Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Oczywiście jagoda
Jeśli województwo kujawsko-pomorskie wchodzi w grę, okolice Gostynina, Baruchowa, to mam godną polecenia stajnię.
Hej 🙂
Czy orientuje się ktoś może jak wygląda koszt pensjonatu w KJ Janowice?
Będzie może ktoś zamawiał przesyłkę paletową z JARPASZU?
kermit   Horses horses everywhere ..
18 grudnia 2017 14:34
Do Janowic najlepiej pojechac i sie dogadac co do warunkow, albo chociaz zadzwonic.
Oddawał ktoś młodego konia do kogoś w trening? Interesowałaby mnie praca raczej od podstaw. Z przeniesieniem albo bez. Macie kogoś zaufanego? 5 latek, przyjął jeźdźca.
ale praca w kierunku? ujeżdżenie, skoki?
Oddawał ktoś młodego konia do kogoś w trening? Interesowałaby mnie praca raczej od podstaw. Z przeniesieniem albo bez. Macie kogoś zaufanego? 5 latek, przyjął jeźdźca.


Zobacz tu:
https://www.facebook.com/258012274277003/photos/a.387126938032202.90007.258012274277003/1383960658348820/?type=3&theater

Golden Dream
Mam trochę skomplikowane pytanie. Próbuję się zorientować w cenach i warunkach w stajniach w łódzkim. Jaka cena za jakie warunki. Czy są stajnie oferujące samą stajnie i padoki bez ujeżdzalni i w jakim przedziale cenowym? I jakie ceny w stajniach z ujeżdzalnią, a nawet halą.  Nie piszę, żadnej pracy, nie robię wywiadu, żeby stworzyć konkurencję.

Drugie pytanie: mam emerytkę z Cuschingiem, czyli trawiaste padoki odpadają. Owies odpada, więc karmienie własną paszą, codzienne padokowanie - czy są takie stajnie w naszym rejonie?

Edit: jak nie tu to proszę o odp na pw chociaż

agulaj79, mogę Ci jeszcze polecić Stajnię El Dorado w Brzezinach, tam jest opcja nietrawiastych padoków, konie od rana do wieczora na powietrzu, karmienie 3x dziennie, derkowanie, dobra opieka na miejscu. Jest ujeżdżalnia, road pen i super tereny. Koszty takie jak w stajniach, o których pisała Falbana.
Taniej, i też spoko, z opcją nietrawiastych padoków i specjalnego karmienia jest też w Stajni Leszczyna we Władysławowie (pow. brzeziński, droga Jezów-Koluszki), karmienie również 3x dziennie, koszt niższy, ok. 550 zł. Piękna stajnia, spokój (emeryci i renciści oraz pojedyncze konie brane w trening przez właściciela), brak rekreacji. To stajnia Sebastiana Bogacza. Stajenny mieszka na miejscu. Stajnia pod lasem, super tereny.
Z obu stajni byłam zadowolona.
Hej 🙂
Czy orientuje się ktoś może jak wygląda koszt pensjonatu w KJ Janowice?



800 zł  :kwiatek:
Takie pytanie: dla znajomych szukam OGIERA PAINT (do krycia) >> czy jest jakakolwiek szansa na takiego w naszym województwie? Klacz fajna i szkoda byłoby robić z niej mixy :/
Potrzebuję wstawić młodego konia na 2 góra 3 miesiące w hotel w okolicach Opoczna/Tomaszowa Maz. Zna ktoś jakąś stajnie? Ręce mi powoli opadają  😵
Jakieś opinie o stajniach Dzika Dolina i LikeKonik?
Oddawał ktoś młodego konia do kogoś w trening? Interesowałaby mnie praca raczej od podstaw. Z przeniesieniem albo bez. Macie kogoś zaufanego? 5 latek, przyjął jeźdźca.


