NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Osobiście mnie dziwi, że nikt jej jeszcze w realu nie dojechał 🙂 Póki kwitnie jej proceder to jeszcze można siłą od niej kasę odebrać. Jak ją zamkną to będzie pozamiatane.
Tak sobie śledzę ten wątek i się nadziwić nie mogę, że laska oszukała tyle osób i sobie tak normalnie na zawody jeżdzi i to od tylu lat.
Nie ogarniam....
Cindrella
Ja niestety ostatnio wyczyscilam skrzynke PW i nie moge zobaczyc z jakiego konta pisala, ale wiem ze zglosilam tego uzytkownika moderacji.
A ona mnie wtedy straszyla policja, wyzywala, po czym zmienila ton i tlumaczyla sie ze nie kradnie, ze te przesylki nie doszly, ze to pomylka i takie tam. I jeszcze prosila mnie pomoc w kontakcie z osobami do ktorych te przesylki nie dotarly...  😜 🤔wirek:

Ja tez nie moge zrozumiec tego , ze jezdzi,ublicznie sie pokazuje i nikt sie za to nie wzial. Gdyby mnie oszukala na kwoty na ktore tu niektorych oszukala, to bym jej serio zycie umiliła zarowno w stajni, ja i na zawodach.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
03 stycznia 2018 14:40
wenka2015 w ogłoszeniach wystawia klacz do zamiany i trochę drobnego sprzętu, ta klacz na fejsbuku wystawiona jest z konta  Moniki Bednarz


o nie.... właśnie od tej użytkowniczki czekam od 2 tyg. na wysyłkę kaloszków :/
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 stycznia 2018 14:48
Jak ją zamkną to będzie pozamiatane

Wcale nie będzie pozamiatane, każdy wyrok przedawnia się po 10 latach, a każde złożenie wyroku do komornika przerywa bieg przedawnieniu. Także w końcu kiedyś wyjdzie, w końcu można zająć jej ruchomości i sprzedać.
Nie wiem, czy ma tyle ruchomości na siebie zapisanych, na ile oszukała ludzi. Zeznania, policja, pozwy, sprawy, komornik...to będzie trwało i trwało poza tym.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 stycznia 2018 21:23
Lepiej jej odpuścić, lepiej jak każdy jej odpuści kilka stówek, bo to będzie trwało i trwało.. jasne 😉


Więcej nic pisać nie będę, aby oszustce nie ułatwiać sprawy 😉
W życiu bym nie odpuściła. Jakby mnie oszukała to by juz leciała z kasą w zębach.
Ponownie przestrzegam przed uzytkowniczka [font=Verdana]ikar11[/font].
Zgłosiłam ja jako osobę nieuczciwą a ona nadal wystawia ogłoszenia  🏇 

http://ogloszenia.re-volta.pl/uzytkownik/pokaz/38167
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
05 stycznia 2018 16:32
[quote author=blucha link=topic=5367.msg2743021#msg2743021 date=1514547549]
wenka2015 w ogłoszeniach wystawia klacz do zamiany i trochę drobnego sprzętu, ta klacz na fejsbuku wystawiona jest z konta  Moniki Bednarz


o nie.... właśnie od tej użytkowniczki czekam od 2 tyg. na wysyłkę kaloszków :/
[/quote]

Ponieważ otrzymałam paczkę od użytkowniczki wenka2015 muszę przyznać, że wszystko się w niej zgadzało. Przekazuję jednak informacyjnie, że paczka została nadana przez Monikę Flis.
Hej, ja również zostałam oszukana przez Joannę na bagatela kwotę 5 tyś podawała się za  ANNE WACHROWSKĄ NR TEL. 883 998 070 PROSZĘ UWAŻAJCIE jest bardzo przekonywująca.   Sprawa zgłoszona na policję.
Sprawę również zgłaszam do Urzędu Skarbowego oni również dobiorą jej się do dupy. W razie pytań proszę o kontakt !

5000 0002 ;-) również nalezy do niej 😉

Edytuj posty!
Numer telefonu na pewno należy do J.P.
Zbiera na kolejny sezon 😁
Dziewczyny posiadam bardzo dużo o niej informacji ! Mam masę jej zdjęc 😉 wiec  jak ktoś chce ode mnie jakieś info to proszę o wiadomosc po weryfikacji FB udziele informację 😉
Mnie w tym wszystkim zastanawia tylko jedno... Jakim cudem, oszukując tyle osób, na tak dużą kwotę jeszcze nikt nie dobrał jej się do 🤬 tym bardziej, że wchodzi to już pod odpowiednie paragrafy
Rudy_Team, działamy 🙂
W to nie wątpię i trzymam za Was wszystkich kciuki! Ale tyle czasu, ile ona już to robi.. Masakra. 🙁
Hej, ja również zostałam oszukana przez Joannę na bagatela kwotę 5 tyś podawała się za  ANNE WACHROWSKĄ NR TEL. 883 998 070 PROSZĘ UWAŻAJCIE jest bardzo przekonywująca.   Sprawa zgłoszona na policję.
Sprawę również zgłaszam do Urzędu Skarbowego oni również dobiorą jej się do dupy. W razie pytań proszę o kontakt !

