopada, stajnia Elizar Jejkowice, zakończony wręczeniem certyfikatów 🙂

https://www.facebook.com/events/1918208448497889/
Czy ktoś z Was planuje rozpocząć naukę w akademii osteopatii koni ? http://akademiaosteopatii.pl/osteopatia-koni-2/
Czy ktoś z Pomorza wybiera się może na ten kurs?
http://dzj.wroclaw.pl/szkolenie-z-hubertem-szaszkiewiczem-na-partynicach-2/
Będą do końca tego roku jakieś kliniki/szkolenia ujezdzeniowe warte uwagi? 🙂
julka177 podłączam sie do pytania
Już w maju po raz drugi będziemy mieć zaszczyt gościć Manolo Mendeza w Polsce!

SEMINARIUM JEŹDZIECKIE Z MANOLO MENDEZEM

11-13.05.2017r.
Seminarium oczekuje na przyznanie statusu szkolenia licencyjnego.

LOKALIZACJA
Hipodrom Sopot
Hala Pomarańczowa
ul. Polna 1
81-745 Sopot

ZGŁOSZENIA SŁUCHACZY I JEŹDŹCÓW
http://classicalway.pl/manolo-mendez-w-polsce-zapisy/

Zgłoszenia jeźdźców przyjmujemy do 28.02.2018r. Słuchacze mogą zapisać się do 9.05.2018r. lub do wyczerpania puli biletów.

KOSZT UCZESTNICTWA

słuchacz 3 dni:
oferta da skowronków (1.12.17-14.01.18r.) - 300zł/całość
oferta regularna (15.01.-15.04.18r.) - 350zł/całość
oferta dla zabieganych (od 16.04.18r.) - 400zł/całość
słuchacz jeden dzień – 175zł
szkoleniowiec PZJ 3 dni – zapisy tymczasowo wstrzymane

jeździec:
2300zł/całość
Cena obejmuje 1 trening dziennie przez 3 dni seminarium z udziałem publiczności, udział w pozostałych treningach szkolenia w charakterze słuchacza, obiad w każdym dniu szkolenia, wstęp na seminarium dla osoby towarzyszącej oraz możliwość skorzystania z tłumaczenia symultanicznego podczas treningu i trwania całego seminarium (także przez osobę towarzyszącą).
Istnieje możliwość zamiany treningu z siodła na trening pracy w ręku – dopłata to 125zł/trening.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia.
Szkolenie dosiadowe prowadzone przez Klinikę Dosiadu (Ewa Mizgała Pręcikowska).

tematyka szkolenia: doskonalenie cech dosiadu, zdobywanie samoświadomosci ciała, dzięki której przekazujemy czytelne dla konia informacje .

termin i miejsce: 17 - 18.02.2018, Stajnia Grom (północna Opolszczyzna)

Szczegóły w facebookowym wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/155545981754322/
A kto to jest ta pani ?  😲
Prowadzący mgr Ewa Mizgała Pręcikowska
fizjoterapeuta, instruktor rekreacji ruchowej,dietetyk, jeździec

Smok deregulacja jest, każdy szkolić może...
Tak abstrahując od przywołanej powyżej Pani Pęcikowskiej (nie wiem kim ta Pani jest, nie znam, nie oceniam), chciałam zauważyć, że przeglądając facebooka i różne portale dochodzę do przekonania, że teraz każdy kto ma ochotę robi szkolenia czy konsultacje. Słabe jak dla mnie, ale skoro popyt jest i ludzie za to płacą, to czemu nie.
Smok deregulacja jest, każdy szkolić może...


Każdy kto spełnia wymogi ustawy . Przede wszystkim , ma wiedzę , umiejętności i doświadczenie . 🙄

Z drugiej strony , pomijam drobiazg że nigdy nie słyszałem i na zawody konne wynik 0 , to może przybliż . Kto to w ogóle jest ?  😲

Smok10, mało to takich szkoleń obecnie ? Zaroiło się od tego na facebooku ostatnimi czasy.
Smok10, pierwsze z brzegu "konsultacje" których ostatnio coraz więcej.
https://www.facebook.com/events/119136078738061/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 stycznia 2018 21:49
Klami, Hahaha, Sandy Kulejewska, moja idolka 😀 Wczoraj ogarniałam kim jest 😀
Strzyga, oooo, to oświeć mnie proszę, bo ja pojęcia nie mam poza tym jedynie, że widzę jakieś konkursy P klasy w dorobku. A z tego co widzę, to cały cykl był owych konsultacji.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 stycznia 2018 21:53
Klami, wpisz w fejsbuczka, jest sporo foteczek, które mówią wszystko 😀
Ja też nie mam pojęcia kto to jest Sandy Kulejewska , a myślałem że znam każdego kto się w tym sporcie liczy  🙁

Zawodniczka P kl i to w dodatku z 2 cyfrowymi wynikami [[a]]https://zawodykonne.com/zawody/szukaj/razem?szukaj=Sandy%20Kulejewska[[a]]

P.S Nic dziwnego że nie znam . I ktoś się na te konsultacje łapie ???  😲 😲 😲
[quote author=gosiaopti link=topic=3866.msg2745052#msg2745052 date=1515105971]
Smok deregulacja jest, każdy szkolić może...


