KOWALE

Witam
czy jest tu ktoś kto korzysta z usług Przemysława Tutaja?
Szukam też kowala z dobrym podejściem do trudnych koni. Kogo polecacie z Wielkopolski.
Rybka jest chyba z Wielkopolski a ma bardzo dobre podejście do trudnych koni.
Bardzo dobry kowal z okolic Gorzowa Wielkopolskiego ?
lub ktoś kto dojeżdża w te rejony.... lub za dopłatą dojedzie w te okolice?

Ktoś poleci?
Łukasz Rusakiewicz 🙂
Ja też polecam pana Łukasza.
Czy ktoś ma namiary na kowala z okolic Piaseczna?
Czy ktoś ma namiary na kowala z okolic Piaseczna?

Tam jest tyle stajni w okolicy, że w kowalach można właściwie przebierać.
Chełm woj. Lubelskie, kowal do werkowania jednej klaczy spokojnej i ogierka młodego nieogarniętego potrzebny, kto chętny i za ile z dojazdem.
512374255 proszę o sms oddzwonię

Scaliłam.
dorota, szczerze pisząc niewielu kowali czyta re-voltę. Zapewne jeszcze mniej szuka klientów (większość ma raczej nadmiar). Na forum jest wątek z namiarami na podkuwaczy z podziałem na województwa - proponuję zadzwonić i zadać te pytania przez telefon 🙂
m00niska

Marek Iśków - dla mnie najlepszy 😀
Gaga, owszem masz racje ale z mojego rejonu jeden zwodzi mnie już rok a inni sie tutaj nie ogłaszają.
U nas totalna katastrofa jest, fakt. Pozwolę sobie do Ciebie jutro w ciągu dnia się odezwać, dzisiaj nie mam zasięgu a nie chce mi się na deszcz wychodzić.
Robert Babisz - na pewno jest na Facebooku i na pewno są tam namiary na niego.
Chełm woj. Lubelskie, kowal do werkowania jednej klaczy spokojnej i ogierka młodego nieogarniętego potrzebny, kto chętny i za ile z dojazdem.
512374255 proszę o sms oddzwonię

Scaliłam.


Z Chełma jest Przemek Stachniuk 698934066, spokojnie mogę polecić.
Mój wet też go poleca... Tylko podobno graniczy z cudem, żeby znalazł czas, żeby się umówić jak ktoś dzwoni pierwszy raz i nie z polecenia.
No niestety umówić się bardzo ciężko, ale da się tylko trzeba wytrwale dzwonić 🙂
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
13 listopada 2017 13:42
Znacie dobrego kowala z okolic wegrowa?
Szymon Rolle,mówi komuś to coś  😉?
[quote author=Obiś link=topic=97.msg2740682#msg2740682 date=1513682387]
Szymon Rolle,mówi komuś to coś  😉?

[/quote]
Rolla? Ja znam
Magda Bardzo możliwe,znajoma mnie podpytywała, bo szuka kogoś do swoich koni,pewnie źle zrozumiałam nazwisko  😉. Możesz napisać coś więcej? W przypadku jej koni zapewne będzie to też kwestia kucia (reining).
Hej szukam opinii na TEMAT Wojciecha Orlika może ktoś się wypowiedzieć?
Czy ktoś może mi polecić  porządnego kowala, który dojeżdża w okolice Poznania ?
Z góry dziękuję za pomoc
Spróbuj Karol Lauk albo Przemek Rajczakowski. Obu polecam
Witajcie!
Jakiego kowala polecacie z okolicy Suwałk/Augustowa ? (podlaskie)  BEZ PODKUWANIA
Od razu mówie ze chodzi o 1szt, dzwoniłam do kilku Kowali (oddalonych min.150km, bo żadnego nie znalazłam) , lecz nikt nie chce do jednego przyjechać, choć mówiłam ze pokryje koszty przyjazdu.

Kowal poszukiwany - woj. Łódzkie , okolice STRYKOWA

Szukam dobrego kowala. Czy ktoś może mi polecić ?
Kowal poszukiwany - woj. Łódzkie , okolice STRYKOWA

Szukam dobrego kowala. Czy ktoś może mi polecić ?


Robert Snycerz 662 185 804
Piotr Ślądzak 600 424 025
Hej szukam opinii na TEMAT Wojciecha Orlika może ktoś się wypowiedzieć?

Nie wiem czy to pytanie aktualne ale odpowiem 🙂 Bardzo dobry kowal ale ciężko się z nim umówić. Trzeba dzwonić, prosić do skutku.
[quote author=EchelonMaja link=topic=97.msg2741613#msg2741613 date=1513969889]
Hej szukam opinii na TEMAT Wojciecha Orlika może ktoś się wypowiedzieć?

Nie wiem czy to pytanie aktualne ale odpowiem 🙂 Bardzo dobry kowal ale ciężko się z nim umówić. Trzeba dzwonić, prosić do skutku.
[/quote]
Potwierdzam: Bardzo dobry kowal, moje futrzaki pod jego opieką (a właściwie nożem i raszplą) 🙂
I łatwo się umówić, ale jak sam mówi: "zadzwoń 2 tyg wcześniej" 🙂
Hej, szukam opinii na temat pracy Pawła Andrejczuka. Może ktoś korzysta z jego usług? 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się