NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Z info na fb. Jedna z osób oszukanych przez Pasoń wygrała już sprawę. Oszustwo z zeszłego roku, więc jak widać wymiar sprawiedliwości umie działać szybko jeżeli chce.
Mam nadzieję, że nie skończy się tylko na wydaniu decyzji i wymiarowi sprawiedliwości wystarczy motywacji żeby też tą decyzję wyegzekwować  :nunchaku:
Więc nie mam zbyt wielu danych tylko e-mail: witkaa@onet.pl Angelika Lipińska
=> Sama się do mnie odezwała i się nie przedstawiła na początku dopiero jak ja spytałam o szczegóły i że mogłaby sie przedstawić. Super dwa siodła w super cenie, sama ja obniżyła bo potrzebuje niby pieniędzy, córka chora i musi się nią opiekować 24h i dlatego sprzedaje swoje "uniuniane" siodło. Zdjęć kilka ale na prośbę przesłania filmu albo dodatkowych nastało milczenie. Była skora na odbiór osobisty akurat przypadkiem ja mieszkam na samej północy a ona na dosłownie SAMYM południu na jakimś zadupiu 🙂
Kontakt super do prośby o dodatkowe dowody na posiadanie siodła. Chciałam wydębić jakieś inne dane ale niestety nie wyszło więc nie wiem czy ktoś nowy czy któraś ze słynnych oszustek tak czy siak przestrzegam tych co lubią się kusić na super okazje i są oczarowani szybkim odpisywaniem i miłym kontaktem 🙂 Apropo kontaktu niby nie ma fejsa a niby ma konto na Messengerze, które potem nagle magicznie zostało usunięte.

Wątpię, żeby się myliła, że chciała mnie wyrolować więc wolałam dodać tutaj. Jestem 100% za uprzykrzaniem takim ludziom życia...
Więc nie mam zbyt wielu danych tylko e-mail: witkaa@onet.pl Angelika Lipińska
=> Sama się do mnie odezwała i się nie przedstawiła na początku dopiero jak ja spytałam o szczegóły i że mogłaby sie przedstawić. Super dwa siodła w super cenie, sama ja obniżyła bo potrzebuje niby pieniędzy, córka chora i musi się nią opiekować 24h i dlatego sprzedaje swoje "uniuniane" siodło. Zdjęć kilka ale na prośbę przesłania filmu albo dodatkowych nastało milczenie. Była skora na odbiór osobisty akurat przypadkiem ja mieszkam na samej północy a ona na dosłownie SAMYM południu na jakimś zadupiu 🙂
Kontakt super do prośby o dodatkowe dowody na posiadanie siodła. Chciałam wydębić jakieś inne dane ale niestety nie wyszło więc nie wiem czy ktoś nowy czy któraś ze słynnych oszustek tak czy siak przestrzegam tych co lubią się kusić na super okazje i są oczarowani szybkim odpisywaniem i miłym kontaktem 🙂 Apropo kontaktu niby nie ma fejsa a niby ma konto na Messengerze, które potem nagle magicznie zostało usunięte.

Wątpię, żeby się myliła, że chciała mnie wyrolować więc wolałam dodać tutaj. Jestem 100% za uprzykrzaniem takim ludziom życia...


BlueHorse pod tym mailem kryje sie sławna Joanna !!!!!! witkaaa to jej nowy mail !! Mam na to dowody, oferowała mi siodło Erreplus z tego maila !
Spokojnie ja to pisze tylko tak  myślałam, że wydębię jakieś lepsze informacje chociażby nr. konta ale niestety...
To jest idealny opis do tego jak działa ta dziewucha. Teraz jeszcze doszła "hora curka" do wzbudzania litości i zaufania.
Ale słuchajcie, jeżeli już przynajmniej jedna sprawa jest wygrana (a podejrzewam że jest ich więcej plus sprawy w toku) to to babsko musi być poprostu chore. Zdrowi ludzie mogą oszukiwać raz, drugi, ale jak ich kilka razy dosięgnie spłacanie długów, kosztów sądowych etc to się dziesięć razy zastanowią zanim zrobia to znowu. A ta nic... zero refleksji.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 stycznia 2018 16:41
Klopsik, jeszcze jej nie za bardzo dosięgnęli. Skoro ma hajs na jeżdżenie po zawodach w bardzo drogim sprzęcie...
Strzyga
Tyle ze ona ogolnie do biednych nie nalezy. I bez kardzionych pieniedzy jezdzilaby na zawody w kingslandach 😉
To niech lepiej sobie szykuje powoli  kingslandy i spooksy w pasiaki  👿 👿 👿
Strzyga
Tyle ze ona ogolnie do biednych nie nalezy. I bez kardzionych pieniedzy jezdzilaby na zawody w kingslandach 😉