Każdy kto spełnia wymogi ustawy . Przede wszystkim , ma wiedzę , umiejętności i doświadczenie . 🙄

Z drugiej strony , pomijam drobiazg że nigdy nie słyszałem i na zawody konne wynik 0 , to może przybliż . Kto to w ogóle jest ?  😲


[/quote]

Smok, a skąd ja mam wiedzieć? Nie znam, słyszałam tylko, że podobno na jakimś uniwersytecie działa...

Sandy też nie wiem kto to, ale imię ma takie... powiedzmy hollywoodzkie, to szybko będzie popularna, bo wszyscy zapamiętają  😉
Smok10, sprawdziłam i powiem Ci, że frekwencja była niezła. Każde jedne były obsadzone w 100% na długo przed terminem. I więcej jest takich konsultacji z ludźmi hmmm... wątpliwymi kompetencyjnie jak przeglądam Facebooka. Regularnie coś się przewija i mają wzięcie. Osobiście mnie to zadziwia, szczególnie, że np. upadło kontynuowanie cyklu konsultacji z Wassibauerem, upadły konsultacje z Piotrem Sawickim, z Krzysztofem Ludwiczakiem były aż dwa razy, bo nic nie cieszyło się zainteresowaniem. Jeszcze kilku zawodników z wyższej półki tak zwanej prowadziło konsultacje raz / dwa razy itd., bo się organizacja nie opłacała przy malejącym zainteresowaniu. A takie "ekhm.... cuda" są ciągle, jest ich sporo i cieszą się zainteresowaniem. No, ale cóż.... jak jest popyt i ludzie za to płacą, to cóż. Dlaczego mają czegoś takiego nie organizować.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 stycznia 2018 22:04
Klami, też chyba zacznę organizować, kto bogatemu zabroni 😀
Smok10, sprawdziłam i powiem Ci, że frekwencja była niezła. Każde jedne były obsadzone w 100% na długo przed terminem. I więcej jest takich konsultacji z ludźmi hmmm... wątpliwymi kompetencyjnie jak przeglądam Facebooka. Regularnie coś się przewija i mają wzięcie. Osobiście mnie to zadziwia, szczególnie, że np. upadło kontynuowanie cyklu konsultacji z Rudigerem, bo nie cieszyły się zainteresowaniem. No, ale cóż.... jak jest popyt i ludzie za to płacą, to cóż. Dlaczego mają czegoś takiego nie organizować.


Nie no , ja tylko pytam . Każdy jest kowalem własnego losu. Jak są chętni. Domyślam się że w swojej prowincji pośród zawodników  ZT jest lokalną gwiazdą i jest bardziej znana od Rudigera.  😁

P.S Fizjoterapeutka jest Ok  😉
Strzyga, dajesz. Weźmiesz część pingwiniastą, ja skokową i lecimy z tematem.

Smok10, co racja to racja. Lokalne gwiazdy są "top", co tam po dziwnych nazwiskach niewiadomoskąd.
A jak to cenowo wypada? Zapewne te konsultacje są po prostu tańsze niż takie z 'dużym nazwiskiem'. I wydaje mi się, że ludzie jeżdżący na mniej zaawansowanym poziomie mają większą śmiałość, żeby na takie szkolenie pojechać.
vanille, właśnie niekoniecznie. Fakt, niektóre były drogie jak np. impreza z Krzysztofem Ludwiczakiem na sopockim Hipodromie. To był duży koszt. Są tez z tych dziwnych za jakieś drobne pieniądze mocno odstające od innych, ale jak patrzę na wiele wiele innych to różnice są rzędu 150 zł na 3 dniach konsultacji. Biorąc pod uwagę kosmiczną różnicę jakości oferty to uważam, że to są groszowe różnice.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 stycznia 2018 22:20
Można zrobić jeszcze masaż i pracę z ziemi 😀
Strzyga, ooo ! Zbieramy kadrę ?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 stycznia 2018 22:22
Klami, jeszcze brakuje tylko 15 latki układającej dietę i będącej dystrybutorem popularnych pasz 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się