moda, ciuchy etc...

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 grudnia 2017 10:30
Cricetidae ja raz dostałam takie w sprayu i wyglądało to jak zwykły fluid.. miałaś jakieś inne?  👀 Bo zastanawiam się jaki ten fluid może mieć wpływ na obcieranie  😉
smarcik, kupiłam jakieś w Rossmanie i byłam z nich zadowolona. One trochę matowiły mi nogi, jeśli wiesz o czym mówię 😀 Nadawały kolor też, ale głównie chodziło mi o zmniejszenie tarcia stopy o buta bo niestety, ale moje stopy tego nienawidzą i zaraz mam pęcherze. Takie sprejowe nawet dały radę i nic mi się nie obtarło, a może po prostu miałam dobre buty 😉
Dziewczyny, w którym sklepie (stacjonarnie) dostanę jakieś sukienki na bal karnawałowy? Może coś w stylu sukienek z LOU?
Przejdź się po Arenie na Komandorskiej, zawsze cos tam mi wpada w oko 😉
mils   ig: milen.ju
01 stycznia 2018 18:46
Orientuje się może któraś z Was, do kiedy mniej więcej są wyprzedaże?
mils, - już się zaczynają. Calzedonia i Intimissimi mają nawet od 27 grudnia, kilka innych sklepów widziałam, że już też 😉
mils, zwykle max. do końca lutego. W praktyce w połowie już nic nie ma 😉
Cześć,
gdzie (w niecie lub stacjonarnie) kupię dobre jakościowo jednokolorowe, bawełniane t-shirty/koszulki, takie do chodzenia na co dzień? I żeby nie kosztowały 200zł za sztukę? 😉
Libella, - bigstar, mustang, intimissimi.
mils   ig: milen.ju
08 stycznia 2018 21:20
A ja szukam szalika. Grubego, porządnego, szarego najlepiej. Macie jakieś pomysły? Niektóre sieciówkowe w dotyku są niezłe, ale jakoś nie potrafię im zaufać.
emptyline   Big Milk Straciatella
08 stycznia 2018 21:22
mils, ja mam szaliki z H&M, Stradi i Resereved, wszystkie moim zdaniem super, bardzo ciepłe, dobrze się użytkują.
A ja szukam szalika. Grubego, porządnego, szarego najlepiej. Macie jakieś pomysły? Niektóre sieciówkowe w dotyku są niezłe, ale jakoś nie potrafię im zaufać.

Jak porządne to tylko wełna. Kupiłam na zalando 2 lata temu z firmy ICHI, nie zamienię go nigdy na żaden inny 😉 gruby ciepły. Te wszystkie gów*** z akrylu z sieciowek po pół sezonu nadają się do kosza...
smartini   fb & insta: dokłaczone
11 stycznia 2018 15:33
mils, ja miałam taki koco-szalik z Zary i kochałam go całym sercem, ale czy szare mają to nie wiem. Teraz na wyprzedaży warto
Ktoś kupował na Zaful? Najlepiej z przesyłką do Polski? W tabelce teoretycznie jest darmowa od 30$ ale jakoś za piękne mi sie to wydaje :P
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
22 stycznia 2018 09:06
Dziewczyny, posiada któraś z Was bluzę adidasa trefoil? Kupiłam swoją wymarzoną czerwoną i czy jest to możliwe, żeby ta tkanina reagowała z olejem kokosowym? Robię dezodorant na jego bazie i w okolicach pach robią mi się ciemne plamy, które ciężko schodzą.. A ja zbytnio się nie pocę..
Bardzo fajny internetowy sklep gdzie można kupić np. fajne bluzy za ok. 50-70zł - (z tym że z tego co czytałam na ich stronie to nie przyjmują zwrotów)

[CIACH]

S_KB86, - z tego co wiem, to nie ma opcji, że nie przyjmują zwrotów, jeśli sklep jest legalny 😉 Wszystkiemu co kupuje się w sklepach internetowych przysługuje 14 dniowe prawo zwrotu, zgodnie z ustawą, chyba, że zostało wykonane na indywidualne zamówienie. W regulaminie nie można zawierać klauzul niezgodnych z prawem.
sklep sprzedaje odzież reklamową, która co do zasady sprzedawana jest na indywidualne zamówienie
n, - niby tak, ale jeśli koszulka nie jest spersonalizowana (nie ma logo firmy, etc), to powinni zwrot takowej przyjąć. To jest zwykła koszulka, którą można komuś sprzedać dalej.
mils   ig: milen.ju
23 stycznia 2018 18:37
Dziewczyny, białe spodnie zimą to duże faux pas?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 stycznia 2018 18:54
mils zależy jakie to spodnie i z czym je zestawisz 😉 pokażesz się?
emptyline   Big Milk Straciatella
23 stycznia 2018 19:19
mils, a czemu niby ma być faux pas? Bez przesady 🙂
mils   ig: milen.ju
23 stycznia 2018 19:22
smarcik na razie tylko się zastanawiam, bo nie chce mi się szukać jeansów. 🤣 Mam białe rurki bez żadnych dziur, przetrać etc. Myślałam do tego gruby, duży, ciemnoszary cardigan oversize i jasnoszara koszulka z dekoltem V, też trochę oversize albo jakaś czarna koszulka/bluzka taka zwykła, nieoficjalna.
emptyline   Big Milk Straciatella
23 stycznia 2018 19:23
mils, moim zdaniem będzie cacy.
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 stycznia 2018 19:44
mils, jak dla mnie też spoko 😀
mils, dla mnie też 😉 Nie wspomniałaś o butach - mi w zimowym kontekście pasują do takowych tylko jasne, zamszowe botki 😉 Z czarnymi i cięzkimi jakoś mi się gryzie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 stycznia 2018 18:12
Ja bym z czarnymi też widziała, ale jakimiś takimi większymi, np traperami - tylko nie czarne obcisłe kozaki  😉


Głupie pytanie - co definiuje ciuch jako "jakiś", np domowy? Metka producenta? Kupiłam dzisiaj piżamę w formie kombinezonu i tak teraz stwierdzam, że wygląda bardziej wyjściowo niż niektóre moje sukienki czy kombinezony na lato. Chyba będę w niej normalnie chodzić na wakacjach, to duży obciach?  🤣
smarcik, - moim zdaniem nie. Wszystko jest kwestia tego, jak to wygląda i z czym to zestawisz 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 stycznia 2018 19:19
smarcik, jak nie wyglada jak bielizna (a Ty nie bedziesz w niej wygladac jak Rachel z przyjaciol w jednym odcinku, gdy poszla w seksownej halce do restauracji) to noś śmiało :P
Ja ponawiam pytanie, namawiał ktoś na Zaful? Bo sa wlasnie fajne kombinezony i zestawy na lato i nie wiem czy warto ryzykowac
Kastorkowa   Szałas na hałas
25 stycznia 2018 20:58
Nie wiem gdzie spytać więc spytam tu.
Czy idzie gdzieś dostać stacjonarnie (Kraków) taki gadżet jak plastry podtrzymujące biust? Czy zostaje mi zamawianie przez internet?
Kastorkowa, - w intimissimi dostaniesz takie na pewno. Plastry, nakładki, naklejany stanik, mają wybór takich rzeczy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się