5000 0002 ;-) również nalezy do niej 😉

Edytuj posty!



Bosze dziewczyno przecież ją tu wpisywałam 🙁 I na grupach pod postami 🙁 Przykro mi.
Oszukała mnie wcześniej wiec spokojnie🙂 dodałam wczoraj jedynie informacje o tym.
Nie ważne czy to Wachrowska czy inne nazwiska ważne, ze nadal okrada ludzi.
Zastanawiam się jeszcze nad czymś. Co na to powiedziałyby osoby, których nazwiskami się posługuje?

No wyobraźcie sobie, ze ktoś publicznie kradnie pod Waszymi danymi , przecież to masakra 👿 a internety pamiętają

Nie wydaje mi się żeby te dane były prawdziwe.
Niemniej na końskich forach jest dziewczyna o nazwisku Flis i już kilka razy musiała się tłumaczyć że nie jest w żaden sposób powiązana ze słynną Flis 😉
Czytałam już milion wpisów o oszustwach znanych rekordziestek ale podpytam jeszcze raz: czy ona same zgłaszają się do osób które zamieściły, że chcą kupić sprzęt? Czy raczej/przeważnie wystawiają fake ogłoszenia i to ludzie do nich się zgłaszają?
BlueHorse, jedno i drugie.
Dzięki 🙂 Tak podejrzewałam, że to nie problem 😉 Właśnie dostałam odpowiedz z historią o chorobach w rodzinie a z drugiej strony osoba ta dodała mnie na facebooku, ma real znajomych i wygląda na prawdziwą ale sprzętu za kilka tysi bez za pobraniem nie zaryzykuje raczej po tym co się tutaj naczytałam :P A są jakieś sposoby na zabepzieczenie w inny sposób? Pewnie nie ma? :/ W umowy nie ma co wierzyć ewentualnie negocjować, że zapłacę za podwójną, ubezpieczoną przesyłkę pobraniową siodła z góry na konto i najwyżej ta kwotę stracę jak nie odbiorę???
Najbezpieczniej. Chociaż ja wysyłając siodło zaznaczyłam "na koszt odbiorcy", gdy wysyłałam za pobraniem. Jako sprzedająca podjęłam ryzyko, że najwyżej stracę koszty wysyłki. Ale również kupując prosiłam o pobranie. To najlepsze zabezpieczenie. A nawet strata 30 czy 40 zł na paczkę jest niczym przy stracie kilku tysiaków.
na koszt odbiorcy, to nie chroni Cię przed poniesieniem kosztów wysyłki w razie nieodebrania paczki przez kupującego
olga96, wiem, ale na moją logikę ktoś ryzyko ponosi. Kwestia skali straty. Przy kosztach przesyłki w obie strony ta strata jest oczywiście, ale do przełknięcia dla mnie. Kaczka kurierska z ubezpieczeniem to miej niż 30 zł, nawet jak podwoję to nadal to jest kilkadziesiąt zeta a nie tysiące.
BlueHorse, na Poczcie Polskiej chyba jest opcja przesyłki za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości.
bera7 oczywiście, ale gdy sprzedawałam i wysyłałam za pobraniem wolałam zabezpieczyć się przed poniesieniem kosztów wysyłki podwójnej, kaucją o wysokości 50zl na wysyłkę 😉
NIE POLECAM
Nie wiem czy ta osoba posiada tutaj konto ale na pewno przegląda ogłoszenia. Konkretniej chodzi o p. Ewę M z pruszkowa, czesto dostaje od niej maile, żeby wysłała jej coś za pobraniem. Raz się dałam nabrać, wysłałam paczkę, po czym szanowna pani stwierdziła, że nie zapłaciła kurierowi i paczka na mój koszt wrociła do mnie, więc de facto zapłaciłam za przesyłkę w jedną i drugą stronę. Mailowo się nie idzie skontaktowac z ta osobą, do dziś nie usłyszałam żadnych wyjaśnień. Za to dostałam maila, zeby co innego z ogłoszeń jej wysłać..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się