Pytanie tylko, czy majątek jest na nią czy na przykład na kogoś z rodziny.
Yegua
Tego nie wiem, ale sadze ze glupia nie jest, a na 100% czyta re-volte i cos z tym zrobi 😉
Klopsik, a nie wiesz jak ta sprawa dla słynnej Pasoń sie skończyła?
Dostalam od Pani Joanny obrazliwego maila 😉 Napomknela w nim iz Kingslandy sa juz przestarzale, a jej rasowy piesek czuje sie wysmienicie. Takze pomimo ze kradnie to sobie oszukanymi wyciera morde...👀

Tak wiec teraz uwazajcie, bo zbiera kase na cos bardziej topowego niz Kingsland, wiec pewnie sprzedaje jakies fikcyjne siodla. 🤔wirek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 stycznia 2018 09:57
KaNie, sprawy sie powtarzają od parunadtu chyba juz lat, wiec cóż mogę powiedzieć?
Klopsik, a nie wiesz jak ta sprawa dla słynnej Pasoń sie skończyła?


Mówisz o tej co z zeszłego roku Pasoniowa przegrała? No został zasądzony zwrot pieniędzy i pewnie koszty sądowe jak zawsze. Tylko, że wygrać sprawę to jedno, a odzyskać pieniądze to drugie. Ze względu, że sprawa została zakończona niedawno to trzeba poczekać na informacje o szybkości ściągania należności od oszustki. Jeżeli ma legalne zatrudnienie i jakieś aktywa to raczej komornik bez problemu ściągnie jeżeli sama oszustka nie będzie chciała zapłacić dobrowolnie.
Wogóle kosmos bo jeżeli nie posiada ani legalnego zatrudnienia ani żadnych ruchomości które szybko da się spieniężyć, a długi z przegranych spraw będą się piętrzyć to dziewczyna nigdy nie wyjdzie z tej pętli. I to jest do ciebie informacja Pasoń jezeli to czytasz. Będziesz tylko się głębiej i głębiej pogrążała. I dobrze ci tak...
Swoja droga Joanna napisała do mnie z tego maila aaishaa@buziaczek.pl , a na tego maila jest założone to konto na forum: rozowagwiazdeczka
ed
ale dziwne, że policja naprawdę nic z tym nie robi
Ja się dziwię, że jeszcze nikt osobiście nie próbował odzyskać pieniędzy...  😎
Cricetidae, a jak to sobie wyobrażasz ?
No nie wiem. Ale np pomysl z transparentami na zawodach w stylu: Joanno P oddawaj moje sto milionów. Złodziejstwo jest karalne. Na jednych drugich trzecich zawodach moze by zwróciło uwagę jej srodowiska na jej zachowanie
A myslicie ze ludzie nie wiedza ze ona kradnie? To już sie ciagnie tyle czasu, kazdy oszukany wie jak ona wyglada, gdzie mieszka, jakiego ma konia, gdzie go trzyma, jak sie nazywa jej mąż, co robi jej mąż. A jej nawet nie jest wstyd startować, mimo ze jak sie wpisze jej nazwisko to 1 co wyskakuje to to ze jest zlodziejka. Ze ludzie strasza ze przyjadą. Albo ma jaja, albo wie ze nikt nie przyjedzie i nikt sie za to nie wezmie na tyle powaznie , zeby ja w koncu udupić.
gacek 🙂, nie powiem... 😉
Mnie oszuakl sklep_jam wysłał mi potwierdzenie przelewu a kasy nadal nie mam.  Czy policja sie zajmie ta sprawa?
Uwaga, zagraniczni oszuści znów powracają. Sprzedawałam strój arabski dla konia i jeźdźca i po sprzedaży zapomniałam zakończyć ogłoszenie na OLX. Dostałam wiadomość, że "John" kupi, wyśle potwierdzenie przelewu, tylko muszę wysłać mu zdjęcie nadania paczki, a wtedy bank puści przelew.
Jest to już trzeci raz, kiedy piszą do mnie w sprawie kupna (wcześniej dwa razy o lustrzankę). Uważajcie i nie dajcie się nabrać. Potwierdzenie przelewu w PDFie wygląda identycznie, jak zagranicznych banków. Zwykle piszą w języku angielskim i grasują na OLX, re-volcie i piszą na adresy mailowe.
Po mojej odpowiedzi, że zgłoszę sprawę konto znika, a po oszustach nie ma śladu.
Nią to już TVN Uwaga niedługo się zainteresuje 😉 skoro wymiar sprawiedliwości działa jak działa to może publiczność by przyspieszyła działanie polskiego prawa..
Coś mi się zdaje że dziewczę ma parcie na szkło  😁 może by jej umożliwić wystąpienie w słynnym programie 😀
ed
Chyba cos kupila oddala i zwrotu nie dostala. Tak.mi sie wydaje.
emptyline   Big Milk Straciatella
18 stycznia 2018 17:11
koniczkowaaa, albo wysłał potwierdzenie, żeby szybciej dostać towar, dziewczyna wysłała bo pieniądze "w drodze", a tu klops...
ed
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się