tylko Sebastian Bąk  😉
Sivrite

na pw  😉 zapytaj co cie interesuje
Moi drodzy, czy ktoś ma kontakt z p. Tomaszem Pecoldem ze sklepu Equitom? Sklep od pewnego czasu jest nieczynny więc na numer stacjonarny nie można się dodzwonić. Sprawa bardzo pilna, z góry dziękuję za pomoc!
zamknąl się na stałe equitom ?  😲
Czy na stałe- nie wiem. Sklep stacjonarny nieczynny, telefonu nikt nie odbiera. Zastanawiam się co z moim opłaconym zamówieniem 🙁
o żesz  😲 będe chyba w sobote jechać koło niego to moge sprawdzić
o żesz  😲 będe chyba w sobote jechać koło niego to moge sprawdzić

Będę wdzięczna  😉
coś się wyjaśniło z Equitomem? Dziś będę przejeżdżać obok, mogę spojrzeć, czy otwarty czy nie.
Oddawał ktoś młodego konia do kogoś w trening? Interesowałaby mnie praca raczej od podstaw. Z przeniesieniem albo bez. Macie kogoś zaufanego? 5 latek, przyjął jeźdźca.

Polecam Sylwester Januszewski ma profil na fb ,spokój i profesjonalizm.
MagBan93   Hennowata rudość :]
31 stycznia 2018 19:21
Pan Tomasz z Equitomu jest na nagłym zwolnieniu lekarskim. I faktycznie nigdzie nie ma informacji o zamknięciu sklepu. Mi udało się z nim skontaktować przez telefon prywatny. Myślę, że w lutym sklep powinien ruszyć na nowo.
czy ktoś jet w posiadaniu / może zdobyć STATUT Łódzkiego Klubu Jeździeckiego

- na ich stronie nie ma, potrzebuję się odnieść jako do wzorcowego statutu klubu jeździeckiego

Wstawiam na prośbe znajomej.

Znajoma jest właśnie w momencie kupna konia, dorosła klacz. Poszukuje dla niej boksu. Najlepiej do 30 km od Łodzi, połnocna część (okolice Zgierza).
Zależy jej przede wszytskim na tym aby konik byl codziennie padokowany jak najdłużej, zimą miał na padoku siano a latem wodę. Super byl by jakis placyk do jazdy ale tylko rekreacyjnej (bez przeszkód). Ważne tez aby cena nie przekraczala 600pln. Ewentualnie jakas przydomowa stajnia?
Macie jakies propozycje?
Czy ktoś się wybiera na pokaz ogierów do Cichoniów 24 lutego?  :kwiatek:
Wraz z Hajduczkiem zbieramy ekipę 🙂 Zapraszam do kontaktu na priv :kwiatek:

EDIT: mamy ekipę🙂
Aż muszę to napisać! Stadnina koni Huculskich "Zielony dąb" to jakaś kpina i porażka  😵 obiecują zielone duże łąki (wiadomo w zimę ciężko o zielone), troskliwa, najlepsza opiekę. Siano wygląda jak słoma i to jakiejś najgorszej jakości, słoma zgniła, w boksach syf jak cholera. Nie ma żadnego calodobowego nadzoru, nikt koni ze stajni na padok nie wypuszcza! Co drugi dzień byłam u mojego konia i uwaga hit! Nikt go ani razu przez miesiąc ze stajni nie wypuścił, nikt mu w boksie nie scielil, nikt się nim nie interesował. Padok dla mojego konia to lonzownik około 15m, na który sama wyprowadzałam konia, bo Panowie twierdzili, że mój koń dęba stawał i nie mogli go wyprowadzić... nie będę tego komentować.
ABSOLUTNIE ODRADZAM JAKIEKOLWIEK KONTAKTY Z TĄ STAJNIA.
Coś okropnego...
Czy ktoś z Was trzyma konia w Stajni Kajtuś w Grodzisku koło Rzgowa (pod Łodzią)?
Jeśli tak to proszę albo na forum albo na priv o info jak wygląda kwestia warunków (praktycznie, bo teoretycznie to wiem🙂 oraz jaka jest wysokość opłaty miesięcznej.

Z góry dziękuję
[s]UWAGA
do mieszkańców Campo i Arabiki - kto ostatnio zgubił w lesie buta dla konia (prawy, Caball)??

mam i oddam prawowitemu właścicielowi 🙂[/s]

właściciel odnaleziony, nieaktualne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się