Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

ja polecam Radomira Henklewskiego, u mojej siwej dużo pomógł 😀
Akatash dr Henklewski lub dr Polakiewicz  🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
10 listopada 2017 18:20
dr Henklewski
Co sądzicie o doktorze Przemysławie Dziakan z Warszawy (od układu oddechowego) ?  :kwiatek:
Kogo bardziej byscie zaprosili do wizyty odnośnie układu oddechowego...doktor Blanke Wysocka czy doktora Przemysława Dziekana?
Ania26, ciężko tak porównywać. Dr Dziekan to doświadczony lekarz, ja go znam bardziej jako wykładowcę, ale bardzo go cenię 🙂 ja bym pewnie dzwoniła po doktora Dziekana, ale oboje to świetni specjaliści.
Dzięki za odp  :kwiatek:
Gniadata   my own true love
25 listopada 2017 17:47
Ja z perspektywy właściciela konia-pacjenta Blanki Wysockiej zdecydowanie polecam :kwiatek:
Ma ktoś może nr do dr Dziekana z Warszawy?
Bo znalazłam jakiś nr na stronie SGGW do doktora,ale czy to ten?  :kwiatek:
Ma ktoś może nr do dr Dziekana z Warszawy?
Bo znalazłam jakiś nr na stronie SGGW do doktora,ale czy to ten?  :kwiatek:

Nr jest taki, jak w spisie lekarzy weterynarii z Mazowieckiego. Taki mam tez w kontaktach, więc aktualny 😉
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,100674.0.html
[quote author=Ania26 link=topic=199.msg2733814#msg2733814 date=1511765435]
Ma ktoś może nr do dr Dziekana z Warszawy?
Bo znalazłam jakiś nr na stronie SGGW do doktora,ale czy to ten?  :kwiatek:

Nr jest taki, jak w spisie lekarzy weterynarii z Mazowieckiego. Taki mam tez w kontaktach, więc aktualny 😉
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,100674.0.html

[/quote]

Dzieki  :kwiatek:
Jakiego weta moge wezwać na usg ścięgien, 50km na zach od wawy? O zespole dr Szpotańskiego wiem, chętnie dowiem się o innych opcjach  🙂
Dzięki!
Luda Strypikowska
Dziękuje  :kwiatek:
WadiKhatu   Bawimy się w dresażowców, idzie nam coraz lepiej!
01 grudnia 2017 22:33
Ktoś zna dobrego weterynarza w okolicach Siedlec? Województwo mazowieckie!
Pilne, nawet bardzo!
Pozdrawiam
WadiKhatu Marta Paździoch z Mińska Mazowieckiego
Potrzebuję weta. Okolice Kwidzyna woj.pomorskie. Rtg+Usg. Możecie kogoś polecić kto nie zdziera?
Witam
Kochani potrzebuję weterynarza z Gorzowa Wielkopolskiego lub okolic - potrzebuję zrobić TUV , tak więc musi być kompetentny i posiadać niezbędny sprzęt.
Proszę o dane a jeśli macie telefony to również - a może wiecie ile biorą oczywiście za pełny TUV
Aga
POMORSKIE !!
Może kogoś informacja zainteresuje.
W pierwszej połowie stycznia planowana jest w Gdańsku wizyta dr Golonki.
Jeżeli ktoś chciałby przy okazji pokazać konia do diagnozy / leczenia proszę o info na priv.
agnieszek, a próbowałaś szukać TU?

Klami, napisałabym w wątku lokalnym, bo tu malo kto zagląda 😉
Jeśli chodzi o woj. Pomorskie to polecam klinikę Hubertus Vet ze Starogardu Gdańskiego. Jak dla mnie w mojej okolicy najlepsi !!
Można sobie wpisać na fb mają profil.
_Gaga, w lokalnych już udostępniałam wcześniej (z tydzień temu??). O tym wątku zapomniałam, to jak wypłynął na pierwszą stronę, to też wrzuciłam info.
kasia rafal Ja akurat nie jestem zadowolona z usług Pań.
Nokia6002 a Kujawski?
Jak kujawsko-pomorskie, to polecam Annę Nowakowską (Toruń). W okolice Kwidzyna na pewno dojedzie. Jest na fejsie i ma stronę www.
Czekam na odpowiedź od Dr. Golonki i jeśli on nie przyjedzie to chyba wybiorę Dr. Kujawskego. Może on należycie zajmie się moim koniem  🙄
Z tego co wiem to Maciej Kujawski jest przez co najmniej dwa miesiące wyłączony z pracy, może więcej. 
W temacie zębów gorąco polecam dr Bartosza Jankowiaka z Equi-Vet Serwis. Odbiera telefony kiedy się do niego dzwoni, oddzwania jak obieca, uprzedza nawet o 30-to minutowym spóźnieniu, przyjeżdża w umówionym terminie, a same zęby robi bardzo dokładnie, nie spiesząc się przy tym i nie kalecząc koniowi pyska. Jeśli ktoś z wlkp się waha kogo wziąć do zrobienia zębów to na tym wecie się nie zawiedzie.
nokia6002 a dlaczego ?
Ja jak narazie odniosłam pozytywne wrażenie po wizytach....
Teraz będę chciała wzywać do zębów,bo mi coś konisko brzydko memla,dużo jej wypada z pyska przy żuciu....  😵
kasia rafal prosiłam o RTG Panią mówiła, że nie ma potrzeby. Probem z gruda rozwiazala dwoma zastrzykami i zoostawiła mi jeszcze na  kilka dni. Później jak dzwoniłam, że nic nie pomaga usłyszałam żeby poczekac do lata i samo zejdzie i ze do mnie oddzwoni. I telefon się urwał Pani nie odbierała już telefonu. 🙁
Z tego co wiem to Maciej Kujawski jest przez co najmniej dwa miesiące wyłączony z pracy, może więcej. 

Mam niestety takie same informacje 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się